Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да разбера дали Витара има блокаж?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да разбера дали Витара има блокаж?

    Значи въпроса ми е много,неконкретен,имам един приятел който твърди че има блокаж на витарата.Обаче аз не вярвам,има ли възможност да се разбере дали има.освен полеви тест.Ако има блокаж нещо по дифта да е различно,или само от вътре.
    Той твърди че е зацепен постоянно и двете колелета се въртят постоянно,без значение на каква настилка е.
    Някой ако може да каже мнение благодария
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    3.0 v6 24

  • #2
    До: Как да разбера дали витара има блокаж

    Първоначално публикуван от Kircho-sopot Преглед на мнение
    Значи въпроса ми е много,неконкретен,имам един приятел който твърди че има блокаж на витарата.Обаче аз не вярвам,има ли възможност да се разбере дали има.освен полеви тест.Ако има блокаж нещо по дифта да е различно,или само от вътре.
    Той твърди че е зацепен постоянно и двете колелета се въртят постоянно,без значение на каква настилка е.
    Някой ако може да каже мнение благодария
    Тегаво ще е, ако е "зацепен постянно" . Демек - нЕма такова нещо.

    Може отзад да пише LSD \Limited slip dif \ Напълно възможно е да има - "блокаж" .

    "...и двете колелета се въртят постоянно,без значение на каква настилка е." Дори и при Дрифт бегачките, не е напълно "зацепен". На БМВ-тата, този който най се харесва е "виско Шпера". Той достига до 80% блокаж, в зависимост от натоварването.

    Дано малко от малко съм обяснил нещо.

    Лека...

    Коментар


    • #3
      До: Как да разбера дали витара има блокаж

      Ето тук съм писал, а колеги на още 100 места ..... с търсачката и напред
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        До: Как да разбера дали Витара има блокаж?

        Вдигаш на крик задницата и завърташ едното колело на ръка ,ако се въртят в една посока има ако в различни посоки няма блокаж
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • #5
          До: Как да разбера дали Витара има блокаж?

          Благодария,ама този мой приятел само твърди че има,апък не дава да има полеви тест.И само дразни всички
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          3.0 v6 24

          Коментар


          • #6
            До: Как да разбера дали Витара има блокаж?

            Първоначално публикуван от Kircho-sopot Преглед на мнение
            Благодария,ама този мой приятел само твърди че има,апък не дава да има полеви тест.И само дразни всички
            Теглете му една дългосвиреща тогава.

            Или го понатупайте, вържете, вземете му ключовете и отигете да тествате.

            Витара с фабричен блокаж няма. Има с LSD, което НЕ Е блокаж.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              До: Как да разбера дали Витара има блокаж?

              вий двамата мй спорехте и коя върви повече ей сега ще ви кажа как да решите спора.закачате се за задниците, на джипките имам предвит теглите една черта и гаэ до ламарината който изтегли другия през чертата е победител
              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

              Коментар


              • #8
                До: Как да разбера дали Витара има блокаж?

                Aз съм пробвал да вдигам задницата на Витара да видя за блокаж. Освен сеира дето направих на 2 пъти на джамбазите друго не постигнах . Само като си представиш задницата с 2 крика и освободена от скорост, тук-таме паднат криковете :-) На сън да ме бутнеш мога да издекламирам какво и как се гледа, но на практика не мога да проверя. Kато дифа е студен се увличат от маслото и двете гуми, щракват някакви тресчотки на хъбовете отпред, абе цирк пълен!
                Последно редактирано от Rabin; 07-05-09, 09:58.

                Коментар


                • #9
                  До: Как да разбера дали Витара има блокаж?

                  ЛСД диференциал това е диф. с автомати4ен блокаж има две разновидности с фрикцон и с пружина и т.н

                  Коментар


                  • #10
                    До: Как да разбера дали Витара има блокаж?

                    Първоначално публикуван от Rabindranat Преглед на мнение
                    ....На сън да ме бутнеш мога да издекламирам какво и как се гледа, но на практика не мога да проверя....
                    Ако си от Сф. и около звънни пък ела, ще ти покажа
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #11
                      До: Как да разбера дали Витара има блокаж?

                      Задния мост се повдига съвсем лесно дори с един прост крик.

                      Предните гуми ги застопори с камъни или трупчета. А отзад, като повдигаш, също подлагай - кеф ти по средата, кеф ти в двата грая.

                      Работа за 20 минути, че и по-малко.

                      Ферозата я вдигам във въздуха само и единствено с един крик, и дори без никакви трупчета. Даже се и клати на ръка, и може да се крепи само в една точка на крика. Въпроса е да знаеш къде да го подложиш. В моя случай - на една от напречните греди, по средата.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Как да разбера дали Витара има блокаж?

                        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                        Ако си от Сф. и около звънни пък ела, ще ти покажа
                        Oт София съм, ще се радвам да ми покажеш ако ти се занимава Ще се обадя тия дни, все още не съм си купил джипка и инфото ще ми е ценно.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Как да разбера дали Витара има блокаж?

                          А сега,пробвах ме го,никъде не пише че е ЛСД,или че видимо има блокаж.Обаче на едно страмно (меко) и двете гуми се въртят не в един ритъм,ама се въртят.Собственика твърди че има гърбичен блокаж.Май ще трябва да потърсия за гърбечен блокаж нещо из форума.
                          [SIGPIC][/SIGPIC]

                          3.0 v6 24

                          Коментар


                          • #14
                            До: Как да разбера дали Витара има блокаж?

                            гърбичен блокаж от тази тема научавам все по-интересни неща

                            Коментар


                            • #15
                              До: Как да разбера дали Витара има блокаж?

                              Първоначално публикуван от ГЕРО Преглед на мнение
                              гърбичен блокаж от тази тема научавам все по-интересни неща
                              Да бе човек чети внимателно
                              Първоначално публикуван от Kircho-sopot Преглед на мнение
                              ...Собственика твърди че има гърбичен блокаж....
                              Радикулит ли беше, ишиас ли, може би шипове или просто съпруга на гаджето му ги е хванал на калъп и после .....то е ясно "гърбичен блокаж"
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X