Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До едно от седемте чудеса на света – Белоградчишките скали

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До едно от седемте чудеса на света – Белоградчишките скали

    Вчера в големият дъжд, ние смело поехме в посока Белоградчик с мъждивата надежда, времето да се проясни - То обаче надмина всичките ни очаквания!
    Но подред, първо се отбихме в едно познато ресторантче да хапне - валеше дъжд, а добрите "домакини" Ни изгониха (виж http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...201#post729201), на връщане от там си говорихме, че след толкова лошо начало със сигурност ни чака прекрасен ден - така се и получи! Спряхме на едно прекрасно и ново за нас място (виж http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...198#post729198) останахме супер доволни от кухнята и поехме в Оправящото се време към нашата цел! А времето не прост се пооправи ами пекна едно слънце, синьо небе - Прелест!
    В Белоградчик, нова изненада - Няма Минаване с колата, пътя тесен, колите спряли кадо Номади в пустинята с камилите си, няма разминаване, хеле някакси се промушихме до паркинга и о'Чудо намерихме места за паркиране. Разходихме се - гледките бяха СТРАХОТНИ (както винаги), но тълпата беше невероятна, задръстването на стълбите беше като софииските задръствания при спрял сфетофар - Епично. Въпреки всичко изкарахме прекрасно и продължихме към Рабиша, където Картата разполагаше със стара информация и пътя по който ни прекара ГПС-а беше с паднал мост и с времето се бе превърнал от асфалтов в черен 4F - ние бяхме добре с Колеос-а, но нашите приятели бяха със сеат (пак никакви проблеми!) и на шофьора му беше Първот по-дълго пътуване - големи притеснеия, особено като му загасна колата в реката (дълбока не повече от една педя) - както и да е оправихме се (после на бензиностанцията го накарах да си купи въже, а и аз се дооборудвах с едно), пещерата вече беше затворила, но красотата беше страхотна, както и тълпите - голяма реклама, голямо нещо
    Колеоса се представи много над очакванията ни, супер комфортно и икономично пътуване

    Стига приказки, малко снимки:








































































































































































  • #2
    До: До едно от седемте чудеса на света – Белоградчишките скали

    абе чудото си е чудо но и снимките са чудо .alex винаги с удоволствие следя разходките ти
    емил златков
    паджеро 2.5тд
    ве стром 650

    Коментар


    • #3
      До: До едно от седемте чудеса на света – Белоградчишките скали

      Чудно!
      Алекс, знам, че сменяш апаратите често, ама тоя трябва да го задържиш повече
      Ще се радвам ако кажеш какъв е и как обработваш снимките.
      Благодаря!

      Коментар


      • #4
        До: До едно от седемте чудеса на света – Белоградчишките скали

        Българският Гранд каньон,какво искате.Невероятни гледки и множество причудливи форми.Предполагам ,че хотела в центъра (на една от снимките го има) вече работи.Миналата година съм спал в Белоградчик на квартира и за една нощ ми излезе 12 лв за стая с 2 легла + супер гледка.
        Снимките са много добри.Браво!

        Коментар


        • #5
          До: До едно от седемте чудеса на света – Белоградчишките скали

          Първоначално публикуван от bg2001 Преглед на мнение
          Българският Гранд каньон,какво искате.Невероятни гледки и множество причудливи форми.Предполагам ,че хотела в центъра (на една от снимките го има) вече работи.Миналата година съм спал в Белоградчик на квартира и за една нощ ми излезе 12 лв за стая с 2 легла + супер гледка.
          Снимките са много добри.Браво!
          Ние почти всичките бяхме там есента

          Чак ми е неудобно да му повтарям на Алекс на всеки разказ, че са му супер снимките
          Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
          A2 (+)

          Коментар


          • #6
            До: До едно от седемте чудеса на света – Белоградчишките скали

            Снимките са супер,дано и инфраструктутрата до този изключителен архитектурен обект достигне неговото ниво

            Коментар


            • #7
              До: До едно от седемте чудеса на света – Белоградчишките скали

              Първоначално публикуван от Estranged Преглед на мнение
              Чудно!
              Алекс, знам, че сменяш апаратите често, ама тоя трябва да го задържиш повече
              Ще се радвам ако кажеш какъв е и как обработваш снимките.
              Благодаря!
              АпаратЪТ е ВърХЪТ купих го миналият октомври и до сега съм направил малко над 20,000 кадъра!!!! А ме мързи да снимам - Много

              Коментар


              • #8
                До: До едно от седемте чудеса на света – Белоградчишките скали

                Благодаря, яки снимки. Белоградчик е стара мечта до която не са стигнали още пипалата ни

                Коментар


                • #9
                  До: До едно от седемте чудеса на света – Белоградчишките скали

                  Много благодаря!Както са казали всички - снимките са невероятни!
                  Женя Вълчанова 0888272565

                  Коментар


                  • #10
                    До: До едно от седемте чудеса на света – Белоградчишките скали

                    С какво снимаш колега ако не е тайна

                    Коментар


                    • #11
                      До: До едно от седемте чудеса на света – Белоградчишките скали

                      Първоначално публикуван от bari Преглед на мнение
                      С какво снимаш колега ако не е тайна
                      Вече не
                      Никон Д700 със Сигма 24-70 2.8; Сигма 12-24 и Никор 70-300

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X