Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за включване в offroad за любителите от Велинград и региона !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предложение за включване в offroad за любителите от Велинград и региона !

    Уважаеми колеги, моля за подкрепата ви . Всяка седмица като си правя разходки по горските пътеки с моята джипка срещам следите оставени от вашите автомобили но за голямо мое съжаление до сега не сме се засичали по калните пътеки на нашата гора . Предложението ми е ако има желаещи от вас можем да се събираме в събота или неделя в удобно за всички време за да окаляме джипките си и да се заредим с емоции . Идеята ми е всеки който желае да очаства да се запише тук през седмицата и да се организираме за предстоящия уикенд. Надявам се това да стане като традиция за всеки уикенд а не само еднократна збирка. Ще се радвам да видя вашите предложения и отзиви.

  • #2
    До: Предложение за включване в offroad за любителите от Велинград и региона !

    E не казвай, че не си видял тази тема!
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      До: Предложение за включване в offroad за любителите от Велинград и региона !

      Колега , тук идеята ми е да се правят тези разходки всеки уикенд а не един път на два месеца . Може да видиш през какъв период са правени разходките за които споменаваш. Мисля че моята идея е съвсем новаторска.

      Коментар


      • #4
        До: Предложение за включване в offroad за любителите от Велинград и региона !

        Колега,идеята ти е добра,но едва ли всички каращи,пишат и четат в тоя форум.При нас в Самоков има поне 30 човека които карат редовно в една две групи и хабер си нямат да пишат по форуми.Другата голяма група са хората които си искарват хляба в гората ,всеки ден ,те даже и незнаят че на това му се вика оффроад.

        Коментар


        • #5
          До: Предложение за включване в offroad за любителите от Велинград и региона !

          Много ти е добра идеята, щом е за по-често каране. Даже и през седмицата като те стегне шапката. Минавал ли си до Милеви скали по черно откъм Велинград?
          LZ1AIV

          Коментар


          • #6
            До: Предложение за включване в offroad за любителите от Велинград и региона !

            В деиствителност е така.Не всички който карат из гората посещават този форум а и форумите въобще.Все пак се надявам с времето да се организираме.Природота ни е прекрасна и след една тежка от напрежение и работа седмица човек се зарежда след една такава разходка.Съгласете се с мен че сам из гората си е риск да се удадеш на нещо по Хард.А пък и тръпката е по друга дори и само с 2 коли

            Коментар


            • #7
              До: Предложение за включване в offroad за любителите от Велинград и региона !

              Колега asenv, та идваме си на думата.Залагам точно на това че всеки от нашият район знае по някоя пътечка изпитана от него и вярвам че с удоволствие ще поведе колегите.Едната седмица тище поведеш колоната и ни водиш към Милеви скали,пък следващата седмица някои друг с нов маршрут.Погледнете колегите от София,Видин,Троян и всички който не пропускат и най-малкият сгоден момен да се впуснат в приключение.Срамота е ,гората ни заобикаля от всякъде а ние разхождаме джипките си по кафетата.

              Коментар


              • #8
                До: Предложение за включване в offroad за любителите от Велинград и региона !

                От Милеви скали до Велинград е интересно, диво е и няма траклог по OFRM, но по твърдения на местни е имало било път Семчиново - Велинград. Имаш ли предложеие кога и от къде?
                Прикачени файлове
                LZ1AIV

                Коментар


                • #9
                  До: Предложение за включване в offroad за любителите от Велинград и региона !

                  не съм минавал по този път,но не е късно да го изпробваме.Колкото до трактор надявам се да не прибягваме до неговата помощ,нали имаме въжета.А ти знаеш ли пътя?

                  Коментар


                  • #10
                    До: Предложение за включване в offroad за любителите от Велинград и региона !

                    Първоначално публикуван от stoil_69 Преглед на мнение
                    ....Всяка седмица като си правя разходки по горските пътеки с.....
                    Па да се беше обадил ли??


                    ПП В темите за разходки има нещо порочно!
                    Примерно: Разходка около Варна. Вътре 20 страници коментари и снимки от минала вече разходка.

                    Не е ли по-добре новите теми да започват с дата и място
                    Примерно: 22.05.2009 Варна-Бургас пла пла пла...
                    Последно редактирано от drukman; 29-04-09, 23:42.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • #11
                      До: Предложение за включване в offroad за любителите от Велинград и региона !

                      Първоначално публикуван от stoil_69 Преглед на мнение
                      Уважаеми колеги, моля за подкрепата ви . Всяка седмица като си правя разходки по горските пътеки с моята джипка срещам следите оставени от вашите автомобили но за голямо мое съжаление до сега не сме се засичали по калните пътеки на нашата гора . Предложението ми е ако има желаещи от вас можем да се събираме в събота или неделя в удобно за всички време за да окаляме джипките си и да се заредим с емоции . Идеята ми е всеки който желае да очаства да се запише тук през седмицата и да се организираме за предстоящия уикенд. Надявам се това да стане като традиция за всеки уикенд а не само еднократна збирка. Ще се радвам да видя вашите предложения и отзиви.
                      Баце ако си единак не се напрегай да организираш група.Карай и се кефи.....Купона е голЕм Еле пък ако познаваш планината.
                      Не требе да събереш 20коли та да е интересно.Все нЕкой ке е недоволен или КЕ прецени че ще стане по-прочут като стане състезател.
                      Казвам го най-целенасочено.Ако не ме очукат след тоЯ пост имам шанс след месец пколата да ми е готова.Така че ще се събереме да прокараме.Ке туриме и снимки.(то па на кой му пука).
                      Ще ми е кеф да дойде и Мики че да е като хората купона ама както и да е.....
                      Друг е въпроса че вскеки има предпочитания за стила на каране.Че то скара става и на ливадата и на малко по-на горе.....(над дерето).
                      А бе общо понятие е това да Караме заедно......
                      Както и да го разбираш-успех в начинанието да организираш група за купон.....

                      Коментар


                      • #12
                        До: Предложение за включване в offroad за любителите от Велинград и региона !

                        Първоначално публикуван от stoil_69 Преглед на мнение
                        не съм минавал по този път,но не е късно да го изпробваме.Колкото до трактор надявам се да не прибягваме до неговата помощ,нали имаме въжета.А ти знаеш ли пътя?
                        Не го зная, но много ми се иска да го науча. Има ли други мераклии да проверим можем ли мина от тук - виж траклога по-горе.
                        Прикачени файлове
                        LZ1AIV

                        Коментар


                        • #13
                          До: Предложение за включване в offroad за любителите от Велинград и региона !

                          Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                          Баце ако си единак не се напрегай да организираш група.Карай и се кефи.....Купона е голЕм Еле пък ако познаваш планината.
                          Не требе да събереш 20коли та да е интересно.Все нЕкой ке е недоволен или
                          Баце, ако искаш истински да покараш е опасно сам. Моа си останеш некъде.

                          ...20коли (еднакво ненормални) нема как да събереш.

                          Първоначално публикуван от трол
                          ++
                          Ти тоя аватар сам ли си го прави?
                          Последно редактирано от drukman; 30-04-09, 09:41.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • #14
                            До: Предложение за включване в offroad за любителите от Велинград и региона !

                            Тази неделя 03.05.2009 г.Колегите организираме обиколка с каляне около яз. Батак. Тръгване в 10 часа от Цигов чарк. Всички, които желаят да заповядат
                            Последно редактирано от stoil_69; 30-04-09, 20:33.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Предложение за включване в offroad за любителите от Велинград и региона !

                              Вальо,къде изчезна не съм те мяркал почти цяла седмица? Помислих че си ни забравил и си ни оставил сирачета. Май твоето предложение е най -точно като формулировка на заглавието на темата. То с две глави за кое по-напред да мислиш ! Веднага щом пуснах темата старшите ме смъмриха. Можем да опитаме да пускаме всеки път тема само, че се опасявам че модераторите ще ги трият. Ако имаш възможност и добро желание заповядай в неделя. За сега сме сигорни 7 джипки. Пък и да се видим и побъбряме

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X