Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Навигация за Pajero

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Навигация за Pajero

    Значи пак болната тема. Ново Паджеро 2007-ма 3.2 Дизел с навигация ...естетвенно България я няма...ама грам пътче няма. Картата просто свършва където трябва да почне България ) ...Има ли някакъв шанс да се натика карта на БГ?
    Благодаря.

  • #2
    Re: Навигация в новото Pajero...

    ако не я натикат тия от Мицубиши забрави....то в Мерцедес я няма ти па чак за Паджеро...
    S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
    или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
    пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

    Коментар


    • #3
      Re: Навигация в новото Pajero...

      Да ама за Нисан Патфайндер има карта на България с 28 детаилни града Както и да е ще си чака човека, да си беше купил Нисан.

      Коментар


      • #4
        Re: Навигация в новото Pajero...

        Ще правя проби скоро..в новата S класа има карта на БГ тя е DVD и в моята е DVD та чакам от Балканстар да ми дадат една и да видя кво ще сътворя с нея...каква е навигацията в Паджерото ???
        S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
        или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
        пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

        Коментар


        • #5
          Re: Навигация в новото Pajero...

          За съжаление си е на Мицубиши ....не е Ксанави или нещо което се слага на няколко марки автомобили

          Коментар


          • #6
            Навигация за Pajero

            здравейте колеги трябва ми диск с навигация за паджеро оригинална навигацията е mp7500 мерси предварително

            Коментар


            • #7
              До: Навигация в новото Pajero...

              Здравейте колеги. Има ли нещо ново по тая тема - защото и аз имам такъв проблем - Паджеро 2007г. купено от Италия, естествено България я няма на картата.
              Има ли начин за решаване на проблема?
              TLC 73 4.2-TD
              Автоматик
              Тел.0887859269

              Коментар


              • #8
                До: Навигация за Pajero

                Да не се правя на разбирач ( общо взето разбирам само от IGO и Garmin ), ама ако навигацията е базирана на нещо такова, има начин да се качи каквото му трябва на човек.
                Последно редактирано от Pacific; 19-02-10, 14:38.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #9
                  До: Навигация за Pajero

                  Там е работата че незнам на какво е базирана, незнам и как да разбера.
                  Ако знае някой нека сподели, или да каже как да разбера каква е - не вярвам тази навигация да е само за Мицубиши, би трябвало и в други марки а-ли да я слагат???
                  TLC 73 4.2-TD
                  Автоматик
                  Тел.0887859269

                  Коментар


                  • #10
                    До: Навигация за Pajero

                    Като стартираш навигацията или прочети какво изписва, или най-добре снимай екрана и качи снимка. Иначе за навигации форума е този.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Навигация за Pajero

                      Първоначално публикуван от karosa Преглед на мнение
                      Там е работата че незнам на какво е базирана, незнам и как да разбера.
                      Ако знае някой нека сподели, или да каже как да разбера каква е - не вярвам тази навигация да е само за Мицубиши, би трябвало и в други марки а-ли да я слагат???
                      За какъв навигационен модул става въпрос? MMCS?
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • #12
                        До: Навигация за Pajero

                        Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                        За какъв навигационен модул става въпрос? MMCS?
                        Ето това е , ще ви бъда много благодарен ако можете да разберете нещо.
                        Благодаря.
                        Прикачени файлове
                        TLC 73 4.2-TD
                        Автоматик
                        Тел.0887859269

                        Коментар


                        • #13
                          До: Навигация за Pajero

                          Бях забравил, че съм писал в темата...
                          Навигацията е MMCS. Има карта на България за нея, но не е много подробна. По спомен беше около 25% покритие. Трябва да се има предвид, че инсталирането и в "домашни условия" е леко деликатна работа. Проблемът е, че хард дискът на навигационния модул е заключен. За да може да се пише и чете от и на него, преди това трябва да бъде отключен. Ключовете с които е заключен са известни и се намират в "нета". Американската и европейската версии на модула са с различни ключове. След отключването на диска, просто се копират файловете с новите карти и дискът се монтира обратно. Трябва да се има предвид, че след монтиране на диска обратно в MMCS, той пак бива заключен. Преди каквато и да било намеса върху съдържанието на диска, препоръчвам да се му направи пълен бекъп, например с Norton Ghost. След като бъде отключен, естествено.
                          Всичко казано дотук е надлежно описано в американския (предполагам) Мицубиши форум. Дадени са ключовете, линк към софтуера за отключване на диска, а ако не греша и линкове към актуални карти. Описаното там/тук е тествано и работи.
                          Ако има нужда от някаква допълнителна информация, казвай.
                          Последно редактирано от Pacific; 25-02-10, 17:18.
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Навигация за Pajero

                            Благодаря, на съм много добре с английския, но мисля че ще разбера нещо. Ще споделя ако успея да се справя.
                            TLC 73 4.2-TD
                            Автоматик
                            Тел.0887859269

                            Коментар


                            • #15
                              До: Навигация за Pajero

                              Първоначално публикуван от karosa Преглед на мнение
                              Благодаря, на съм много добре с английския, но мисля че ще разбера нещо. Ще споделя ако успея да се справя.
                              Ако не си сигурен, по-добре се обърни към някой познат с добри компютърни познания. Цялата процедура не е сложна, но трябва да се работи внимателно и да се спазва описаното.
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X