Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

    За колегите от Варна (ако има такива): кога и къде ще се събирате, че и аз да дойда ако ме искате? Какво да нося освен палатка, пари за палатката, че три дена ... ще се слабее

    П.П. Ако има къде да се лови да чопнем и малко рибе ?! Ще помъкна такъмите
    Последно редактирано от Nik16; 02-08-09, 12:28. Причина: Допълване на информация
    Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

    0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
    /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

    Коментар


    • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

      И аз съм навит за групово пътуване от Варна...
      Николай
      VITARA 1.6, 93 къса кабр
      КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

      Коментар


      • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

        Абе всичко да е групово....пътуване, групов запой......ииии групово на русалките.....
        Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
        Стефан, 0888851800

        Коментар


        • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

          Първоначално публикуван от Nik16 Преглед на мнение
          За колегите от Варна (ако има такива): кога и къде ще се събирате, че и аз да дойда ако ме искате? Какво да нося освен палатка, пари за палатката, че три дена ... ще се слабее
          И мен ме интересува ако пътувате групово от Варна, че да не се изгубя
          Само да не карате с тези Витари с 200км/ч, че със Самурая дигам най-много 190... хехехехе

          Коментар


          • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

            Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
            И мен ме интересува ако пътувате групово от Варна, че да не се изгубя
            Само да не карате с тези Витари с 200км/ч, че със Самурая дигам най-много 190... хехехехе
            Колега, надали мойто автоматче може да вдигне над 110км/ч. (карал съм с толкова, но 80-90км/ч. са най-приятни, а и ние бърза работа нямаме ...) предлагам да си караме бавничко с 80те километра и да се радваме на пътя.
            Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

            0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
            /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

            Коментар


            • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

              Първоначално публикуван от Nik16 Преглед на мнение
              Колега, надали мойто автоматче може да вдигне над 110км/ч. (карал съм с толкова, но 80-90км/ч. са най-приятни, а и ние бърза работа нямаме ...) предлагам да си караме бавничко с 80те километра и да се радваме на пътя.
              Ако поддържаш тези 80 км/ч. по завоите м/у Обзор и Сл. бряг, значи притежаваш супер ралиджийка.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                Е не съм казал че по завоите ще летя. Но по правите участъци е нормално да си поддържаме темпото. Нали ?
                Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

                0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
                /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

                Коментар


                • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                  За кога се очертава тръгването от Варна.
                  Константин Вълчанов.0888313247

                  Коментар


                  • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                    Някой ще пътува ли от София в четвъртък?
                    Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                    Стефан, 0888851800

                    Коментар


                    • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                      Що не го оставиш за петък сутрин?
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                        Първоначално публикуван от kosio7808 Преглед на мнение
                        За кога се очертава тръгването от Варна.
                        И аз това се опитвам да разбера, чакам предложения и идеи
                        Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

                        0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
                        /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

                        Коментар


                        • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                          Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                          Що не го оставиш за петък сутрин?
                          + 1. Ако тръгнем достатъчно рано, т.е. преди (около) 8.00, във финалната част можем да си направим чудесна лека горска разходка - и пак да сме навреме за един предаперитивен плаж.

                          Поздрави!
                          Искам България чиста!

                          Коментар


                          • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                            Първоначално публикуван от Nik16 Преглед на мнение
                            И аз това се опитвам да разбера, чакам предложения и идеи
                            Да пускаме ми ли нова тема за пътуване от Варна, че да не спамим тази, или да се разбираме тук ? Ориентировъчно пътят е за около 3 часа.
                            Николай
                            VITARA 1.6, 93 къса кабр
                            КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

                            Коментар


                            • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                              Първоначално публикуван от vuk varna Преглед на мнение
                              Да пускаме ми ли нова тема за пътуване от Варна, че да не спамим тази, или да се разбираме тук ? Ориентировъчно пътят е за около 3 часа.
                              Много сте бързи, с хеликоптер ли ще пътувате?
                              Само ще спомена някои точки през които може би ще преминете и Вие ще си направите сметка:

                              * излизане от Варна, и аспарухов мост с огран. 40км/ч.
                              * края на магистралата и Близнаци-Приселци
                              * гр. Бяла с огран. 50км/ч.
                              * гр. Обзор с огран. 50км/ч. няколко светофара и здрави тапи
                              * От Обзор до входа на обиколното но Сл. Бряг
                              * Ахелой с огран. 40км/ч., полицаи, светофари и денонощни задръствания /жена ми се похвали, че 1/2 час не и стига да мине от там.
                              * до Бургас се кара със скоростта на най-бавния примерно сдухан москвич осмак /не е за цилиндрите/
                              * гр. Бургас и особенно изхода към южното черноморие да пишат бургазлии за какво става въпрос

                              Е за то-нататък не знам, но и това стига, за да си избиете детските мечти да пътувате в колона и да стигнете за 3 часа.

                              А забелязвам, че времето за петък и събота го предвиждат дъждовно според:
                              http://sinoptik.bg/?tid=20&oid=100&lid=100730338
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                                Вчера,понеделник-Бургас-Сл.Бряг-1 час и още толкова до Варна,без никакви рискове,нормално каране със сравнително бърза кола
                                Вие с джипки,помислете и за Дюленски проход,макар,че е МНОООГО разбит вече
                                SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                                0878299791

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X