Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпрос относно карта CNE_2011.32 за Нюви 765Т

    Относно т. 2 - няма за тази версия 3D файл - ползва се стария.
    Относно точка 1. Според мен не може, но пробвай - ако тръгне пиши - някъде май бях чел, че може, ама не съм сигурен дали не беше за новите модели. Нали си изтеглил новия JCV файл?
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

      Здравейте колеги!
      Имам едно питане към Вас, и се надявам за бърз отговор
      Имам навигация nuvi 255, с версия 2010.31 , но нещо се бъгва, та какво може да ми препоръчате вие, дали има нови ъпдейти и кой е най-подходящ?
      Версията 2011.10 добре ли е?

      Коментар


      • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

        2011.30 или по-нова. Има доста пълно покритие на България.

        Коментар


        • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

          Свалих си CNE 2011.32 Mapsource/ и го инсталирах. В МапСорс виждам картата, но пише, че е заключена. Пробвах да въведа ключ, но ме изпраща директно към сайта на Гармин. Има ли друг лек да отключа картата? Благодаря!

          П.С. Справих се - кодът не се въвежда в Unlock Online, а в Unlock Regions. После се изключва Мапсорса и при следващото му стартиране всичко е ОК
          Последно редактирано от vladoniki; 26-01-11, 09:16.
          Светът на Владо

          Коментар


          • От: Карта на Европа за Garmin - Garmin City Navigator Europe NT

            Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
            Свалих си CNE 2011.32 Mapsource/ и го инсталирах. В МапСорс виждам картата, но пише, че е заключена. Пробвах да въведа ключ, но ме изпраща директно към сайта на Гармин. Има ли друг лек да отключа картата? Благодаря!

            П.С. Справих се - кодът не се въвежда в Unlock Online, а в Unlock Regions. После се изключва Мапсорса и при следващото му стартиране всичко е ОК
            Интересно ми е откъде се вземат тези карти. Garmin не предлага нищо по-ново от 2011.30.
            Garmin nuvi 765

            Коментар


            • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2011.32

              2011.32 е ъпдеит, защото са имали някакви проблеми в 30-ката. Сваля се от сайта на Гармин ако имаш life update.

              Коментар


              • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2011.32

                Здравейте! Имам Garmin NUVI 3790T и искам да си обновя европейската карта, но изтегли от торент освен имидж файла и още сумати неща. Има и директории ASR, JCV,G2S,trafficTrends_only_37XX_D233000,nüRoute_only_37XX_D2331030A. Въпросът ми е какво от всички тези файлове трябва да кача и какво не е необходимо? В дир.ASR на устойството има доста файлове, а в тази която изтегли има още толкова. Трябва ли да изтрия старите файлове или само да добавя новите? Ако може някой да ми обясни каква е ролята на JCV, ASR, G2S за работата с картата. А тези два файла: trafficTrends_only_37XX_D233000,nüRoute_only_37XX_D2331030A къде трябва да ги копирам? Благодаря предварително за отговорите!
                Последно редактирано от sms71; 02-02-11, 14:03.

                Коментар


                • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2011.32

                  Първоначално публикуван от sms71 Преглед на мнение
                  Здравейте! Имам Garmin NUVI 3790T и искам да си обновя европейската карта, но изтегли от торент освен имидж файла и още сумати неща. Има и директории ASR, JCV,G2S,trafficTrends_only_37XX_D233000,nüRoute_only_37XX_D2331030A. Въпросът ми е какво от всички тези файлове трябва да кача и какво не е необходимо? В дир.ASR на устойството има доста файлове, а в тази която изтегли има още толкова. Трябва ли да изтрия старите файлове или само да добавя новите? Ако може някой да ми обясни каква е ролята на JCV, ASR, G2S за работата с картата. А тези два файла: trafficTrends_only_37XX_D233000,nüRoute_only_37XX_D2331030A къде трябва да ги копирам? Благодаря предварително за отговорите!
                  Да си призная - не знам как да отговоря кратко и ясно, за да бъда разбран правилно. Според мен - след като си решил да поставяш сам неофициално ъпдейтната карта - трябва да се почете из форума за това - как става и кои файлове са нужни. Както и на кое място трябва да се сложат... На практика - всичко от това, което си изброил ти трябва. За да се активира и за да работи нормално новата ти версия на Сити Навигатора... :-)
                  Успех.
                  Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                  Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                  Коментар


                  • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2011.32

                    Някакъв шанс да се дръпне готов IMG на CNE 2011.32 отнякъде? Благодаря.

                    Коментар


                    • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2011.32

                      На предната страница е "шанса".

                      Коментар


                      • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2011.32

                        http://gpsunderground.com/forum/garm...locked%5D.html

                        Коментар


                        • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2011.32

                          Заключен img:
                          Pass and credits: huntsman
                          PS: хи хи - докато напише всеки от нас отговора и утепахме човека с информация
                          Последно редактирано от ISG; 07-02-11, 07:44. Причина: :)
                          Nothing comes from nothing...

                          Коментар


                          • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2011.32

                            Носят се слухове, че Гармин ще пускат версия 2011.40 тия дни - да видим......
                            Nothing comes from nothing...

                            Коментар


                            • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2011.32

                              Новите уреди вече са с 2011.40.

                              Коментар


                              • От: Garmin City Navigator Europe NT- последна версия 2011.32

                                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                                Новите уреди вече са с 2011.40.
                                Дали има информация какво е новото в 2011.40. И дали има нещо ново за България спрямо 2011.32 ?
                                Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                                Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X