Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Части за нашите ЛАНД РОВЕРИ !!!

    Първоначално публикуван от gero_records Преглед на мнение
    Колеги,някой може ли да ме насочи от къде мога да си купя задни спирачни дискове втора употреба (невинтелирани) за Диско 1 .джипа е без АБС и е с 5 врати. Където и да попитам (на 2-3 места) ми казват цена 100лв. и за нови и за втора ръка. Благодаря предварително

    Колега обади ми се ще се разберем--0882202438/Иво.
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 23-01-10, 13:29. Причина: Главни букви
    Иво
    0895116276

    Коментар


    • До: Части за нашите ЛАНД РОВЕРИ !!!

      Незнам какви пари ти искат по моргите, но един заден спирачн диск /нов/ е около 25 лв, ако знаеш къде да го потърсиш. И не се лъжи да сменяваш само единия. Сменяй и двата заедно !
      Тази земя, по която тъпча сега,
      тази земя, която пролетен вятър пробужда,
      тази земя – не е моя земя,
      тази земя, простете, е чужда.

      Коментар


      • До: Части за Range Rover New - P38A(от 1994г. нататък)

        Колеги, по непредвидени обстоятелства и с помощта на "добронамерени" съседи в момента съм със срязан маркуч от към лявата гума на спирачната система . Срязана на на около 4-ри пръста от тялото на дисковата спирачка заедно с предпазната оплетка приличаща на пружина. Отговаря на маркуча показан на тази картинка http://www.roversnorth.com/store/p-2809-hose-brake.aspx но цената посочена в сайта е убийствена и мисля, че намерих в paddock въпросният артикул http://www.paddockspares.com/pp/RANGE_ROVER_P38/Brakes/Front_Brake_Hose_-_LH.html както и един в britishparts http://www.britishparts.co.uk/.sc/ms...5/BRAKE%20HOSE но е възможно да бъркам. Ако някой може да ми помогне в намирането на въпросния маркуч ще бъда безкрайно благодарен
        Land Rover Range Rover 2,5 DT
        Land Rover Discovery 200 TDI
        BMW F650ST - RIP
        "Совите не са това което са"

        Коментар


        • До: Части за нашите ЛАНД РОВЕРИ !!!

          От известно време си търся предно каре за предния кардан за Freelander-а ми и не мога да намеря, ако имате някакви идеи и предложения съм отворена за всичко

          Съобщение от модератор:
          Моля, напишете си в профила от къде сте.
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 25-01-10, 20:03.

          Коментар


          • До: Колеги ТЪРСЯ ....

            Здравейте, утре съм в София и вероятно най-после ще си сваля компресора на тд5-цата, към него има и една възглавница. Ако някой се интересува, моля за ЛС.
            Извинявам се за поста в последния момент, вероятно ще остана 2-3 дена по софийско.

            Поздрави,
            [COLOR=DarkGreen][B]Land Rover Discovery II, 2.5 td5
            [/B][/COLOR]
            [B][COLOR=#00b050]Помогни да опазим птиците и природата на България![/COLOR][/B][B][COLOR=navy]
            [/COLOR][/B][B][COLOR=red]Присъедини се на:[/COLOR][/B][B][COLOR=#3333ff][URL="http://www.bspb.org/"][COLOR=blue]www.bspb.org[/COLOR][/URL][/COLOR][/B]

            Коментар


            • До: Колеги ТЪРСЯ ....

              Колеги ,счупи ми се дръжката на противоположната врата на водача при нормална ,наша дирекция ,ако някои има излишна .Благодаря
              _[img]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/img]_
              Disco 200 TDI

              Коментар


              • Вкумна помпа за серво на Дискавири 1 откъде?

                Колеги кажете от къде може да се намери вакумна помпа за сервото на Дискавъри 1 2,5ТД на нормлна цена.Имам снимки на самта пома ма са ми в другия компютър по късно ще ги пусна.Номера на рамата наа автомобила ако може с нещо да помогне в насоката за това което търся е SALLJGBF8MA136905.
                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                тел.088четири 9едно9 4нула4
                -------------------------------------------------------

                Коментар


                • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЕРИ

                  Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                  Колеги кажете от къде може да се намери вакумна помпа за сервото на Дискавъри 1 2,5ТД на нормлна цена.Имам снимки на самта пома ма са ми в другия компютър по късно ще ги пусна.Номера на рамата наа автомобила ако може с нещо да помогне в насоката за това което търся е SALLJGBF8MA136905.
                  Десети знак М => 1995г. или :http://www.paddockspares.com/pp/DISC..._-_300TDI.html
                  Прикачени файлове
                  Land Rover Discovery:
                  - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                  Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                  Коментар


                  • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЕРИ

                    Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                    Колеги кажете от къде може да се намери вакумна помпа за сервото на Дискавъри 1 2,5ТД на нормлна цена.Имам снимки на самта пома ма са ми в другия компютър по късно ще ги пусна.Номера на рамата наа автомобила ако може с нещо да помогне в насоката за това което търся е SALLJGBF8MA136905.
                    Може да ви е полезно ...
                    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 03-02-10, 11:23.
                    LR Disco II, Td5

                    Коментар


                    • До: Проблем с Фрийлендър светват 3 лампи-TC,ABS,HDC.

                      Търся ляво странично огледало за Фрийлендър 99г.
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 06-02-10, 13:28.

                      Коментар


                      • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЕРИ

                        След поредната доставка от Падок за един приятел се оказа че му остана излишен един съединител комплект за Диско 1 , ето този : http://www.paddockspares.com/pp/DISC...nd_300TDI.html ,
                        та сега се продава , цената ще като от Падок , без транспорта от Англия.

                        Коментар


                        • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЕРИ

                          Търся 1 , или 5 бр. стоманени джанти 5.5J x 15

                          Коментар


                          • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЕРИ

                            Първоначално публикуван от Tzvetan Tzenov Преглед на мнение
                            Търся 1 , или 5 бр. стоманени джанти 5.5J x 15
                            Тия тесните май са само 16ки. Така си мисля де. Не съм виждал.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЕРИ

                              Счупи ми се рамото на задната чистачка на Диско 2 ТД5. Ако някой има идея да пише ЛС.
                              [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

                              Коментар


                              • До: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЕРИ

                                Колеги, търся два мигача и десен фар за Диско 1 200 ТДИ, както и лявата пластмасова рамка за фара и мигача. А да попитам и друго - един търговец ми каза, като звънях по разни обяви, че можело да се сложи фар и мигач от 300 ТДИ, вмествали се в отвора. Та ако наистина е така, и това е опция, тъкмо ще му ъпгрейдвам муцуната А и като че ли повече се намират фарове и мигачи за 300 ТДИ.
                                Land Rover Discovery 200TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X