Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

    Рано или късно трябва да се почне

    След няколко месечна борба с карбуратора се отказах и монтирах газова.
    За целта задната седалка се пенсионира



    Петното не е от мен

    Разбира се , не питах първо разбирачите и отидох направо при газаджиите. Монтирали са ми вакумен изпарител, а е трябвало да искам електрически.
    Не ги разбирам тия работи, но щом са казали .







    Съединителя го смених. Оказа се оригиналния. Сменихме и маслото в скоростната кутия.
    Тези дни като ми остане време отивам да сменя и останалите масла и филтри.

    Следваща заигравка е монтаж на мобилна станция(Alinco DR-599) с антена (Watson W-7900) и всякакви други подобни електронни джвъчки.

    Следващите неща в списъка за покупка и монтаж са :
    - гуми - 235/75/15 - не съм решил още какви, но няма да са агресивни за кал.
    - фланци , че опират сегашните леко при пълно навиване на волана.
    - джек , въжете и т.н. такелаж.
    - Брони и степенки с удобни места за повдигане с джека.
    - ресори - че тия са се поизправили.
    - .....

    Спирам за сега със списъка ,че започна да ме свива сърцето.
    Последно редактирано от Peppy; 28-03-09, 16:58.

  • #2
    До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

    Радвам се за теб
    ако имаш нужда от помощ сФиркай
    Така и така ще сменяш ресорите, заръчай си едни нови амове 2" лифт, правиш си и нови планки за ресорите, малко натягане на торсионите и си готов с лифта
    LZ1RED

    Коментар


    • #3
      До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

      тъкмо като си махнал седалката има място за барбекю и стек бира, точно за НЕ ХАРД
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #4
        До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

        Успех ,колега! Споделяй как върви работата и качвай снимки , та да се радваме и ние. Пиши и дали ще опират 235-ците на стандартни джанти , че и аз ще слагам такива.
        Поздрави!
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #5
          До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

          Успех с начинанието, ако имаш нужда от помощ свиркай!
          Ferrum dum ignis candet cudendum est.

          Коментар


          • #6
            До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

            Успех! Чакаме снимки

            Може ли да те помоля да пуснеш една ролетка между двата калника отзад. Искам да сложа по-голяма газова бутилка, но настоящата пречи и не мога да премеря колко е максимума.
            Аз не вярвам в чудеса!
            Разчитам на тях!

            Коментар


            • #7
              До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

              Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
              Успех! Чакаме снимки

              Може ли да те помоля да пуснеш една ролетка между двата калника отзад. Искам да сложа по-голяма газова бутилка, но настоящата пречи и не мога да премеря колко е максимума.
              Ок, по късно ще премеря. Това е 60л. бутилка ако ти върши работа.

              Първоначално публикуван от Ковача Преглед на мнение
              Успех с начинанието, ако имаш нужда от помощ свиркай!
              Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
              Радвам се за теб
              ако имаш нужда от помощ сФиркай
              Така и така ще сменяш ресорите, заръчай си едни нови амове 2" лифт, правиш си и нови планки за ресорите, малко натягане на торсионите и си готов с лифта
              Много ясно ,че ще искам помощ. С тия 2 леви ръце съм за никъде

              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
              Успех ,колега! Споделяй как върви работата и качвай снимки , та да се радваме и ние. Пиши и дали ще опират 235-ците на стандартни джанти , че и аз ще слагам такива.
              Поздрави!
              Ами сега съм с 31-ци и опира

              Коментар


              • #8
                До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

                235-ци няма да опират. Сега съм с 225-ци, и има място предостатъчно отвсякъде. Фланци купувай, след като сложиш гумите. Според мен не ти трябват - пари на вятъра.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

                  Айде бе, накани се най-после. Чакам да я наточиш, че на следващото излизане ти да ме возиш, а аз да може даааа
                  LZ1PER

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

                    Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                    Ок, по късно ще премеря. Това е 60л. бутилка ако ти върши работа.
                    OK, мерси. Моята в момента е 30 литра, но е по-тънка и по-дълга. Искам да сложа по-дебела и с максималната възможна ширина между калниците, че с тия 30 литра за никъде Твоята 60л реално използваем обем ли е или по документи? Можеш ли да премериш и нея.
                    Аз не вярвам в чудеса!
                    Разчитам на тях!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

                      Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                      OK, мерси. Моята в момента е 30 литра, но е по-тънка и по-дълга. Искам да сложа по-дебела и с максималната възможна ширина между калниците, че с тия 30 литра за никъде Твоята 60л реално използваем обем ли е или по документи? Можеш ли да премериш и нея.
                      По документи. Реално това е първо пълнене до сега и събра само 40л.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

                        Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                        По документи. Реално това е първо пълнене до сега и събра само 40л.

                        Трябва да я отвориш и да кривнеш леко поплавъка и ще почне да побира повече. Но не се увличай остави си поне 10% празно място...
                        LZ1RED

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

                          Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                          Монтирали са ми вакумен изпарител, а е трябвало да искам електрически.
                          Що ? вакумен е по-добре.....ама ще го клюкаме някой ден на живо, ако/като се видим
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

                            Венци, със седалките и постелките ли пенсионира?
                            Или ще ги режеш окло бутилката, което е добър вариант, т.к. доста се цапат при разходки и полесно се свалят.

                            ПС. Успех! Ще следя с интерес!
                            О899 2б2 1З2

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ми.. почна се.. (Подготовка на Фероза за НЕ хард разходки)

                              Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                              Венци, със седалките и постелките ли пенсионира?
                              Или ще ги режеш окло бутилката, което е добър вариант, т.к. доста се цапат при разходки и полесно се свалят.

                              ПС. Успех! Ще следя с интерес!
                              Много си прав Жоре, ама там отзад няма да се стъпва или ходи, в този му виж помещението ще се позлва май само за багаж.
                              LZ1PER

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X