Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на язовир Въча 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Почистване на язовир Въча 2009

    Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
    Какво ще кажете за х-л "Равногор" в Равногор и чистене на р.Фотинска?
    Хайде да е нещо с повече вода - язовир де. Този Тошков чарк звучи интересно. Сега ще поразровя за повече информация.
    Да опознаем България, за да я обикнем и да я пазим чиста!

    Коментар


    • До: Почистване на язовир Въча 2009

      На Тошков чарк няма хижа или хотел за спане. Има само места за палатки, но е много красиво наистина.
      0899 48 65 96

      Коментар


      • До: Почистване на язовир Въча 2009

        В така създалата се ситуация аз може би ще пропусна мероприятието...
        Per aspera ad astra.

        Коментар


        • До: Почистване на язовир Въча 2009

          Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
          Какво ще кажете за х-л "Равногор" в Равногор и чистене на р.Фотинска?
          Аз съм за, независимо че се мести мероприятието.
          А ако ще е чистене на река Фотинска ми идва идея за хижата в с. Фотиново.
          Утре мога да проверя дали има места за преспиване на Голям Беглик.
          Може да отидем и на язовир Батак, там поне май има много вили и хотели за преспиване.
          Последно редактирано от Krisyto; 14-07-09, 22:23.
          [SIGPIC][/SIGPIC][FONT=Arial Black][COLOR=RoyalBlue][COLOR=DeepSkyBlue] По-добре да те мразят за това, което [B]СИ[/B], отколкото да те обичат за това, което [B]НЕ СИ[/B] !!![/COLOR] [/COLOR][/FONT]8)

          Коментар


          • До: Почистване на язовир Въча 2009

            С Жоро обсъдихме и възможност да отидем на яз. Душанци. Там ще се включат и съмишленици от Копривщица.

            Коментар


            • До: Почистване на язовир Въча 2009

              А Копринка? ...............Оттеглям предложението. Били забранили плуването

              Групата е навита за Душанци.
              Последно редактирано от vatikana; 15-07-09, 09:40. Причина: последни новини

              Коментар


              • До: Почистване на язовир Въча 2009

                Жалко ,че ни отмениха мероприятието, но трябва да се съобразим с НЕК.
                След наводненията в Смолян и околността, се е повишено нивото на всички реки и е възможна появата на приливни вълни в язовира.


                След като има желаещи ,ще си направим излет на Душанци.

                Язовирът е много красив ,пък и ще се видим с бандата от Копривщица.

                Сега ще уточним мястото за палатковият лагер.
                Ако има желаещи за хотел, моля да пишат.

                Днес следобед ,специален отряд ще огледа местата за къмпингуване и ще качи снимки.
                Последно редактирано от greenflag; 15-07-09, 10:47.
                sigpic

                Коментар


                • До: Почистване на язовир Въча 2009

                  В интернет излиза информация за някакъв хотел Душанци, който е на самия язовир, но няма никакви телефони. Някой да знае повече за него?

                  Остават варианти за спане в Копривщица или на палатки. Ако се събере група за хотел в Копривщица ме пишете и мене.
                  Да опознаем България, за да я обикнем и да я пазим чиста!

                  Коментар


                  • До: Почистване на язовир Въча 2009

                    Може ли да кажете как се стига до там, за по-ниориентираните като мен. До Душанци знам пътя, но изобщо нямам идея къде е язовира.
                    [SIGPIC][/SIGPIC][FONT=Arial Black][COLOR=RoyalBlue][COLOR=DeepSkyBlue] По-добре да те мразят за това, което [B]СИ[/B], отколкото да те обичат за това, което [B]НЕ СИ[/B] !!![/COLOR] [/COLOR][/FONT]8)

                    Коментар


                    • До: Почистване на язовир Въча 2009

                      Първоначално публикуван от Krisyto Преглед на мнение
                      Може ли да кажете как се стига...
                      Аз не съм ходил но на картата се появява това.
                      Прикачени файлове
                      Иван
                      ivanp98[at]mail.бг

                      Коментар


                      • До: Почистване на язовир Въча 2009

                        Първоначално публикуван от Krisyto Преглед на мнение
                        Може ли да кажете как се стига до там, за по-ниориентираните като мен. До Душанци знам пътя, но изобщо нямам идея къде е язовира.
                        По главната улица на село Душанци със заспалите полицаи, все направо и нагоре тя става асвалтов път в гората и след километър стигаш разклон. Вляво и нагоре е за хотела, вдясно на 100 метра е стената на язовира. Има паркинг и малко капанче с наливна бира и картофки. През стената отсреща по брега има места за палатки, а един черен път над сградата на хотела извежда към рибарника и оттам по брега пак може да се кампингува. Но имайте впредвид, че заради близостта си до София сега през уикендите там е пълно с палатки и рибари, насядали през метър по брега и с по 3-4 въдици. Не знам как и каво ще може да се чисти.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • До: Почистване на язовир Въча 2009

                          Здравейте
                          Преди малко се чух по телефона с Greenflag. Каза ми, че лагера е от северната страна на язовира. Приблизително на 11 часа (север е на 12 часа) В момента са 10-ина човека.
                          Идвайки от Карлово се влиза в с. Антон и се продължава до с. Душанци. Идвайки от София имало отбивка директно за с. Душанци. Стига се до стената и се поема по левия (северния) бряг.
                          Надявам се ветроходния катамаран да се вижда отдалече и да е добър ориентир.
                          Има обхват на мобилните оператори. Има и 8 отворен канал.

                          До скоро виждане на язовира.
                          Иван
                          ivanp98[at]mail.бг

                          Коментар


                          • До: Почистване на язовир Въча 2009

                            Увеселителното мероприятие със спортни елементи беше чудесно.

                            Ще отвориме специална тема и ще има репортаж.

                            Ето, няколко снимки за загрявка.













                            Последно редактирано от cveti; 20-07-09, 19:16.
                            sigpic

                            Коментар


                            • До: Почистване на язовир Въча 2009

                              Жоро, имам 2 въпроса :
                              1. Кой беше точния стрелец
                              2. В ябълката ли се цели или стана случайно?
                              [SIGPIC][/SIGPIC][FONT=Arial Black][COLOR=RoyalBlue][COLOR=DeepSkyBlue] По-добре да те мразят за това, което [B]СИ[/B], отколкото да те обичат за това, което [B]НЕ СИ[/B] !!![/COLOR] [/COLOR][/FONT]8)

                              Коментар


                              • До: Почистване на язовир Въча 2009

                                Здравейте Колеги,
                                Снимките от моя апарат са на https://htftp.offroad-bulgaria.com/Niger/20090719/
                                Иван
                                ivanp98[at]mail.бг

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X