Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VI-кръг от Ендуро и АТВ Узана - шампионат на РБ.Отзиви и снимки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • VI-кръг от Ендуро и АТВ Узана - шампионат на РБ.Отзиви и снимки

    Колеги в момента тече кръга от този шампионат.Очакваме вашите отзиви от него и нека тези които са най-добри да победят.

  • #2
    Снищи се прибрахме от Узана.
    Трасето беше СУПЕР ЯКО
    На всички им хареса.Карахме 2х65км и беше доста изморително.
    Бензина не ни достигна.Днес ще карат затворения кръг но ние решихме да се приберем в София.По късно ще кача и малко снимки.

    Коментар


    • #3
      Аз вече качих някой
      http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?U...&AlbumId=64243
      Rally Sport - News and Video - www.RallyPulse.com/Bulgaria

      Коментар


      • #4
        Наистина беше яко,наистина хубаво трасе,единствено жегата беше смазваща и това,че при обявени 40/50/км. за обиколка реално бяха 65!!!За пръв път толкова хора псуваха и се ядосваха!!!Най-вече заради бензина който естествено свърши на доста състезатели.....Иначе беше много яко
        IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

        Коментар


        • #5
          Ама в Неделя затворение кръг си беше на 95% само на сянка, само старт финала беше на Слънце.
          А пък за бензина трябва да се има впредвид и резерва все пак състезанието е и навигация, ако някой се омотае може и 150 км да направи вместо 60!
          Rally Sport - News and Video - www.RallyPulse.com/Bulgaria

          Коментар


          • #6



            Този път бяхме много бързи дори по бързи и от фотоапарата





            Шатрррраата-шатрррррааата


            Горски духове над Габрово






            ГСМа на Еди моторс



            Вече караме по двама




            На голямата платформа събрахме 6 АТВ + 3 мотора


            Коментар


            • #7
              Здравейте, колеги !
              Искам да кажа и аз няколко думи за изминалия кръг.
              Състезанието на Узана имаше няколко нови неща, с които се различаваше от досегашните кръгове.
              1. Наличието на дълъг екстремен участък (почти 4 км), който изискваше много майсторство за да се изкара без почивки и спирания. Решаващо значение там имаше и моторът на състезателя, но имаше такива, които минаха този екстрийм с 600 кубикови машини, така че за този, който кара и тренира, невъзможни неща няма.
              2. Затвореният кръг втория ден беше на 100% ЕНДУРО ТЕСТ и мисля, че беше много интересен. Атмосферата беше като на големите състезания и вярвам това ще се види добре на репортажите по Ринг TV от сряда нататък.
              Мисля че с този кръг направихме още една стъпка към голямото ендуро и вярвайте такова бе чувството ми, когато снимах в началото на екстрима при с. Ясеново. Виждаше се как много състезатели без да намалят скоростта буквално се хвърляха срещу стръмните скали. Повярвайте, гледката си заслужаваше! Местните жители направо не вярваха на очите си и дълго след като някой преминеше, коментираха разпалено какво и как е направил. Дори някой се хващаха на бас, че добър кросист няма да може така да мине от там и мненията бяха, че тия са по-луди от всички.
              Ето, това за мен е истинското ендуро и голяма е разликата примерно от втори кръг миналата година, когато на Бистрица, публиката отегчено гледаше мудните изпълнения по време на "екстрима", но така е, всичко с времето си.
              Наистина имаше отново роптаещи, но те спокойно можеха да се върнат, да минат по трасето на ATV и да завършат без втора контрола, както направиха и някои.
              За АTV-тата мога да кажа, че почти всички се справиха чудесно, въпреки многото камънак и трудните участъци, които за тези машини не бяха никак леки. Жалко, че групата на Еди моторс не остана на атрактивния затворен кръг в неделя, а той наистина си заслужаваше
              Искам в заключение да кажа, че според мен много прав бе колегата Калин Кулев, който още миналата година каза, че трасетата трябва да се правят за по-добрите, за да може спорта и майсторството да вървят напред. Но както казах по-рано: Всичко с времето си!

              Съжалявам за дезинформацията относно дължината на трасето, но непосредствено преди състезанието си монтирах дигитален спидометър и нещо не съм го настроил както трябва, но мисля, че на това не бива да се разчита твърде много, тъй като, както каза един колега по-горе, по време на състезанието всичко може да се случи. Да се загубиш, да изгориш много повече гориво от очакваното на някой екстрийм (каквито условия имаше), някой "случаен" да махне маркер и още много непредвидени неща, които могат да се случат по време на надпреварата
              Тази вечер ще пусна класирането от кръга и снимки, макар те да не са много, тъй като повечето време снимах с видео камера и бях част от екипа на Ринг TV, за да извадим много интересни моменти от това наистина уникално състезание.

              Специални поздравления за всички участници в този кръг
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #8
                Ето снимки и от мен:


































                No bike - no fun!

                Коментар


                • #9
                  За съжаление е допусната грешка при точкуването втория ден:вместо 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 съм написала 10-8-6-5-4-3-2-1 като при джиповете.
                  Разлика се получава при джуниър и клас АТV.Съжалявам и се извинявам за грешката.Жоро каза,че ще се погрижи за купите.
                  Публикувам точките от състезанието,така,както трябва да бъдат.
                  Още веднъж моите извинения на състезателите!!!



                  VI КРЪГ ОТ ШАМПИОНАТА НА БЕФ - Узана 2006 класиране

                  Състезател съст.№ мотори кубици клуб 1 ден 2 ден общо

                  1 Николен Николаев Кушев 8 HONDA TRX 250 МРК Боляри 25 8 33
                  2 Любомир Стефанов Кунчев 222 KAWASAKI KXF 250 EK Екстрийм Сопот 22 10 32
                  3 Илиян Чавдаров Амбарев 199 KAWASAKI 85 EK Екстрийм Сопот 20 9 29

                  класиране E1

                  1 Митко Иванов Митков 9 SUZUKI RM 125 PRIME MOTOR SPORT 25 10 35
                  2 Борислав Михайлов Николов 777 YAMAHA WR 250 Мити Рейсинг София 22 8 30
                  3 Илиян Стефанов Тотев 401 HONDA ХR 250 Габрово 16 9 25
                  4 Валери Илиев Стефанов 868 HONDA 250 София 15 6 21
                  5 Павел Николаев Станчев 353 YAMAHA YZ 250 София 20 20
                  6 Димитър Пенев Пенев 911 KAWASAKI KDX 200 ЕК "Хасково" 12 7 19
                  7 Иван Лалев Донев 412 HONDA Х 250 Габрово 18 18
                  8 Николай Стефанов Колев 92 HONDA CRF 250 МРК Боляри 14 14
                  9 Христо Стефанов Христов 403 SUZUKI 250 Габрово 13 13
                  10 Христо Динев -Ефира 363 ХОНДА CRF 250 Crazy Job 11 11



                  класиране E2

                  1 Митко Драганов Борисов 2 SUZUKI DR 400 ЕК Хасково 25 7 32
                  2 Венцислав Радославов Тошев 7 YAMAHA YZ 450 Ендуро Victory Бухово 18 9 27
                  3 Добромир Благоев Стоянов 21 HONDA CRF 450 Ендуро Victory Бухово 16 8 24
                  4 Росен Георгиев Ненков 124 BETA BALTO 450 Еди Моторс 22 22
                  5 Ивайло Петров Пройнов 46 КТМ ЕХС 400 МРК Боляри 15 6 21
                  6 Чавдар Димов Делидимов 152 HONDA CRF 450 EK Екстрийм Сопот 20 20
                  7 Чавдар Амбарев 103 ХОНДА CRF 450 ЕК Екстрийм Сопот 14 3 17
                  8 Стоян Радоев Стоянов 11 SUZUKI DR-Z 400 Crazy Job 11 4 15
                  9 Георги Петров Тодоров 5 КТМ ЕХС 450 Crazy Job 4 10 14
                  10 Митко Александров Митков 56 YAMAHA YZF 400 PRIME MOTOR SPORT 9 5 14
                  11 Светослав Николаев Станчев 369 YAMAHA YZ 450 София 13 13
                  12 Юлиян Нанев Нанев 402 SUZUKI DR 350 Габрово 12 12
                  13 Нено Петров Стефанов 413 Джилера 350 Габрово 10 10
                  14 Светослав Костадинов Деведжиев 12 YAMAHA 450 Еди Моторс 8 8
                  15 Янко Ранчев Зоков 711 ХОНДА CRF 450 EK Екстрийм Сопот 7 7
                  16 Иван Атанасов Иванов 113 КТМ ЕХС 450 Crazy Job 6 6
                  17 Галин Алексиев Гончаров 380 YAMAHA WR 400 Варна 5 5



                  класиране E3

                  1 Данчо Тихов Йорданов 6 КТМ ЕХС 525 Crazy Job 25 10 35
                  2 Жасмин Йорданов Николов 4 КТМ ЕХС 520 Crazy Job 20 9 29
                  3 Здравко Тодоров Йорданов 145 HONDA XR 600 МРК Боляри 18 7 25
                  4 Димитър Иванов Чукуров 19 BETA 525 Crazy Job 15 8 23
                  5 Славомир Сашов Брейчев 8 BETA 525 Еди Моторс 22 22
                  6 Янчо Делчев Терзиев 64 КТМ 525 Crazy Job 16 6 22
                  7 Красимир Иванов Илиев 838 HUSKWARNA 510 София 12 5 17
                  8 Николай Добринов Кьорчев 69 HONDA 600 МРК Боляри 14 14
                  9 Радослав Запрянов Димов 66 KTM 620 EK Екстрийм Сопот 13 13
                  10 Ивайло Димитров Георгиев 696 HUSAVERG 501 ЕК Хасково 11 11



                  класиране ATV

                  1 Красимир Иванов Колев 4 BOMBANDER 650 Crazy job 22 5 27
                  2 Цанко Пенчев Цанков 222 KAWASAKI 700 Велико Търново 18 8 26
                  3 Николай Йорданов Кушев 9 YAMAHA YFZ 450 МРК Боляри 16 10 26
                  4 Еди Петров Пенчев 174 KAWASAKI 700 Еди Моторс 25 25
                  5 Десислав Радев Лещаров 22 YAMAHA Kodiak 450 Crazy job 15 7 22
                  6 Йордан Дончев Йорданов 414 KAWASAKI 700 МРК Боляри 12 9 21
                  7 Даниел Васков Денински 12 KAWASAKI 700 Еди Моторс 20 20
                  8 Георги Петров Чемширов 3 YAMAHA Гризли 660 Crazy job 9 6 15
                  9 Анжело Петков Богоев 455 KAWASAKI 700 Еди Моторс 14 14
                  10 Александър Димитров Вълков 170 KAWASAKI 700 Еди Моторс 13 13
                  11 Росен Георгиев Иванов 367 KAWASAKI 700 МРК Боляри 11 11
                  12 Спас Йорданов Данев 822 KAWASAKI 700 Еди Моторс 10 10
                  13 Илиян Красимиров Каменов 566 KAWASAKI 400 Еди Моторс 8 8
                  14 Николай Иванов Колев 21 YAMAHA Raptor 660 Crazy job 7 7
                  15 Красимир Динев Грудев 172 KAWASAKI 700 Еди Моторс 6 6
                  16 Христо Димитров Коруминков 535 KAWASAKI 300 Казанлък 5 5
                  17 Теньо Стефанов Папанов 525 HONDA 300 Казанлък 4 4
                  18 Александър Сашков Брейчев 169 KAWASAKI 700 Еди Моторс 3 3
                  19 Евгени Маринов Нейков 202 KAWASAKI 700 МРК Боляри 2 2
                  20 Любомир Бранков Василев 717 KAWASAKI 650 МРК Боляри 1 1

                  Коментар


                  • #10
                    Здравейте,това ми е първата публикация на снимки в този сайт.Все още съм начинаещ,но се надявам да останете доволни от снимките!Приятно гледане!



















































































































                    Коментар


                    • #11
                      Ден Втори:















































































                      Коментар


                      • #12
                        Супер беше, но просто трябва да се помисли за по-ранно стартиране, аз тръгнах в 11.45 и бях на камъните от 13.00 до 14.00, когато умряхме от жегата и моторите приключиха с водата и маслото. Не присъствахме на инструктажа и въобще не бяхме чули за екстрийма. Бяхме качили 3500 метра и не знаехме колко още има. И когато Жасмин направи едно задно салто пред мен и побеснял започна да си вдига и обръща мотора ни каза, че имало още много нагоре и се скапахме окончателно.
                        Пък Жоро, на подхода към каменната пътека беше такава пушилка, че въобще не виждахме какво следва, само газ давахме, да не се изсипем точно пред публиката
                        Ride to arrive.

                        Коментар


                        • #13
                          КОЛЕГИ ДА БЛАГОДАРИМ НА ФОТОГРАФА ЗА ПРЕКРАСНИТЕ СНИМКИ ОТ КОИТО СЕ ВИДИ 4Е БЕ6Е МНОГО ЯКО САСТЕЗАНИЕ КОЕТО ИЗИСКВА6Е ГОЛЯМА ИЗДРАЖЛИВОС КАКТО НА ХОРА ТАКА И НА МАШИНИТЕ.
                          НО СЪШТО ТАКА СЕ ВИДЯ И КОЛКО КОЛЕГИ МОГАТ УСПЕШНО ДА У4АСТВАТ И В СУПЕР МОТО ЗАШТОТО СА ПОКАРАЛИ БАЯ АСФАЛТ И ТО УМИШЛЕНО ЗАШТОТО МАРКЕРИТЕ СТОЯХА ДОРИ КАТО СЕ ПРИБИРАХМЕ?????
                          А В ПРАВИЛНИКА ИМА РЕДОВЕ ТО4НО ЗА ТАКИВА ХОРА КОИТО СЕКАТ ТРАСЕТО УМИШЛЕНО И ПОСЛЕ ВДИГАТ НАИ ГОЛЯМАТА ПАТАРДИЯ С КОЕТО НЕ УВАЖАВАТ ТРУДА НИТО НА ОРГАНИЗАТОРИ НИТО НА КОЛЕГИ ТЕ СИ???????
                          АМИ АКО ИМА ПО ЕДНО ФОТО НА ПО ВАЗЛОВИ МЕСТА КАТО ТОВА НА СНИМКИТЕ КАКВО ШТЕ СЕ ПОЛУ4И НАПРАВО МЕ Е СТРАХ ДА СИ ПОМИСЛЯ
                          А НАЛИ КАРАХМЕ ЗА УДОВОЛСТВИЕ ЗАШТО ЕДНИТЕ КАРАТ ПО ТРАСЕТО А ДРУГИТЕ СЕ 4УДЯТ КАК ДА САКРАТЯТ НЯКАДЕ 4Е КАДЕ Е ТУКА СПОРТНИЯ ДУХ БЕ ХОРА КАДЕ ОСТАВА УДОВОЛСТВИЕТО ОТ ЗАСЛУЖЕНОТО МЯСТО
                          АЗ ГО СМЯТАМ КАТО НЕ УВАЖЕНИЕ КАМ ТРУДА НА ДРУГИТЕ
                          ПОПРАВЕ ТЕ МЕ АКО НЕ САМ ПРАВ
                          ОТПРАВЯМ ТЕЗИ КРИТИКИ ОТ ОБИ4 КАМ СПОРТА ЗА ДА ГО ЗАПАЗИМ 4ИСТ
                          ДА НЕ ГО ПРЕВРАШТАМЕ ВАВ БИЗНЕС
                          НА МЕНЕ ЛИ4НО ТОВА МИ Е ОТДУШНИКА ОТ НАПРЕЖЕНИЕТО В РАБОТАТА И ЖИВОТА НЕ ЖЕЛАЯ И ТЕЗИ МЕРОПРИЯТИЯ ДА СЕ ОПОРУ4АВАТ
                          ПОЗДРАВИ НА ВСИ4КИ У4АСНИЦИ[/u][/url]

                          Коментар


                          • #14
                            Класиране






                            ТОВА Е КЛАСИРАНЕ САМО НА ЛИЦЕНЗИРАНИ И С ПРЕРАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА ТОЯКИТЕ ОТ БЕФ
                            направени са корекций в първи ден тъй като номер 172 има всички контроли и с време от 03:54:45 излиза на 2-ро място в първи ден и получава 22 точки

                            корекцийте са направени след подаване на контестация и съгласуване на всички съдий на 6-ти кръг от БЕШ !

                            Коментар


                            • #15
                              Страхотни снимки е направил dkashavelov
                              Но класирането е неточно,
                              първият ден съм събрал 6 контроли и завърших едновременно с адаша КОЛЕВ,а стартирах предпоследен и би трябвало да съм 2ри във временното класиране за събота.
                              Каква е причината да съм толкова на зад в класирането.

                              По правилник --- 03.2.2 Контестации за резултати се подават най-късно 30 мин. след издаване на извлечението от резултатите
                              сега са минали 27мин.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X