Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вояджър срещу Джърни и срещу Нитро. Драмата продължава.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вояджър срещу Джърни и срещу Нитро. Драмата продължава.

    Преди пет дни въпросът беше Инфинити срещу ТЛК-120. И двете бяха отхвърлени. Не ме питайте какво чух за, и как се чувствах след тойотата. Разгромна оценка. Някак се удържах да не ревна, ама не ми се разправяше нищо, пък и вие се бяхте заговорили за друго в оная тема, не исках да ви разтурям приказката. Всичко което ние ценим, се оказва че отвращава цивилните. Срам и скръб.
    Сега изборните напрежения са прехвърлени в Крайслер. Обсъждат се вариантите Гранд Вояджър, има само дизелови, Додж Джърни и Додж Нитро.
    Нищо не знам за тия коли.
    За - против?

  • #2
    До: Вояджър срещу Джърни и срещу Нитро. Драмата продължава.

    Стефане кажи на приятеля си да БЕГААААА и да не се обръща. През седмица ни се налага да наемаме коли. Дават ги все нови. От около 100 мили май беше най новата до 20 000-30 000. Като видя Dodge и ми се доревава. Включвам и Нитрото в класaцията. Много гадно отвътре, ама много. Пластмасата поне да я бяха закрепили като хората. Скърца кофти, ама много кофти. Като марка май само Saturn е по гаден от Dodge. Редовно свети по някоя лампа на таблото. Верно, че са под наем, ама са и на по никакви мили. Не знам за дизеловите, тука само големи бензинки дават. Никога такова, заклевам се в кварталния!
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #3
      До: Вояджър срещу Джърни и срещу Нитро. Драмата продължава.

      Стефане, с цялото ми уважение към теб, приятелят ти не е в час . Споделям по горното мнение на колегата.

      П.П. И по долното.
      Последно редактирано от Джамбазов; 15-03-09, 22:39. Причина: Допълнение.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #4
        До: Вояджър срещу Джърни и срещу Нитро. Драмата продължава.

        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
        Сега изборните напрежения са прехвърлени в Крайслер. Обсъждат се вариантите Гранд Вояджър, има само дизелови, Додж Джърни и Додж Нитро.
        Нищо не знам за тия коли.
        За - против?
        NO
        NO
        NO

        Додж само с Хеми поне да знае за какво си е дал парите / коне / ,дугото е за боклука.


        пп Додж е на парво място по коли клекнали в гаранция.За след това няма какво и да говорим
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          До: Вояджър срещу Джърни и срещу Нитро. Драмата продължава.

          Не знам дали ми връщате вярата в доброто, но се чувствам поне малко отмъстен след тестдрайва на ТЛК-то
          Бе, то аз не съм в час, какво остава за мирните хора.
          Добре де, сега пък ще ме заковат със следващия въпрос. Какво да кажа на хора, които избират голяма тлъста кола по фасона и комфорта? Кое от всичките тия кросовъри, паркети и травестити има поне някакви инженерни достойнства и надеждност? Мицубишитата имат кошмарна слава даже в Русия, където целите двигатели струват стотинки. Харесва им например Ситроен Пикасо, сегашната кола е такава, но остаря. Кво да правим ...

          Коментар


          • #6
            До: Вояджър срещу Джърни и срещу Нитро. Драмата продължава.



            Warranty Claims Rates of the Big Five
            2003 to 2006


            Кажи на твоя приятел,че това да загьрби Инфинити и да се огледа в Додж е много странно нещо даже са мен дето тук живея.На него трудно може да му се помогне,да седне и попрочете малко кое си заслужава,коя марка каква е,кой какво прави,кьде и как го прави.............и после да се ориентира поне малко,че това са скокове от едната крайност на другата и то в неправилната посока.



            То по-кофти от Додж няма,той да си прецени вече кьде да гледа.М класа на Мерцедес да вземе пак ще е по-малко гьрбава от коча.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              До: Вояджър срещу Джърни и срещу Нитро. Драмата продължава.

              Фасон и комфорт, голямо и тлъсто. Започват с всичко Японско, после Немско, после няма вече значение. Много трудна гатанка. Аз като избирам кола я гледам да не се троши. На Хонда дилъра беше по наблизо. За Тайота трябваше да карам още 10 минути. Сега карам Хонда. Егати критериите. Ако беше само тлъсто и голямо - американци колкото щеш. Абе не знам/ тоест знам де-ТЛК 120 и най големия бензинов мотор/
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #8
                До: Вояджър срещу Джърни и срещу Нитро. Драмата продължава.

                )) Поучителна картинка
                Няма да прочете. Той е наистина огромен специалист, и явно най-добрият професионалист в областта си у нас. Но колите са му по - странична тема

                Коментар


                • #9
                  До: Вояджър срещу Джърни и срещу Нитро. Драмата продължава.

                  Гледай сега Стефане, не го познавам твоя приятел, но от разказа ти схващам, че няма проблем с парите и че не е изкушен от техниката, а от дизайна. Така че ето и мойте 50ст.
                  Да вземе каквото му легне на сърце и да кара и да се кефи, ако има сериозни проблеми (доста вероятно май с Додж или поне така съм чувал), ще го махне и ще вземе следващото. Сега колкото и да се пънем и да даваме Мъдри Съвети, човека накрая ще ибере със Сърце Пък може и да е Късметлия, то така или иначе в този ценови клас (на Инфинити-то) няма много големи тояги, само по-пръчкави от конкуренцията, ама той от къде да знае, ще кара и ще си свирка.
                  Успех

                  Коментар


                  • #10
                    До: Вояджър срещу Джърни и срещу Нитро. Драмата продължава.

                    ММММ да,човека явно няма проблеми с парите,но и сьвсем явно,че колите не са му слабост.
                    Да заложи на качеството така му кажи.Ако Американските бяха много качествени сега нямаше да е пьлно с Японски по улиците.
                    Молим ти се само - кажи му много ти се моля,само да не е ДоджТо верно пари та пари и ще вземе друго след време ма що трябва да се мьчи с тва па и пари да дава за него.
                    Да огледа Мерцедес щом ги е натрупал.То нали знаеш - кой не разбира бие с пачка и ще уцели.
                    Да огледа Японските ма чистите Японци,а не разни маскирани.Е Гоблин ти каза в сьседната тема - едното правено тук,другото в Япония и се води голям + това,че не го е барал Американец.Твоя човек от Инфинити на Додж да скача е като да направи крьгом и спринт в обратна посока.

                    Виждаш ми подписа,коли на по 15 години са това и като ги сложа редом до ново Американско и се чудя как така не им стигнаха 15 години поне малко да изкопират.Кое да е Американско.
                    И майната му на това ми и по-кофти ги правят.Едно време поне трансмисии от Мерцедес им слагаха,сега ба ли му мамата какво има под капака.
                    Японец,Немец,Англичанин.Може да размени местата на Японеца и Немеца ако иска ма да ги сравнява тия с Американец..............нямам думи.



                    Аз спирам с тая темаче падам от коня
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      До: Вояджър срещу Джърни и срещу Нитро. Драмата продължава.

                      В контекста на тази и предишната тема, на това, че се търси кола с добро пътно поведение и комфорт, мисля, че точния отговор на всичките искания на твоя човек е Х5 (може да погледне и новото Диско). Препоръчай му ги... от мое име
                      Зима иде

                      Коментар


                      • #12
                        До: Вояджър срещу Джърни и срещу Нитро. Драмата продължава.

                        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                        Преди пет дни въпросът беше Инфинити срещу ТЛК-120. И двете бяха отхвърлени. Не ме питайте какво чух за, и как се чувствах след тойотата. Разгромна оценка. Някак се удържах да не ревна, ама не ми се разправяше нищо, пък и вие се бяхте заговорили за друго в оная тема, не исках да ви разтурям приказката. Всичко което ние ценим, се оказва че отвращава цивилните. Срам и скръб.
                        Сега изборните напрежения са прехвърлени в Крайслер. Обсъждат се вариантите Гранд Вояджър, има само дизелови, Додж Джърни и Додж Нитро.
                        Нищо не знам за тия коли.
                        За - против?
                        Топло. Топло.
                        Като стигнете до Гранд Чероки ще се включа.
                        Jeep Grand Cherokee impressions
                        Последно редактирано от kinex; 16-03-09, 09:33. Причина: линк

                        Коментар


                        • #13
                          До: Вояджър срещу Джърни и срещу Нитро. Драмата продължава.

                          Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                          В контекста на тази и предишната тема, на това, че се търси кола с добро пътно поведение и комфорт, мисля, че точния отговор на всичките искания на твоя човек е Х5 (може да погледне и новото Диско). Препоръчай му ги... от мое име
                          Или направо Х6 .
                          Инфинитито е доста симпатично и има ред +ове.
                          Твоя човек държи да е американско ли или просто да е различен и да кара нещо, дето не е много срещано тук?

                          Коментар


                          • #14
                            До: Вояджър срещу Джърни и срещу Нитро. Драмата продължава.

                            Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                            В контекста на тази и предишната тема, на това, че се търси кола с добро пътно поведение и комфорт, мисля, че точния отговор на всичките искания на твоя човек е Х5 (може да погледне и новото Диско). Препоръчай му ги... от мое име
                            Тука май се надхвърля бая бюджета.
                            От Немските Туарега е най близо.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Вояджър срещу Джърни и срещу Нитро. Драмата продължава.

                              А защо не Субару Трибека?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X