Обява

Свий
Няма добавени обяви.

nerf bar Bombardier DS 650

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • nerf bar Bombardier DS 650

    Тези дни освежих някои части -нерф барове и ролбари.
    Направихме пясъкоструене ,прахово боядисване и нова мрежа .
    Ето и резултата :
    Коланите са 5см - цената е 2 лв/метър.Използвах широки алуминиеви нитове в комбинация с неръждаеми шайби отдолу!
    Последно редактирано от Красимир Найденов; 14-03-09, 21:56.
    0+,Bombardier DS650,Discovery II.

  • #2
    До: nerf bar Bombardier DS 650

    Перфектна работа,евала!!

    Коментар


    • #3
      До: nerf bar Bombardier DS 650

      Лау, направи си се престарал. Много добре са станали и ми се стръуват доста надежни от бързото претриване на коланите .

      Коментар


      • #4
        До: nerf bar Bombardier DS 650

        Мисля че съм се ПОстарал наистина!!!
        Старата мрежа беше от подобни колани .За последната година в която АТВ-то е при мен не се бяха протрили но веднъж съм повтарял частично шевовете.Затова реших че ще е по-добре ( по-лесно за изработка, по-красиво и по-надеждно) да направя връзките с нитове.

        Реших да споделя с вас този процес тъй като разходите за изработка на тези nerf bar-ове възлиза на сумата 70 лв!!!
        Смятам че всеки е в състояние да отдели подобна сума -ефекта в сигурноста е неизмерим!!!

        Цялата история е че приятел ме помоли да сваля баровете за да ги използва като мостра !
        Аз реших че щом ще ги свялям може и да ги освежа(боядисване,мрежа) после рещих да свяля и ролбар,ауспух и т.н....позната диагноза за повечето в форума!

        Равносемтката в детайли:
        -изработка nerf bar-ове от мостра (материали+труд) 40 лв
        -прахово боядисване 10 лв (цената е част от по-голяма за сбор от детайли)
        -колани за мрежа-8 лв
        -нитове и шайби -12 лв

        Отворите за нитовете стават най-лесно с поялник!

        p.s.Десо какво ще кажеш за цвета -само дето не пише КТМ!!!
        Последно редактирано от Красимир Найденов; 16-03-09, 08:04.
        0+,Bombardier DS650,Discovery II.

        Коментар


        • #5
          До: nerf bar Bombardier DS 650

          И аз 2 дена си играх с направа на нерф барове моите излязоха около 40лева за материали и са от алуминиеви тръби ф34x2.5мм и шина 60х5мм от един склад в Търново си ги поръчах но се оказа че не са толкова пластични и при кривенето се спука та се наложи рязане и заваряне не знам колко струва труда и заварките понеже минах по\"партийна линия\" но има около 1м заварка за двата бара (чувал съм че се плащало на см) но станаха много здрави и прилични на вид нямам снимки но ако някои иска да види ще кача!Коланите ги заших на ръка с капронен конец но може и с машинка за шиене на чували струва ми се че е по здраво но и с нитовете ще кара!
          KFX 700
          MEBELIX ATV-TEAM
          0878114344

          Коментар


          • #6
            До: nerf bar Bombardier DS 650

            Мераклий сте си!

            Коментар


            • #7
              До: nerf bar Bombardier DS 650

              Първоначално публикуван от Timoto Преглед на мнение
              И аз 2 дена си играх с направа на нерф барове моите излязоха около 40лева за материали и са от алуминиеви тръби ф34x2.5мм и шина 60х5мм от един склад в Търново си ги поръчах но се оказа че не са толкова пластични и при кривенето се спука та се наложи рязане и заваряне не знам колко струва труда и заварките понеже минах по\"партийна линия\" но има около 1м заварка за двата бара (чувал съм че се плащало на см) но станаха много здрави и прилични на вид нямам снимки но ако някои иска да види ще кача!Коланите ги заших на ръка с капронен конец но може и с машинка за шиене на чували струва ми се че е по здраво но и с нитовете ще кара!
              Може би си си взел от Миро.Той продава китайски части за атв-та и самите тях (имам предвид-продав китайски атв).Нищо чудно да са се изкривили.
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              08седем9010З60
              MAKE RALLY NOT WAR
              Confidence in Motion

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X