Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Антифриз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Антифриз

    Днес докато си сменях маслото,първо завъртях болта за смяна на антифриза и изтекоха около 0,1 литра.Може ли системата за охлаждане да е глътнала въздох и трябва ли да направя нещо допълнително
    EXTREME

  • #2
    Толкова малко антифриз не е възможно .Или не можеш да го источиш целия или от някъде ти е избягал.Провери за течове.
    четири е повече от два

    Коментар


    • #3
      не,аз просто обърках местата за източване.Исках да сменя маслото,а не антифриза.Като видях,че е станала грешка завих болта,така изтече толкова малко.
      EXTREME

      Коментар


      • #4
        Долеи му колкото иска,ако няма специални болчета за обезвъдушаване то само че се обезвъздуши.
        четири е повече от два

        Коментар


        • #5
          виж си нивото и долей ако е необходимо иначе няма нужда от обезвъздушаване
          "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
          MG Racing Team

          Коментар


          • #6
            Мерси за съвета и аз така си помислих, че не е нужно, но не бях сигурен! В такъв случай всичко е ОК
            EXTREME

            Коментар


            • #7
              Смяна антифриз на crf 250x

              Колеги казаха ми че се източва през съединението долу при двг, но аз все пак да питам или има специална пробка ? И трябва ли да се обезвъздушава системата ?
              "Целувам я. По фара, разбира се - никой не почва да си целува мотора директно от резервоара - това е признак за ниска култура!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X