Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Начин да откажеш цигарите.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Начин да откажеш цигарите.

    Искам да споделя с Вас,как отказах цигарите.На 39 години съм и 25г. от тях пушех.Пушех средно по кутия и половина на ден,по някога и повече.Сутрин в банята се дерях като магаре,минимум 10 минути.Бях убеден,че не мога да ги откажа,затова и не опитвах.Завиждах тайно на непушачите,но не си го признавах.Започнах да кашлям и да се запъхтявам все повече и повече и реших,че трябва да ги спра.Набелязах си дата-21.05.2005г.-имения ми ден,след който спирам да пуша и се приготвих за ужасни мъки.Точно тогава ми подариха книжлето "Не пуша вече".Ако не се лъжа автора е Артър Кар.Книжлето е стотина страници и го прочетох на един дъх.И тук започва най-интересното.Аз, върлия пушач започнах да мисля по друг начин.С две думи НЕ ПУША ВЕЧЕ година и нещо и благодарение на тази книга отказаха цигарите двама мои приятели и майка ми.Успех на всички,които ще опитат.
    Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

  • #2
    Браво!
    С тебе сме набори, аз също пушех зверски, но преди 11 години реших - щом ми се допуши, вместо цигара изпивам една бира!
    Вече 11 години не пуша, но вкъщи се търкаля бая бирен амбалаж!

    Коментар


    • #3
      Инат му е майката най-вече.
      26 години по средно 3 кутии на ден ...
      От 4 години не пуша. Без "Табекс", игло-, психо- и всякакви други терапии. Е, 2 месеца домашните ходеха с каски ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        Чак пък толкова чудодейна книга... Къде може да се намери, че то не пречи да се пробва?

        Коментар


        • #5
          Купиха ми я от книжарница Хелекон и струва около 5 лв.Пробвай нищо не губиш.Ако има резултат-ще почерпиш.
          Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

          Коментар


          • #6
            Друг ще черпи. Аз не понасям цигари.

            Коментар


            • #7
              Не е важно кой ще черпи,важно е някой невярващ като мен да ги откаже.От самосебе си се разбира,че вече не кашлям.А пък храната колко е вкусна.
              Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Константин
                А пък храната колко е вкусна.

                Аха! И 15-на килца отгоре
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #9
                  За година и нещо качих 12.Но дишам много по-леко.
                  Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

                  Коментар


                  • #10
                    Аз не пушех 6 месеца. Обаче в коловозите на пикника за рожденния ден на саита ги пропуших отново.
                    Голям зор беше. Чупена раздатка, летни гуми. Ужас. V93 е свидетел. После мих колата с пароструйка отвътре

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от kinex
                      Аз не пушех 6 месеца. Обаче в коловозите на пикника за рожденния ден на саита ги пропуших отново.
                      Голям зор беше. Чупена раздатка, летни гуми. Ужас. V93 е свидетел. После мих колата с пароструйка отвътре
                      Ами, хич не се оправдавай с онази разходка! Аз бях свидетел как твойта джипка си минава през локвите. И на 2 снимки го има публикувано.
                      Даже не ми се наложи да тегля, щото единствения път, когато свирна, че си запънал, веднага след това си излезе на собствен ход.

                      Не са ти виновни коловозите. Просто явно още не си твърдо решил да оставиш пушенето. И аз така ги отказвах на 2 пъти за по 2 и 6 месеца и след това все си намирах "обективна" причина да пропуша.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от V93

                        И аз така ги отказвах на 2 пъти за по 2 и 6 месеца и след това все си намирах "обективна" причина да пропуша.
                        .............като задна броня ,която гледам ,доста време не си имал време да оправиш
                        B+

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от vokel
                          .............като задна броня ,която гледам ,доста време не си имал време да оправиш
                          Аааа, за задната броня причините са повече от обективни.
                          Не е време сега за влизане в бокса.
                          На всичкото отгоре и майсторите са или на море, или се готвят за разходки по планините.
                          А една счупена броня не може да бъде никаква пречка за ходенето на море (което е вече в историята), нито пък за ходенето на планина (което предстои) нали?

                          И без това има прекалено много такива, дето все напират да ти се навират в багажника. Пък така, като ми гледат бронята, белким се замислят дали искат да са прекалено близо до нея
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от V93

                            И без това има прекалено много такива, дето все напират да ти се навират в багажника. Пък така, като ми гледат бронята, белким се замислят дали искат да са прекалено близо до нея
                            Прав си .
                            B+

                            Коментар


                            • #15
                              Абе хора,книгата наистина е ефективна! |Опитайте!
                              Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X