Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    -Защо гейовете правят парад?
    -за да им зачитат правата.
    -кои права?
    -да са с различна сексуална ориентация.
    -че кой им пречи?
    -никой
    -ами, тогава защо го правят?
    -защото са педе***и!!!
    LZ1DWW

    Коментар


    • От: Вицове

      Гледайки подписа на Илийката, се сетих за следния:

      Студената война! Надпреварата между нациите е в пълна сила. Американците конструират компютър, който да може да разчита сънища и мисли на хора, за да го ползват за извличане на информация от руски шпиони. Започват тестове. Не щеш ли, по това време едно нашенче върви по стъпките на Алековия герой и случайно се записва доброволец за теста. Народ много. Започва теста и на всеки, който влиза при машината, му слагат жици като за ЕКГ. Това леко поизнервило нашенчето и за да се успокои, започнал час по час да бърка в торбата и да посръбва домашна сливова. Е, дошъл и неговия ред. Влиза, започват учените суетня, но.... никакъв конкретен резултат. Само камъни, вар и тухли. Край на тестовете за деня! Компютърът се развали, въпреки добрите резултати в началото. Все пак отправят покана към нашето момче да преспи (едвам го навили) и на следващия ден да проведат отново теста, за да се разбере, аджеба, компа ли е зле, или "шпионинът е много добър!? Изтрезнял нашичкият на сутринта и започнали да му разказват какво се вижда като негови мисли. В един момент се усеща и казва:
      - Ааааа, наред си ви е машината! Не се притеснявайте! Аз, като си пийна и винаги се опитвам да запея "Градил Илия килия", но не ми се получава........
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Вицове

        - Госпожице, колко килограма тежите?
        - Тайна е...
        - Кажете поне първите три цифри...
        sigpic

        Коментар


        • От: Вицове

          В асансьора е закачена аварийна инструкция:
          “В случай на авария, моля звънете на телефон 938-98-81.”
          Един се качва, натиска копчето и асансьорът полита стремглаво надолу като камък.
          Паникьосан човекът набира номера, и чува в слушалката:
          - Градска морга. С какво можем да ви помогнем?

          Коментар


          • От: Вицове

            От тази тема се сетих за следния виц.

            Действието се развива по времето на студената война
            Обажда се мъж посред нощ в КГБ
            - Изгубих си папагала
            - Господине тук не някаква си зоо служба, тук е КГБ
            - Да знам че е КГБ, аз исках само да ви кажа че не споделям неговите политически възгледи

            Коментар


            • Тъмна, непрогледна нощ. На вратата на селска къща се чука:
              - Кой е?
              - Дърва трябват ли ви?
              - Не.
              На сутринта дървата ги нямало.

              Cекретарка: Цифричките на клавиатурата ми не работят!
              админ: Натиснете NumLock.
              секретарка: Натиснах, не помага!
              админ: Чай? Кафе?
              секретарка: Не може ли направо да се ебеме?
              админ: НА КЛАВИАТУРАТА КАКВО РАЗЛЯ ПИТАМ!!!
              Последно редактирано от cveti; 01-07-11, 16:51.
              SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
              +359 0878 888 874
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

              Коментар


              • От: Вицове

                Човек пътува през пустинята на камила. Изведнъж камилата си изкълчила крака. "Е, това беше - помислил си човекът - тука си и загинах в тая пустиня".
                Изведнъж гледа табела "Ремонт на камили". Издърпал той камилата някак си до работилницата. Гледа отвън стои механик.
                Човекът:
                - Камилата ми си изкълчи крака!
                Механикът:
                - На канала!
                Замъква човекът камилата и я качва на канала. Механикът се приближава, взема две тухли и трясва с тях камилата по яйцата. Камилата надава вик и изчезва със светлинна скорост.
                Мъжът:
                - Кво направи бе? Как ще я стигна сега тая камила…
                Механикът:
                - На канала!
                LZ1ZAH

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от Zahari007 Преглед на мнение
                  Човек пътува през пустинята на камила. Изведнъж камилата си изкълчила крака. "Е, това беше - помислил си човекът - тука си и загинах в тая пустиня".
                  Изведнъж гледа табела "Ремонт на камили". Издърпал той камилата някак си до работилницата. Гледа отвън стои механик.
                  Човекът:
                  - Камилата ми си изкълчи крака!
                  Механикът:
                  - На канала!
                  Замъква човекът камилата и я качва на канала. Механикът се приближава, взема две тухли и трясва с тях камилата по яйцата. Камилата надава вик и изчезва със светлинна скорост.
                  Мъжът:
                  - Кво направи бе? Как ще я стигна сега тая камила…
                  Механикът:
                  - На канала!
                  След 1 час минава шефа на работилницата и пита работника .

                  - Днеска работа имаше ли ?
                  - Имаше мина един с едина камила
                  - А пари зе ли му ?
                  - Амииииии.....
                  - НА КАНАЛА!
                  When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Ватманът Ханс от Дрезден от малък си мечтаел за Мерцедес, но бил беден и имал само едно трабантче от социализма, завещано от дядо му. Всеки ден събирал пари и накрая решил, че е събрал достатъчно, изпърпорил с трабантчето до Щутгарт право в завода на МБ. Дал им парите и казал да му сложат двигател от Мерцедес. След два дни се върнал да си вземе трабантчето и радостен го пришпорил - на първа върти гуми, изстрелва се като ракета, Ханс минава на 2-ра и трабантчето рязко спира и тръгва със същата бясна скорост назад. Ядосан, нашият приятел отива при механиците и ги пита
                    - Какво направихте бе, защо на 2-ра тръгва назад?
                    - Ами как какво, парите дето ни ги даде стигнаха само за моторче от чистачките на S-класа.
                    Александър

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Новината от последния час:
                      Нац. отбор по художествена гимнастика е спрял да тренира, защото Бойко Борисов им е прерязал лентите.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Попитали един човек коя е по-висока степен-"най"или"по".Замислил се той и отговорил:-По- Е как така-попитали го?Ами аз най-харесвам секса,обаче по ми се пие-отговорил той.
                        Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                        На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                        Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
                          Попитали един човек коя е по-висока степен-"най"или"по".Замислил се той и отговорил:-По- Е как така-попитали го?Ами аз най-харесвам секса,обаче по ми се пие-отговорил той.
                          Уцели мЪ в сърцЙЕто
                          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
                            Попитали един човек коя е по-висока степен-"най"или"по".Замислил се той и отговорил:-По- Е как така-попитали го?Ами аз най-харесвам секса,обаче по ми се пие-отговорил той.
                            Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                            Уцели мЪ в сърцЙЕто
                            Убиец на лИбоФ
                            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Чапаев прекарал нощта при полевата сестра Нюра. На сутринта отива в банята да се изкъпе като бял човек.
                              След като се изкъпал, си увил около главата един голям пешкир - като чалма. Среща го Петка в този вид и решил да се пошегува с началството:
                              - Товарищ Чапаев, въй Джавахарлал Неру?
                              - Во первъйх, она не Неру, а Нюра. И во вторъйх, не твое дело кого я джавахарлал!

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                @ предлагам коктейл смъртта на титаник
                                @ Явка, звучи внушително Какво има вътре
                                @ минерална вода с много лед

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X