Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГОЛЯМА СГОДА (MP3 FM Modulator)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ГОЛЯМА СГОДА (MP3 FM Modulator)

    Отдавна чакам на пазара да се появи такава тутурутка. Съвсем скоро ми купиха MP3 FM Modulator. Целия уред е около 10 см., включва се в запалката на автомобила, на него има USB порт- за мушкане на флаш памет. Идеята му е, че преобразува цифров сигнал във FM вълни и можеш да ги приемаш на радиото си- няма значение какво е. Има седем фиксирани честоти. Най-готиното е, че се избягва всякаква механика. Всеки знае как работи CD-то на джипа извън всякакъв път. Другото хубаво нещо е това, че струва около 50лв., прибави към него и флаш памет около 50лв- 1GB и за 100лв си решаваш проблема.
    На толкова години станах, а още не съм видял катафалка с ремарке!

  • #2
    Че да се беше обадил по-рано, че ти трябва такова нещо. Моето струва 45лв с ДДС и е от ТУК. Там предлагат и по-скъп вариант с дистанционно http://www.risk.bg/bg/products.php?cid=407&pid=1044

    P.S. Освен USB слота има и жак, в който да вкараш сигнал от всякакъв плейър.

    Коментар


    • #3
      Вярно е! Ама откъде да знам, че вече има такива работи!? Аз не отбирам много от техника, а и не ходя толкова често по такива магазини. Сега обаче съм много доволен.
      На толкова години станах, а още не съм видял катафалка с ремарке!

      Коментар


      • #4


        За сто и няколко лева (не помня точно) в Метро видях МП3 за автомобил с USB на фронт панела. Не се налага да се минава през радиовълни и се избягват евентуални смущения...
        ZJ'96 5.2

        Коментар


        • #5
          Re:

          имах подобно нещо преди няколко години и впечатлението ми не е особенно добро, когато минеш с колата покрай някой предавател или под високоволтов кабел пращи... качеството на звука е доста по лошо спрямо, който и да е сд с мп3 за кола... Абе ако ти го подарят и имаш подръка усб флаш памет става, ама ако ще даваш пари то по добре си купи сд с мп3, вече на пазара има доста евтини....
          LZ1RED

          Коментар


          • #6
            Прав е Дидо! Шуми яко. Освен това твоето не е ФМ модулатор, а ФМ трансмитер Модулатора се включва във входа за антената и няма грам шум

            Коментар


            • #7
              Като стана дума за сгода и за такъв тип устройства нека и аз да попитам нещо(не съм от най-разбиращите). Вчера ми се мерна пред очите джаджа, коята позволява от мп3 или дискмен да се слуша музика на касетофон. На външен вид е като нормална касета с един стърчащ кабел със жак като за слушалки. Та това нещо бива ли го, работи ли или е поредното китайско менте??? Цената е леко смешна-7лв
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • #8
                За седем лева може.
                И аз имам такова. Някак свири. Това е мъртва технология. До скоро масовата музика беше с касетофон, друго нямаше. Е, а тоя преходник позволява с него да се слуша другия носител без да се преправя радиото. Не че не може.
                Хе, а тоя дискмен има даже дистанционно, да се сложи на волана
                То, понякога при мене и касетката излита от радиото като прескоча някоя дупка, а ЦД-то сигурно ще умре за 5 километра. Така че в джипа това може и по-читаво да е. А дискмена - някъде на амортизатори.

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Стефан
                  За седем лева може.
                  И аз имам такова. Някак свири. Това е мъртва технология. До скоро масовата музика беше с касетофон, друго нямаше. Е, а тоя преходник позволява с него да се слуша другия носител без да се преправя радиото. Не че не може.
                  Хе, а тоя дискмен има даже дистанционно, да се сложи на волана
                  То, понякога при мене и касетката излита от радиото като прескоча някоя дупка, а ЦД-то сигурно ще умре за 5 километра. Така че в джипа това може и по-читаво да е. А дискмена - някъде на амортизатори.
                  МП3-тата издържат на черни пътища и доста каманаци... просто имат голяма кеш памет и диска си прескача а плеъра свири като чете от кеш паметта а тя от диска
                  LZ1RED

                  Коментар


                  • #10
                    Дискмена го зарежете просот така го казах да се добие представа Иначе да разбирам ли че това устройсто става? Защото то е на мнооого голяма сгода-7лв за него срещу 100 и кусур за нова уредба в колата
                    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                    Коментар


                    • #11
                      Бе, като гледам колко струват, и главно с кви батерии са, нещо не вярвам във виброзащитата им. Като тресне два пъти обектива в диска, и толкова ще му е ... Па и тоя кеш е ебати досадата. Уж пуснеш песничка, и почваш да чакаш. Вече не го и чакаш, а то засвири. Тъпотии. И това е мъртва технология. Всичко е мъртви технологии. Ако са верни някви слухове които чух тия дни в един бюфет, след няколко години май ще има оптика за дребни стотинки. Нещо като флешките, ама с пет порядъка по-голям обем. Цял живот да не можеш да го напълниш.

                      Коментар


                      • #12
                        Стефане кеша от диска се пълни с 1200 кб. на секунда което значи че една цяла песен от 4 минути се зарежда в буфера за 3.5 секунди, а той не е толкова голям обикновенно е 128 кб. което прави 6 мс. ако съм изчисли правилно, ако това за теб е чакане баси никой не може да ти помогне
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • #13
                          Вчера си купих същата джаджа за 25 лв от едно магазинче до нас,пълно е с екстри,освен че можеш да си го настроиш на всякаква честота,да му вкараш USB памет работи и на батерий така че можеш да го ползваш във всякаква ситуация.Много е яко, особено ако пътувате с кола с фабрична музика.
                          [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от kokolighta
                            Вчера си купих същата джаджа за 25 лв от едно магазинче до нас,пълно е с екстри,освен че можеш да си го настроиш на всякаква честота,да му вкараш USB памет работи и на батерий така че можеш да го ползваш във всякаква ситуация.Много е яко, особено ако пътувате с кола с фабрична музика.
                            избягвай да ползваш радиостанция GSM и други предаватели около него, също така да минаваш под тролейбусни кабели, трамвай и всичко с високо напрежение иначе е супер
                            наистина много се смущава.
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от fanatic
                              избягвай да ползваш радиостанция GSM и други предаватели около него, също така да минаваш под тролейбусни кабели, трамвай и всичко с високо напрежение иначе е супер
                              наистина много се смущава.
                              а също така радиорелейки, абе бегай от предавателите :-)
                              иначе гъзарията е ако патувате 3 коли и ти караш посредата ще могат и те да ти слушат музиката предават до около 20 метра
                              LZ1RED

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X