Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайте малко информация за Kia Azia Rocsta

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дайте малко информация за Kia Azia Rocsta

    Момчета помогнете!!! Трябва ми информация за този джип,относно качеството,здравина цени на резервни части и могат ли да се намерят лесно.Предварително ви благодаря.

  • #2
    А имаш ли го или вече е късно.

    Коментар


    • #3
      чудя се дали да си го купя 2,2D мазда

      Коментар


      • #4
        Соти Нинджата има Кия ама сега е на море.
        С ръка на сърцето мога да кажа че съм впечетлен от здравината.

        Коментар


        • #5
          а с резервните части как е ,да имаш представа.

          Коментар


          • #6
            Частите за джипове винаги са проблемни. Ако ги има са скъпи. Ако искаш евтини трябва да чакаш. Ама не мисля че е болка за умиране.
            ninja_1 ще каже ама като се върне. И сигурно ще ми се кара че се бъркам при Киите.
            Чакане му е майката.

            Коментар


            • #7
              И аз взема малко от словата, които съм чувал от Нинджата ! Каза, че части имало и били сравнително евтини! Но повече инфо, като се върне от въпросното море
              RB Patrol Team

              Коментар


              • #8
                двигателя е та.ак леко уж е мазда но е правен от кия, по принцип джипчето е доволно, проблем са тесните мостове и склонноста му към обръщане

                Коментар


                • #9
                  Този джип няма нищо общо с Кията на Соти. Прилича на умален Вранглер, с цели мостове е и ресорно окачване. Със Соти гледахме два такива защото той мислеше да взима но се отказа. Според мен това не е най добрия избор тъй като не е много популярен и не знам как е с частите. А с този мотор 2.2д мисля че е особено подходящ да си ходиш с него до лозето и да си носиш мотиките Нищо друго.
                  http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                  Коментар


                  • #10
                    А до лозето асфалтирано ли е.

                    Коментар


                    • #11
                      колега погледни Киа Ретона 2.0 дизел 86кс и 2.0бензин 130кс, по добрия избор е според мене , аз много съм се наточил на ретона!!
                      Disco II td5
                      2" OME,Safari snorkel, front D44bumper, 9500winch,chip, Fedima 265/70/16
                      planed: air locker, rear D44bumper

                      Коментар


                      • #12
                        Аз съм от Варна.Да не е някъде наоколо Соти Нинджата,да се срещнем и да си поприказваме.Дайте ми тел.ако може на него за да се чуем.

                        Коментар


                        • #13
                          хора, не се заблуждавайте - части за корейските коли има достатъчно и са по-евтини, отколкото за останалите /естествено без руските, но пък за тях се продават предимно колхозни ментета/...
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от ivanomir
                            колега погледни Киа Ретона 2.0 дизел 86кс и 2.0бензин 130кс, по добрия избор е според мене , аз много съм се наточил на ретона!!
                            Дизеловият мотор 2.0 не е ли също на МАЗДА?

                            Коментар


                            • #15
                              Здравейте,пиша ви от морето.Тука в Синеморец намерих едни приятели офроудъри,та така.За Азията-каквото знам съм го написал тука някъде.тел ми е 0889407738 Соти
                              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X