Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за помощ - операция на колега

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Молба за помощ - операция на колега

    След нелеп инцидент нашия приятел Ники (Кайцата) от Севлиево претъпря счупване и на 2 те кости (малкия и големия пищял) на подбедрицата.

    Предстои му скъпа операция която той не е в състояние да поеме финансово.

    Обръщаме се към всички негови приятели и познати да помогнат, кой каквато възможност има.

    При желание от ваша страна може да контактувате с мен на ЛС във форума или на тел. 0886435458.

    Може да превеждате суми по тази сметка в Централна Кооперативна Банка на мое име.

    BG10 CECB 9790 1015 1439 00, банков код CECBBGSF
    Красимир Христов Кънчев

    в основание за плащане : за Николай Фучеджиев
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

  • #2
    До: Молба за помощ - операция на колега

    Къде ще го оперират?
    Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
    A2 (+)

    Коментар


    • #3
      До: Молба за помощ - операция на колега

      В Плевен, частна клиника, но незнам коя е.
      Първоначално беше планирано за Стара Загора, понеже таб стана инцидента, но след 3 дневен престой и никакво внимание към него се насочи към Плевен.
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #4
        До: Молба за помощ - операция на колега

        Не че е моя работа, но не е ли по-удачно да му намерим читава държавна болница в която да го лекуват, ако някой знае как и къде ?

        Ако не - за каква сума става въпрос ?

        Някаква застраховка имаше ли ?
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          До: Молба за помощ - операция на колега

          Ами в държавната болница в Ст. Загора видяхме що за трагедия е. А цената дам дори е по висока отколкото в частната клиника. За жалост нямаше застраховка, преди си е правил но сега не
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • #6
            До: Молба за помощ - операция на колега

            Защо не проверите в ортопедията в Горна баня?
            Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
            A2 (+)

            Коментар


            • #7
              Краси, дай една банкова сметка по въможност твоя за да може да преведеме кой колкото може.
              Аз в момента най-добре знам за какво става въпрос и с радост ще се включа в тази кампания.
              П.П. Познавам Ники лично и знам, че това момче заслужава помощта ни.


              Първоначално публикуван от cveti
              Защо не проверите в ортопедията в Горна баня?
              Цвети, дори и при най-добрите лекари да го закараме няма да мине без плащания.
              Нека не коментираме тук точно това защото ще се измести проблема, дано никога не разбереш колко съм прав.

              Коментар


              • #8
                До: Молба за помощ - операция на колега

                Клиниката в Плевен е добра, няма смисъл да се мести повече защото ще мине една седмица от инцидента.
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #9
                  До: Молба за помощ - операция на колега

                  Първоначално публикуван от Краси
                  Клиниката в Плевен е добра, няма смисъл да се мести повече защото ще мине една седмица от инцидента.
                  Да в Плевен има много добри ортопеди. Един от тях е д-р Росманов.
                  ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                  Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                  Коментар


                  • #10
                    До: Молба за помощ - операция на колега

                    Има ли някой идея за какви точно пари става въпрос и в какъв срок са нужни ?
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #11
                      До: Молба за помощ - операция на колега

                      Доколкото разбрах около 1400-1500 лв ще са необходими за операцията и престоя в клиниката.
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • #12
                        До: Молба за помощ - операция на колега

                        добавих в първото мнение банкова сметка за преводи.
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • #13
                          До: Молба за помощ - операция на колега

                          Вече имаш мойте скромни 50лв. преведени по сметката.
                          Предай поздрави на Ники и дано всичко мине успешно.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Молба за помощ - операция на колега

                            Приказки и легенди...
                            Здравното обслужване на осигурените лица се покрива от НЗОК с изключение на скъпо-струващи консумативи и опции по избор на пациента (VIP-стая, нарочен избор на екип и пр.).
                            Възстановяването на правата на здравно-осигурен става след внасяне на определена, минимална вноска (мисля, че бе за 3 месеца назад).
                            Клиника по ортопедия Горна Баня е с утвърдено име и обслужва всички здравно-осигурени лица - без райониране.
                            В крайна сметка избора си е ваш. Аз се почувствах длъжен да представя нещата обективно за всички.
                            Дано се оправи момчето...
                            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                            LZ1EMS

                            Коментар


                            • #15
                              До: Молба за помощ - операция на колега

                              Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                              Приказки и легенди...
                              Здравното обслужване на осигурените лица се покрива от НЗОК с изключение на скъпо-струващи консумативи и опции по избор на пациента
                              Дано се оправи момчето...
                              В Горна Баня може да е така но със сигурност в България не си ли платиш ще те гледат като голям камък!Знам го от опит,две години съм обикалял по болници та не ми се коментира.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X