Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закъсал Джип по пътя Старосел - Чевира

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Закъсал Джип по пътя Старосел - Чевира

    Едни познати са закъсали с нисан х-траил някаде по пътя старосел-чевира.До колкото разбрах са в някаква река не са стигнали до това чевира мисля че е хижа Аз ще тръгна на там след около половин час ако някои има възможност и иска да помогне е добре дошъл.имам сузуки витара НЕ добре оборудвана и съм от пловдив.Отивам да търся стоманено въже като за начало ....
    0889 306696 Живко се казва закъсалия

  • #2
    До: Закъсал Джип по пътя Старосел - Чевира

    Първоначално публикуван от rotter Преглед на мнение
    Едни познати са закъсали с нисан х-траил някаде по пътя старосел-чевира.До колкото разбрах са в някаква река не са стигнали до това чевира мисля че е хижа Аз ще тръгна на там след около половин час ако някои има възможност и иска да помогне е добре дошъл.имам сузуки витара НЕ добре оборудвана и съм от пловдив.Отивам да търся стоманено въже като за начало ....
    0889 306696 Живко се казва закъсалия
    Какво стана със закъсалитесега звънях на този номер но ме отхвърля krasi_kros e на близо във житница!!!!!!!!!!

    Коментар


    • #3
      До: Закъсал Джип по пътя Старосел - Чевира

      Сега звъня ама ме отхвърля и мен.

      Мога да тръгна веднага,познавам добре балкана.
      ТЛК 80 4,2ТД-95г

      Коментар


      • #4
        До: Закъсал Джип по пътя Старосел - Чевира

        и аз съм от ЖИТНИЦА звана ама няма никой от среща, маи няма обхват ина4е с краси сме готожи да се отзовем

        Коментар


        • #5
          До: Закъсал Джип по пътя Старосел - Чевира

          Малко късно, но все пак според информация от тази тема http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=34824, телефоните на rotter би следвало да са: 0898814196, 0899061116 .

          Коментар


          • #6
            До: Закъсал Джип по пътя Старосел - Чевира

            Поне може да се разчита на Краси и Начев,много пъти са ми помагали! а за закъсалия джип, аз бях на бяло камене и чак когато се прибрах разбрах!
            Последно редактирано от Pursie; 08-02-09, 20:50.

            Коментар


            • #7
              До: Закъсал Джип по пътя Старосел - Чевира

              Джипа е изваден успешно.Беше между хижа Бунтовна и х.Чевира в дере пълно с тиня.
              ТЛК 80 4,2ТД-95г

              Коментар


              • #8
                До: Закъсал Джип по пътя Старосел - Чевира

                Благодаря много!Джипката е изкарана и всичко приключи благополучно.Край около 12:30
                Продължението http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...969#post629969

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X