Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се похваля и аз! (Nissan Patrol)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да се похваля и аз! (Nissan Patrol)

    Преди около 2 месеца си купих Патрол-че.Първата ми работа бе да му купя нови гуми - BF 255/85/16=33''(мечтаех си за 35'').Понеже луд умора няма , направих пълен основен ремонт на ДВГ-то (имаше язви в леглана на 2 клапана , ама се бях навил вече).След което прехвърлих лебедката от любимото терано :

    Извергът и неговите жертви:

    Направих броните , ето резултата:


    След извесно чакане(технологична тайна ) братя Петрови ме зарадваха с окачване TJM 3''.Реших да видя какво прави Фулда и да го подведа да монтира окачването. Той като добър търговец докато си лафим ми продаде едни джанти ! Това е моята гордост на връщане от София:



    Много си го харесах как се получи , а и първите тестове на окачването са отлични !Само дето е червен

    Сравнение на старите и новите гуми:


    Останаха ми няколко дребни неща , но за прехода трябва да съм готов!
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

  • #2
    Честито, Янко! Със здраве и голямо удоволствие да си го караш! Машината изглежда доста добре, надявам се да ви видя двамата в действие на есен при някоя разходка.

    Коментар


    • #3
      мда-аа! Ще има да затъваш с него
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        честито за втори път и от мен кога ще ме повозиш и аз правя основен ремонд на двигателя на гранда в петък ще е готов малка разработка и търся идеи за гуми

        Коментар


        • #5
          Стефане , знаеш ,че винаги си добре дошъл , както и всеки който пожелае ще успеем да го заровим в някое блато ! За гуми ще измислим нещо .
          Благодаря за пожеланията ! Тедо, ела да затънем двамата - пък и рибка ще хванем и студена бира имаме! Иване, що ще чакаме есента идвай на море !
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • #6
            Сега избягвам да карам много по асфалт че е горещо и гумите заминават бързо, но мога да дойда с колата, а ако плажа е трудно достъпен се надявам да ми намерите местенце в някоя джипка.На есен като се поразкаля ще дойда за истинска офроуд разходка. А и тогава вече ще съм надигнал джипката и ще я пробвам.

            Коментар


            • #7
              Честито,Янко и от мен.Наистина само дето е червен иначе е екстра .На кой преход ще ходиш?

              Коментар


              • #8
                Честито ..!!!!

                Ама никва политика,бе приятелю ... червена боя, син бул бар ...
                До тука добре ама къде е жълтото ??? .. Ти за тройна коалиция не си ли чувал ...
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • #9
                  Цвят

                  Ха-Ха
                  Окачването на Янко е TJM. А то на цвят е ........ познахте ЖЪЛТО.
                  Така че май не липсва цвят.
                  Но иначе количката е супер. Дори успяхме да я окаляме ( Янко си я окаля сам, а само гледах от дъното на дерето затънал до мостовете в тиня )
                  Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                  NULLA TENACI INVIA EST VIA

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от CarTest™
                    Честито ..!!!!

                    Ама никва политика,бе приятелю ... червена боя, син бул бар ...
                    До тука добре ама къде е жълтото ??? .. Ти за тройна коалиция не си ли чувал ...
                    A-a-a , колега ! Я погледни окачването ( TJM)
                    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                    0899187766

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Явор(dorzi)
                      Честито,Янко и от мен.Наистина само дето е червен иначе е екстра .На кой преход ще ходиш?
                      Червен , червен , ама японско червено
                      Ще ходя на Рила-Пирин-Родопи-... от 12,08,2006.
                      Какво става с бронята?
                      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                      0899187766

                      Коментар


                      • #12
                        БРАВО ДОБАР БОЕЦ Е СТАНАЛ

                        Коментар


                        • #13
                          Честито,не каза с какъв мотор е и колко чипа си му сложил,между другото Фулдата и на мен ми продаде за нивата същите джанти 16,виж тва виж онова и айде със здраве,но не съжалявам.

                          Коментар


                          • #14
                            То пише под поста ми ,,2,8тд''
                            Не мога да открия тунинг (не самоделски) за този мотор . иначе да съм го метнал
                            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                            0899187766

                            Коментар


                            • #15
                              Какво направи с щангата, оправи ли разминаването ?
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X