Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

    Той Иво си го може,само късмет да има ,успех!

    Коментар


    • #92
      До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

      Ето го и линка към сайта, където можете да следите движението на нашите момчета.
      http://www.itrack.gr/
      User: group100
      Pass: 28112009

      Съответно номерата им са;
      122 - ТОДОР ХРИСТОВ
      118 - ПЕТЪР ЦЕНКОВ
      104 - ИВО ВЪРБАНОВ

      Стартират точно в 13;00 ч.

      Оставям телефон за връзка с мен, ако има някакви въпроси за програмата и мога да помогна. 0889258432

      Коментар


      • #93
        До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

        Ако ви откаже достъп с този юзърнейм можете да ползате и group200, group300 и group400.
        С 100/на картата е 1/ е Гадашин, с 102/2/ е гърка с Л200, с104/3/ е Иво, с 110/4/ е гърка с евото - тези знам засега.

        В момента се ръчкат по магистралата в посока от Атина за Солун и някъде след Schimatari е старта.

        Едит: с group100 ще следите състезателния клас, с 200 е следващия и т.н - тоест за нашите момчета трябва да ползвате първия юзер, а ако и интересува и някой от другите класове, се полза съответната им група
        Последно редактирано от Върбанелка; 28-11-09, 12:26.

        Коментар


        • #94
          До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

          Първоначално публикуван от Върбанелка Преглед на мнение
          В момента са на пристанището на Пиреа.
          В състезателния клас при Иво се е появила сериозна конкуренция и от страна на гърците. Сутринта организаторите са го изместили с една позиция назад в стартовия списък и втори стартира един гърк с чисто ново митсубиши Л200, а той ще е трети. Иво каза че въпросния гърк е от Дакар и колата била уникална.
          На четвърта позиция стартира отново състезател от Гърция с наточена бегачка - колата пак е паджеро, доколкото разбрах еволюшън.
          Засега се очертава борба основно между митсубишита - предполагам разбрахте, че от първа позиция стартира руснака Борис Гадашин, който трета поредна година държи челните места в Баха шампионата на ФИА . Той също е с паджеро V20 3.5

          Стискаме палци на Иво - конкуренцията е яка тази година!
          Те и със самолет да са пак няма да могат да му устискат.Само да да не го предаде джипа

          Коментар


          • #95
            До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

            Почна се -стартираха.
            Номер 116 - 5 на трака е гърк с роувър. Общо са 5 коли в този клас.

            Тодор/7 номер на картата/ и Петър/6 на картата/ чакат на старта.
            Само 124/8/ не знам кой е, но вероятно е пак с atv, защото чака на старта заедно с тях.

            В itrack.gr тряба да се логнете - с линк към трака няма да стане.
            Като влезете на главната страница, трябва да кликнете на трето меню от ляво на дясно, намиращо се на горната хоризонтална лента на страницата. Ще ви се зареди страница с клетки за попълване на юзер и парола. Пишете в тях group100 и 28112009 и кликате на бутона itrackPro.
            На самия трак, когато искате да рефрешнете инфото за позицията на колите, в лявата част на екрана слагате чавка там, където освен гръцки надписи има и символа 5' и кликате на голямия бутон най-отдолу. Не натискайте бутона ОК, а само голямият под него.
            Зелените символи с номера са колите(по-горе съм ви дала инфо,кой номер кой е). Можете да кликате върху тях и това ви вади балонче с инфо за скоростта с която се движи този номер.

            ПП: извинявайте, ако някъде съм изяла някоя буква, но нещо ми запъват бутоните по клавиатурата на в и о, и не винаги виждам, ако не са се изписали за да коригирам.
            Последно редактирано от Върбанелка; 28-11-09, 13:28.

            Коментар


            • #96
              До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

              Редактирах си предния пост с обяснения как да се логнете и да ползвате трака.

              Ето и малко инфо до момента, за тези които все още не следят колите:

              Гадашин водеше, но на един разклон нещо се опле, спря и Иво го отвя. Гърка с Л200 се влачеше бая назад, като караше с около 25км/ч, но току що дръпна пред Гадашин т.к направи някакъв страшен шорткът - явно познава трасето и бая го съкрати. Четвърти се движи роувъра, а евото е изостанало здраво назад - Петър с атв-то го изпревари преди малко. Тодор още е при старта.

              Иво в момента се движи с 90км/ч

              Коментар


              • #97
                До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

                От близо 4 часа не са в Атина.
                В горния ляв ъгъл на трака има опции за зуум, както и 4 стрелки за да движиш картата - използвай ги.
                В момента се движат около Коринтския залив - обикалят го посока към Делфи. Демек, влизат у големите чукари и завои.

                Коментар


                • #98
                  До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

                  Първоначално публикуван от draev
                  Те,в Атина ли са в момента?
                  Или аз съм доста тъп!!!
                  От много време вече не са в Атина.Най вероятно второто ти предположение е вярно.
                  Моля те спри само да спамиш темата. Желая като вляза да виждам реална и адекватна информация, а не плява и глупотевини до шия.


                  Колкото до самото състезание Иво и братушката здраво се гонят в момента. На няколко пъти за по малко от час водача се сменя.Не знам само какво се случва с Тодор и защо се забави толкова.Пепи е напред и неразбирам каква е тактиката.Защо не карат заедно Сигурно Христов има дребен проблем.

                  Тоя грък дето в началото е карал бавно е търсил по ГПСа шорт кът.В момента би трябвало да навлизат в планината и там тия номера не вървят.Организаторите казаха че тази година щели да следят изкъсо за такива трикове.

                  Това състезание реално започва след десетия час каране.Хубаво е че Върбанов им дръпна още по светло.След няколко часа трябва да имат почивка и тогава ще имаме повече инфо.ОЧАКВА СЕ ИНТЕРЕСНА НОЩ

                  Моля някой модератор да забърше ненужните постове.
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 29-11-09, 16:14.

                  Коментар


                  • #99
                    До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

                    Иво сега се отклониха, да заредят бензин в близкото село. Останалите са се струпали 2км по-назад и чакат да им дойде времето за финал на етапа. Нашите се връщат при тях и те да чакат.
                    Разбрах, че там където Гадашин вися около 10 мин. на едно место преди около 2 часа, е бил свършил бензина.
                    Оплакаха се, че гърците никъде не им попълват карнета и нямат представа как си влизат във времената. Ориентират се само по техния часовник в колата, но това не е гаранция, че съвпада с това което отчитат гърците.

                    Пеко, Иво се гони през цялото време точно с гърка, който врътна шорткъта в началото в полето - той е с номер 2 на трака. Братушката е номер 1 и беше бая поизостанал, едва сега докато чакат за финал се събра с тях.

                    ПП: Тодор му дадоха доста по-късно старт, след като Петър тръгна. Мисля, че накъде около 20 мин. след него стартира.
                    Последно редактирано от Върбанелка; 28-11-09, 16:15.

                    Коментар


                    • До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

                      Първоначално публикуван от Върбанелка Преглед на мнение
                      Иво сега се отклониха, да заредят бензин в близкото село. Останалите са се струпали 2км по-назад и чакат да им дойде времето за финал на етапа. Нашите се връщат при тях и те да чакат.
                      Разбрах, че там където Гадашин вися около 10 мин. на едно место преди около 2 часа, е бил свършил бензина.
                      Оплакаха се, че гърците никъде не им попълват карнета и нямат представа как си влизат във времената. Ориентират се само по техния часовник в колата, но това не е гаранция, че съвпада с това което отчитат гърците.


                      Ако се чуеш с тях им кажи че навигатора на почивките трябва сам да ходи и да ги врънка да му попълнят времето в карнета другото е да си следят средната скорост и времената сами.Наказанието за ранно преминаване през контрола е по голямо отколкото да закъснееш.Ама те трябва да го знаят това.Миналата година заради калното трасе стана страшна каша с тия времена и скорости.Към края няма и съдии сам с апаратче си снимаш времето на пристигане и тръгване.Не знам сега как е

                      Коментар


                      • До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

                        Току що Петя - масажистката на отбора ми пусна смс, че се е видяла с Пепи и Христов. Казва, че всичко е наред с тях и видимо са много спокойни, но трудното тепърва предстои. Върбанелка и тя да пише, ако има инфо за Иво.
                        Последно редактирано от МАРИЕЛА ХРИСТОВА; 28-11-09, 17:57.

                        Коментар


                        • До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

                          Проклетия линк не работи...

                          Коментар


                          • До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

                            Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
                            Проклетия линк не работи...
                            Пробвай така http://www.itrack.gr/stcontent.asp?id=5
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

                              Мерси. Обадих се на Мариела, че с византииския хич ме няма , та тя ми помогна

                              Коментар


                              • До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

                                Иво преди малко мина през чекпойна на Арахова. Всичко е ок и с тях и с колата.
                                Руснака, гърка с Л200 и този с евото не са си изчакали времената и ще са с наказания.
                                В момента стартират следващия SS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X