Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за каране и простотии на Благоевградчани

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Малко от вчера

    Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
    Еййй кадрите са много хубави,това каква камера е,гледам си я монтирал на каската,бравоо,кажи каква е и от къде я купи,имаше тема за тия камерки ама тази определено ми харесва как снима,гледам на сянката бая стърчи

    Ако може малко по подробно да понапишеш за нея,може и в темата за камерките
    Колега ами да ти кажа за камерата каква е истината Значи аз камерата, т.е. фотоапарата си го взех 2003 година от Германия. Фотоапарата е обикновен Sony DSC P8. Отдолу всеки фотоапарат(или поне тея дето аз съм виждал), имат резба за статив. Та аз на каската имам на козирката някъкви отвори които са само за естетическа завършеност(според мен), и взех един болт 10, намерих две по-големички шайби и хванах фотоапарата отгоре. Малко е рисково за самото фотоапаратче понеже едно падане няма да му се отрази добре, но ако имаш някъкво по-старо, става Ако искаш утре мога да снимам каската за да видиш как съм го направил. Просто сега е в гаража и ме мързи да слизам до долу. Пиши ако имаш още въпроси

    Коментар


    • До: Малко от вчера

      [quote=The_troublemaker;696201]Колега ами да ти кажа за камерата каква е истината Значи аз камерата, т.е. фотоапарата ....


      Ейййй пръснаааз имам и фото апарат и видео камера,мислил съм го това ама не съм се и захващал,дори на мотора съм мислил да захвана ама пак все съм си мислел че вибрациите са големи,да всеки апарат и камера имат този винт отдолу,той е за статив или малка стойка

      Абе забелязах че на сянката ти е бая голям "Рогът" който ти стърчи на каската ама ето каде била истинатаами затова те попитах защото абелязах че качеството е добро,макар и през vbox които компресират видеото,бравоо за реализацията и идейката,идеална е за леки разходки и преходчета,че да не остане техниката на някой клон

      Коментар


      • До: Малко от вчера

        Ейййй пръснаааз имам и фото апарат и видео камера,мислил съм го това ама не съм се и захващал,дори на мотора съм мислил да захвана ама пак все съм си мислел че вибрациите са големи,да всеки апарат и камера имат този винт отдолу,той е за статив или малка стойка

        Абе забелязах че на сянката ти е бая голям "Рогът" който ти стърчи на каската ама ето каде била истинатаами затова те попитах защото абелязах че качеството е добро,макар и през vbox които компресират видеото,бравоо за реализацията и идейката,идеална е за леки разходки и преходчета,че да не остане техниката на някой клон[/quote]

        Ще чакаме клипчета и снимки Дано успееш да нагласиш камерата на твоята каска. Аз незнам само как да избегна свистенето на вятъра при по-висока скорост. Един приятел даде идея да сложа дунапрен на микрофона, но не съм пробвал! Успех и поздрави

        Коментар


        • До: Тема за каране и простотии на Благоевградчани

          Във форума съществува и такава тема:http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=6848
          Това се отнася за някой който вчера е купил от Семир ВР450 и не се е похвалил ощеИ да знаеш че има и теми специално за ВР-и.
          [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

          Коментар


          • До: Малко от вчера

            Ще чакаме клипчета и снимки Дано успееш да нагласиш камерата на твоята каска. Аз незнам само как да избегна свистенето на вятъра при по-висока скорост. Един приятел даде идея да сложа дунапрен на микрофона, но не съм пробвал! Успех и поздрави [/QUOTE]

            Едва ли,не мисля да си разпробивам airohа,но ако докопам някой стар "леген"(каска от времената на МЗ)с удоволствие ще го направя че ми е много мерак да си заснема такова клипче,из нета съм гледал доста добри и сполучливи,а някои са на доста красиви места,твоето също е добро за което браво още веднъж

            Коментар


            • До: Тема за каране и простотии на Благоевградчани

              Здравей Благоевград ! Там ми е любимата крос писта за трениране,тази година бях там,супер беше,миналата бях постоянно там,в по-задните страници бях качвал клипче как карам там,а сега ето няколко снимки с завойчета,ТАМ СТАВАТ НАЙ-ДОБРЕ !





              Коментар


              • До: Тема за каране и простотии на Благоевградчани

                EИ ТАЯ ПИСТА Е НА БАЛГАРЧЕВО КАЗВАТ ЧЕ Е СТРАХОТНА ЗА ТРЕНИРОВКИ

                Коментар


                • До: Тема за каране и простотии на Благоевградчани

                  слави
                  не пиши с главни букви ,защото модератора ще помисли че крещиш

                  днес покарахме доволно

                  нали колега Гелев

                  Коментар


                  • До: Тема за каране и простотии на Благоевградчани

                    Първоначално публикуван от ToCo Преглед на мнение
                    слави
                    не пиши с главни букви ,защото модератора ще помисли че крещиш

                    днес покарахме доволно

                    нали колега Гелев
                    Дам добре беше, а пък и паржолите бяха доста добри


                    П.С. Обаче аз с тая тениска съм изгорял
                    2 stroke power

                    Коментар


                    • До: Тема за каране и простотии на Благоевградчани

                      между другото добре ли се справих със скарата ?!

                      Коментар


                      • До: Тема за каране и простотии на Благоевградчани

                        А снимки?

                        Коментар


                        • До: Тема за каране и простотии на Благоевградчани

                          Що не се обаждате за скарите бепоне кажете къде ги правите та да наминаваме чат пат
                          [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                          Коментар


                          • До: Тема за каране и простотии на Благоевградчани

                            Първоначално публикуван от ToCo Преглед на мнение
                            между другото добре ли се справих със скарата ?!
                            Дам, като нямаше кой да те смени
                            2 stroke power

                            Коментар


                            • До: Тема за каране и простотии на Благоевградчани

                              явно съм си объркал професията

                              Коментар


                              • До: Тема за каране и простотии на Благоевградчани

                                Айде и аз да взема да се похваля на мойте градски
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X