Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GPS-TOYOTA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: GPS-TOYOTA

    Първоначално публикуван от Иво Василев Преглед на мнение
    През празничните дни някой си бе оставил визитката на предното стъкло с предложение за навигационен диск с подробна карта на България и Европа за 2011г. Обадих им се и се оказа ,че диска съдържа подробна карта на цяла Европа и Турция а конкретно за България само София и основните пътища. Цената на диска е 120 лв. Намират се в Пловдив. Някой ако има въпросния диск нека сподели впечатленията си. При проявен интерес мога да дам и телефонен номер. Става на въпрос за навигация на TLC 120.
    Колега би ли ми дал номера на въпросните хора.Тел. ми е 0893/622260.Благодаря предварително!

    Коментар


    • #62
      От: GPS-TOYOTA

      Гледам, че на сайта на Mapudates е излязла нова версия - вероятно Е14. Ако някой я има и може да направи съпоставка с Е13, моля да сподели, че мисля да си я купувам, но страхувам да не се окаже отново същата. Миналата година като си взех Е13 се оказа, че няма разлика с предишната. Добре, че един колега прояви интерес и купи по-старата...
      http://www.nakladkibg.com
      накладки, спирачни дискове, съединители

      088 8613380

      Коментар


      • #63
        От: GPS-TOYOTA

        Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
        Гледам, че на сайта на Mapudates е излязла нова версия - вероятно Е14. Ако някой я има и може да направи съпоставка с Е13, моля да сподели, че мисля да си я купувам, но страхувам да не се окаже отново същата. Миналата година като си взех Е13 се оказа, че няма разлика с предишната. Добре, че един колега прояви интерес и купи по-старата...
        http://gpsunderground.com/forum/toyo...html#post99070 - май няма смисъл...
        Nothing comes from nothing...

        Коментар


        • #64
          От: GPS-TOYOTA

          Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
          Гледам, че на сайта на Mapudates е излязла нова версия - вероятно Е14. Ако някой я има и може да направи съпоставка с Е13, моля да сподели, че мисля да си я купувам, но страхувам да не се окаже отново същата. Миналата година като си взех Е13 се оказа, че няма разлика с предишната. Добре, че един колега прояви интерес и купи по-старата...
          В новия ъпдейт на картите за колите с твърд диск (ver.2011-2012 PZ445-HD330-11) има огромно подобрение в покритието на България! За справка вижте Пазарджик - поне на тези улици за които се сетих ги има с номерата. Нямах много време да го разцъквам след като го качих, но на следващите ще разгледам подробно.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0125.jpg
Прегледи:1
Размер:117.6 КБ
ID:5337488
          Но не съм сигурен дали версията за навигации с DVD (Е14) има същите данни, би трябвало да е така.

          Коментар


          • #65
            От: GPS-TOYOTA

            Първоначално публикуван от bucho Преглед на мнение
            В новия ъпдейт на картите за колите с твърд диск (ver.2011-2012 PZ445-HD330-11) има огромно подобрение в покритието на България! За справка вижте Пазарджик - поне на тези улици за които се сетих ги има с номерата. Нямах много време да го разцъквам след като го качих, но на следващите ще разгледам подробно.[ATTACH=CONFIG]406013[/ATTACH]
            Но не съм сигурен дали версията за навигации с DVD (Е14) има същите данни, би трябвало да е така.
            Лошото е, че няма информация от първа ръка - не познавам някой, който да си е купил Е14. От друга страна, не ми се дават 130ЕUR, за да видя, че няма никаква разлика. Поне миналата година така стана. Все пак благодаря за инфото! Ако видиш и други подобрения пиши! Добре, че жената не чете форума, а на мен, какъвто ми е слаб ангела и ще взема да си я поръчам.

            ПП: Корекция - цената станала 114.88EUR!
            И още една корекция - цената е без транспорт, който е 20EUR!
            Последно редактирано от niki p; 16-01-12, 19:27.
            http://www.nakladkibg.com
            накладки, спирачни дискове, съединители

            088 8613380

            Коментар


            • #66
              От: GPS-TOYOTA

              Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
              Лошото е, че няма информация от първа ръка - не познавам някой, който да си е купил Е14. От друга страна, не ми се дават 130ЕUR, за да видя, че няма никаква разлика. Поне миналата година така стана. .....
              Точно поради тази причина, че досега не излизаха никакви промени в ъпдейтите хората са предпазливи и не купуват новия. Само месец преди него качвах стария на един клиент и човека остана страшно разочорован, което е разбираемо имайки предвид цената - 500 и нещо май беше. Обещавам като пробвам дисковете да пиша отзиви тук.

              За колко време пристигат дисковете от сайта като си поръчвал преди?

              Коментар


              • #67
                От: GPS-TOYOTA

                Първоначално публикуван от bucho Преглед на мнение
                Точно поради тази причина, че досега не излизаха никакви промени в ъпдейтите хората са предпазливи и не купуват новия. Само месец преди него качвах стария на един клиент и човека остана страшно разочорован, което е разбираемо имайки предвид цената - 500 и нещо май беше. Обещавам като пробвам дисковете да пиша отзиви тук.

                За колко време пристигат дисковете от сайта като си поръчвал преди?
                За 7-10 дни. Даже първият път, дойдоха за 3 дни.
                Бих си поръчал, но наистина в предишната версия нямаше никакви промени и само си дадох парите.
                http://www.nakladkibg.com
                накладки, спирачни дискове, съединители

                088 8613380

                Коментар


                • #68
                  От: GPS-TOYOTA

                  Поръчах си новата навигация. В неделя пуснах поръчката и вчера(вторник) дойдоха. Сложих диска за Източна Европа, но за София не мога да кажа нищо, защото и старата карта си беше много подробна. Дано за страната има малко подобрение. Все се каня да спра да ги купувам, особено след миналогодишните - нямаше никакво подобрение.
                  Като я тествам малко, ще пиша отзиви.
                  http://www.nakladkibg.com
                  накладки, спирачни дискове, съединители

                  088 8613380

                  Коментар


                  • #69
                    От: GPS-TOYOTA

                    Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
                    ....
                    Като я тествам малко, ще пиша отзиви.
                    Имаш ли вече някакви впечатления?

                    Коментар


                    • #70
                      От: GPS-TOYOTA

                      Първоначално публикуван от bucho Преглед на мнение
                      Имаш ли вече някакви впечатления?
                      За съжаление, твърде малко пътувам из България и не мога да кажа, че съм я тествал обстойно.
                      Все пак, по празниците направих няколко тура из страната и мога да кажа, че тази карта няма нищо общо с предишните. Там където преди нямаше пътища, сега има (почти) всички малки пътчета и разклонения. На тази карта, за разлика от миналата има (почти) всички градове и села, и то с улици. Направо се чувствам като в чужбина.
                      http://www.nakladkibg.com
                      накладки, спирачни дискове, съединители

                      088 8613380

                      Коментар


                      • #71
                        От: GPS-TOYOTA

                        Колеги ,вземах си една TLC120-къса база /2003г/ и ми трябва карта за навигацията,незнам коя генерация е нейната ГПС сиситема,и май имам някакъв проблем с нея.Вътре имаше оригинален диск с карта/86271-24125 86271-70V315A/,но нищо нестава,натискам копчето на меню и ми иска ДВД карта,натискам копчето МАР и пак ми иска ДВД....какво се получава незнам,ПОМАГАЙТЕ!!,може да трябва ъпдейт знам ли?!?!?!
                        Колкото е по-добър джипа ти, толкова по-надалеч ще ходиш пеша за ТРАКТОР !!!!!

                        Коментар


                        • #72
                          От: GPS-TOYOTA

                          Първоначално публикуван от ivoj_bg Преглед на мнение
                          Колеги ,вземах си една TLC120-къса база /2003г/ и ми трябва карта за навигацията,незнам коя генерация е нейната ГПС сиситема,и май имам някакъв проблем с нея.Вътре имаше оригинален диск с карта/86271-24125 86271-70V315A/,но нищо нестава,натискам копчето на меню и ми иска ДВД карта,натискам копчето МАР и пак ми иска ДВД....какво се получава незнам,ПОМАГАЙТЕ!!,може да трябва ъпдейт знам ли?!?!?!
                          Някой нещо по моя въпрос????
                          Колкото е по-добър джипа ти, толкова по-надалеч ще ходиш пеша за ТРАКТОР !!!!!

                          Коментар


                          • #73
                            От: GPS-TOYOTA

                            Или ДВДто е надрано, или ДВД устройството трябва да се почисти или ремонтира. Ако намериш друг диск - пробвай с него. Ако не тръгне - проблема е ясен.
                            А ти сигурен ли си, че диска, който имаш е точно този който трябва или просто ти вдига цената на колата при покупка?
                            Nothing comes from nothing...

                            Коментар


                            • #74
                              От: GPS-TOYOTA

                              Слагах и други диск обаче от RAV4,не знам да ли става и пак същата работа,откъде мога да си намеря правилният диск за нея за да се уверя в ДВД-то работи!!
                              Колкото е по-добър джипа ти, толкова по-надалеч ще ходиш пеша за ТРАКТОР !!!!!

                              Коментар


                              • #75
                                От: GPS-TOYOTA

                                Първоначално публикуван от ivoj_bg Преглед на мнение
                                Слагах и други диск обаче от RAV4,не знам да ли става и пак същата работа,откъде мога да си намеря правилният диск за нея за да се уверя в ДВД-то работи!!
                                Коя от навигациите посочени в сайта е твоята, за да се ориентирам малко?
                                Последно редактирано от ISG; 04-12-12, 13:26.
                                Nothing comes from nothing...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X