Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Това ми е и последното мнение / тема / в този форум.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Това ми е и последното мнение / тема / в този форум.

    Преди да се регистрирам доста обстойно прегледах форума и ми направи впечатление ( а и съм сигурен че не само на мен) че , тук си има една сбирка на определени личности, които се държат доста некоректно ,меко казано с по-новите във форума. Много хора се изживяват като модератори дават мнение кога да се пускат теми и кога не при положение, че за това си има хора, които да преценят. Не може само за това че си изписал 1000 и отгоре мнения (като над 50 % от които при напълно безполезни спамове) да се правиш на велик. Има някои, които пускат по 3-4 теми за едно и също нещо, а други една да пуснат, веднага ги нападат. В този форум всеки иска съвет за свой индивидуален проблем, наистина не е нужно по 100 теми за едно и също, но не мислите ли, че прекалявате. Не смятате ли че е смешно някой да си нарочи друг за черна овца и всички да му подражават. Това ми е и последното мнение в този форум, не виждам никаква полза да продължавам...И един съвет вместо във форума пишете в ЧАТА!
    Съжалявам че този форум се превърна в място, където вместо да получиш съвет за проблема си се сблъскваш с неразбиране и упреци...много жалко наистина... и не мисля че липсата на модератори е причината всеки да дава компетентното си мнение коя тема е важна и коя не е такава. Ако за някой дадена тема е глупост по- добре да не я чете, вместо да бръщолеви врели некипели! Моята цел не беше да казвам кой е добър и кой е лош, нито пък да давам поводи за конфликти, а да дам насока на размисъл на всички и да покажа на някои самозабравили се хора, че не са прави...Ако си вземете някаква поука от това форумът наистина ще стане полезен.
    sigpic

  • #2
    До: Това ми е и последното мнение / тема / в този форум.

    Добре, но я помисли ако всички са точни и готини каква скука ще настане.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • #3
      До: Това ми е и последното мнение / тема / в този форум.

      Първоначално публикуван от loid Преглед на мнение
      Преди да се регистрирам доста обстойно прегледах форума и ми направи впечатление ( а и съм сигурен че не само на мен) че , тук си има една сбирка на определени личности, които се държат доста некоректно ,меко казано с по-новите във форума. Много хора се изживяват като модератори дават мнение кога да се пускат теми и кога не при положение, че за това си има хора, които да преценят. Не може само за това че си изписал 1000 и отгоре мнения (като над 50 % от които при напълно безполезни спамове) да се правиш на велик. Има някои, които пускат по 3-4 теми за едно и също нещо, а други една да пуснат, веднага ги нападат. В този форум всеки иска съвет за свой индивидуален проблем, наистина не е нужно по 100 теми за едно и също, но не мислите ли, че прекалявате. Не смятате ли че е смешно някой да си нарочи друг за черна овца и всички да му подражават. Това ми е и последното мнение в този форум, не виждам никаква полза да продължавам...И един съвет вместо във форума пишете в ЧАТА!
      Съжалявам че този форум се превърна в място, където вместо да получиш съвет за проблема си се сблъскваш с неразбиране и упреци...много жалко наистина... и не мисля че липсата на модератори е причината всеки да дава компетентното си мнение коя тема е важна и коя не е такава. Ако за някой дадена тема е глупост по- добре да не я чете, вместо да бръщолеви врели некипели! Моята цел не беше да казвам кой е добър и кой е лош, нито пък да давам поводи за конфликти, а да дам насока на размисъл на всички и да покажа на някои самозабравили се хора, че не са прави...Ако си вземете някаква поука от това форумът наистина ще стане полезен.
      Уважаеми колега,в това че получаваш упреци няма нищо лошо,можеш само да извлечеш полезното от тях.
      Тук всеки има право да изрази мнение по даден въпрос и то различно от вашето,а това че на вас не ви изнася някое изказване....... ,дайте и вашето“правилно“мнение.
      ТЛК 80 4,2ТД-95г

      Коментар


      • #4
        До: Това ми е и последното мнение / тема / в този форум.

        Първоначално публикуван от loid Преглед на мнение
        Преди да се регистрирам доста обстойно прегледах форума и ми направи впечатление ( а и съм сигурен че не само на мен) че , тук си има една сбирка на определени личности, които се държат доста некоректно ,меко казано с по-новите във форума. Много хора се изживяват като модератори дават мнение кога да се пускат теми и кога не при положение, че за това си има хора, които да преценят. Не може само за това че си изписал 1000 и отгоре мнения (като над 50 % от които при напълно безполезни спамове) да се правиш на велик. Има някои, които пускат по 3-4 теми за едно и също нещо, а други една да пуснат, веднага ги нападат. В този форум всеки иска съвет за свой индивидуален проблем, наистина не е нужно по 100 теми за едно и също, но не мислите ли, че прекалявате. Не смятате ли че е смешно някой да си нарочи друг за черна овца и всички да му подражават. Това ми е и последното мнение в този форум, не виждам никаква полза да продължавам...И един съвет вместо във форума пишете в ЧАТА!
        Съжалявам че този форум се превърна в място, където вместо да получиш съвет за проблема си се сблъскваш с неразбиране и упреци...много жалко наистина... и не мисля че липсата на модератори е причината всеки да дава компетентното си мнение коя тема е важна и коя не е такава. Ако за някой дадена тема е глупост по- добре да не я чете, вместо да бръщолеви врели некипели! Моята цел не беше да казвам кой е добър и кой е лош, нито пък да давам поводи за конфликти, а да дам насока на размисъл на всички и да покажа на някои самозабравили се хора, че не са прави...Ако си вземете някаква поука от това форумът наистина ще стане полезен.
        Донякъде си прав......и не съвсем. И аз се обиждам от картоните...малко, ама ще ги преживея Какво да се прави, като не мога да се сдържам Пусто сърце "юнашко". Обаче ТРЯБВА да си има правила. А иначе...има си раздел Спам, Чат и т.н. Като ти писне от интелигенцията, влизаш в бара..... Релакс, човече.
        ПП. Ей сега вече....раздразних лъвовете.

        Коментар


        • #5
          До: Това ми е и последното мнение / тема / в този форум.

          Първоначално публикуван от loid Преглед на мнение
          Преди да се регистрирам доста обстойно прегледах форума и ми направи впечатление ( а и съм сигурен че не само на мен) че , тук си има една сбирка .........
          Надявам се, че колегата ще остане да чете форума, иначе защо да пиша.
          Уважаеми loid, опитай се да разбереш определението за "форум", и убеден съм, че ще преосмислиш.
          Тука всички мнения се зачитат и си имат своята стойност, вярно е, че има участници с по-висок рейтинг, но са го получили от колегите си тук, за участие и принос.
          Пиша, не защото съм пристрастен към форума, макар че не крия гордостта си че съм тук, пиша защото никой не трябва да се чувства като тебе loid разочарован, а и няма от какво. Не познавам лично хората тук, всеки форум е едно виртуално общество, паралелен свят. Но помисли, тези хора колко достоини граждански прояви имат, чистят "Въча", чистиха "Ботев", даряват кръв, на колко онеправдани и невинно пострадали подават ръка, търсят българското извън границите на страната,... помагат, протестират,... колко благотворителни акций, социялна дейност...все реялни действия...аз не мога да видя друга такава група хора в България, много от участниците тук не са и анонимни, тука участват повече от 20 000 човека, често логваните гости са повече от участниците в момента. В повечето случай търсачката Google посочва нашия форум. Написаното във форума е един не малък златен фонд от знания.
          Извинете, не мисля че мога да дам пълна референция на форума, поне не сега и не в този кратък отговор, само искам да насоча колегат към истинските стойности.
          Та колега, ако имаш нещо лично към някого, пиши му на лични и ще се разберете, а може би и ти си прекрачил правилата, които казваш си чел преди регистрация.
          Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

          Коментар


          • #6
            До: Това ми е и последното мнение / тема / в този форум.

            Здравейте колеги, поднасям искренните си извинения за темата, тя бе написана спонтанно и най-вече от личната ми обида към...всичко остова в миналото, обичам форума, а ФОРИМ - преведено е площад крастосван от много пътища, то значи човек ще срещне всякакви хора.

            П.С. Моля МОД да изпрати темата в миналото.
            sigpic

            Коментар


            • #7
              До: Това ми е и последното мнение / тема / в този форум.

              Защо да се затваря темата? Напротив полезна е, нека така, както ние търпим укори, по същата логика и сила имаме право и да изкажем такива. Разбира се, че щом сме тук и има правила трябва всички да ги спазват, но все пак нека не се делим, като в казармата на стари и новобранци. Всеки човек има достойнство, щадете достойнството на колегите си, за да не се получава една приемственост на поведение, което е обидно за по-скоро влезлите тук. Аз лично не съм се сблъсквал с такова поведение, но пък четох доста теми, в които изобилстваше.
              "Когато Господ раздавал земя на народите, българите закъсняли и земята вече била свършила. Затова Бог им дал къстче от своята земя."

              Коментар


              • #8
                До: Това ми е и последното мнение / тема / в този форум.

                Първоначално публикуван от loid Преглед на мнение
                Здравейте колеги, поднасям искренните си извинения за темата, тя бе написана спонтанно и най-вече от личната ми обида към...всичко остова в миналото, обичам форума, а ФОРИМ - преведено е площад крастосван от много пътища, то значи човек ще срещне всякакви хора.

                П.С. Моля МОД да изпрати темата в миналото.
                Аааа добре дошъл отново,научил си нещо ново от тук.
                И няма нужда да се заключва темата,нека и други четат и пишат,от такива теми може само поуки да си вземеш.
                ТЛК 80 4,2ТД-95г

                Коментар


                • #9
                  До: Това ми е и последното мнение / тема / в този форум.

                  Колега не знам какво те е обидило.Но според мен форума е много добър никой не си позволява да те обижда.Езика е на ниво.Отношенията между хората прекрасни .Ако имаш някакви познания по някой проблем всички четат и са доволни че са научили нещо.Аз съм научил безброй неща от форума и съм много доволен.И аз имам червени ама съм си бил виновен и не протестирам.Виж колко хиляди са във форума ако няма ред ше стане хаос.Плюс всичко тука си обичаме казармата и военния ред .Много хора се сърдат па после като видят какво е разберат че така е най добре.И не забравяй че сайта си има собственик и трябва да се съобразяваме с неговите изисквания които всеки е чел при приемането му.Поздрави
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • #10
                    До: Това ми е и последното мнение / тема / в този форум.

                    Не е лесно да се потдържа този форум чист от плява и глупости, а идеята му не е да прилича на много други анархични форуми. Всеки греши, но не всеки се поучава от грешките си и тези на другите. Ако беше така, нямаше да има нужда от намесата на модератори. Наистина някои от тях прекаляват, спор да няма. Но и те са хора, човешко е да се греши. Работата е колко пъти и колко често се повтарят еднакви грешки. Никога не съм бил против да ми се трият мненията ако си го заслужават. Анонимните оценки също се научих да не им се впрягам. Ако има системен тормоз е друго, няма значение дали е модератор или не, това не е правилно. Работата на модераторите е ясна. Та всеки, който систематично тормози друг тук трябва да бъде "изловен" и наказан. И все пак форумът е полезен. А ако за някой е вреден, просто да не го чете. Аз също забелязвам доста пропуски, някои директно биват санкционирани, а други не. Все пак е субективно. Аз бих раздавал поголовно жълти картони, за всяка изцепка, но не е прието добре. Съответно за големите изцепки се обаждам, за малките си трая, писна ми да ме набеждават за спамер, само защото имам мнение по повечето теми, които ме вълнуват. Аз лично се стремя отркито да напиша в темата за даден проблем преди да дам картон. Ако трябва и на лични се доизясняват нещата. Задачата е с много възможни решения, всеки избира как да я решава. Все пак добрият тон трябва да се запази, а уважението към останалите не бива де се губи. Проблеми има, имало е и ще има, но доброто желание спомага те да се отстраняват, а управата тук е доказала, че има желание всичко да е тип топ. Венци плаши с диктатура и отрича демокрацията за форума, но реално не си прави оглушки и се вслушва в аргументирани мнения, без значение дали са на младши или старши участник или модератор. Ако не можем да се аргументираме, ако ръсим хули, не се стараем да се изразяваме разбираемо и да си помагаме, няма смисъл от цялата работа. Аз може да имам и различно и аргументирано мнение, което да е различно от неговото примерно, но мога и да си затрая. Не на всяка цена трябва да се налагаме. Все пак идеята и развитието, огромната подкрепа и работата му за да сме тук и да общуваме за мене е неоценима. Просто няма аналог за сравнение и то не само за България. Така че, ако има проблеми, те се коментират и изясняват с диалог. Има и стриктни правила, които е нормално да се спазват, всеки си избира сам мястото. Всеки си гради сам реномето с това, което пише. Имам доста мнения, които като си чета след време и умирам от срам. Имам и разни смислени, с които съм се опитал да помогна /може да е малко, но поне е от сърце/. Правилото еднаж режи, десет пъти мери важи с пълна сила за писането тук. А чат и аз исках, но размислих и вече не искам. Има си ICQ, Skype и всевъзможни чатове, както и възможността да си остави човек контактите в тях видими. Написаното тук остава и това е много важно!

                    Та колега, ако мога да си позволя да перефразирам Марк Твен, форумът е като цигарите, няма нищо по-лесно да го откажеш, аз самият съм го правил над 100 пъти.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X