Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"RALLY RIDE GREECE 2009" ЕВЕЯ 1-3 МАЙ ГЪРЦИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: "RALLY RIDE GREECE 2009" ЕВЕЯ 1-3 МАЙ ГЪРЦИЯ

    Инфото е вярно ! Тодор Христов първи при АТВ-та, а Петър Ценков е трети
    Събин Коларов в втори при мотоциклетите, а Близнаците са на 5-то място след много повреди
    Нямат интернет в селото, повече инфо днес вечерта със снимки
    Три купи от четири участника е супер постижение
    [URL="http://www.4x4bg.com"]www.4x4bg.com[/URL]

    Коментар


    • #17
      До: "RALLY RIDE GREECE 2009" ЕВЕЯ 1-3 МАЙ ГЪРЦИЯ

      Браво,отлично представяне! Очакваме бирфинг на бутилка тр.сливова!

      Коментар


      • #18
        До: "RALLY RIDE GREECE 2009" ЕВЕЯ 1-3 МАЙ ГЪРЦИЯ

        Първоначално публикуван от ДИМИТЪР ХРИСТОВ Преглед на мнение
        Инфото е вярно ! Тодор Христов първи при АТВ-та, а Петър Ценков е трети
        Събин Коларов в втори при мотоциклетите, а Близнаците са на 5-то място след много повреди
        Нямат интернет в селото, повече инфо днес вечерта със снимки
        Три купи от четири участника е супер постижение
        Знаех си аз, че Христов ще се научи най накрая да кара АТВ Поздрави към всички.
        Цветан Петров
        "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
        0888865583

        Коментар


        • #19
          До: "RALLY RIDE GREECE 2009" ЕВЕЯ 1-3 МАЙ ГЪРЦИЯ

          Вече всички сме в България и разпускаме след изключително тежкото състезание
          Очаквайте ( и си ги търсете ) много снимки от Събин и Петър, както и от Дънди...аз не снимах, че ръцете ми бяха заети с кормилото
          Искам да съобщя две радостни новини, първата е, че след подадена контестация ( и уважена ) от гръцки участник срещу втория в класирането, Петър Ценков вече е на втора позиция в генералното класиране
          Втората новина е, че след това състезание с коефициент 2 и второто ми място в първия кръг, във временното класиране в гръцкия "Trail Ride" шампионат след четвъртия кръг аз съм на второ място с 61 точки

          Коментар


          • #20
            До: "RALLY RIDE GREECE 2009" ЕВЕЯ 1-3 МАЙ ГЪРЦИЯ

            БЪЛГАРИ - ЮНАЦИ !!!
            Живей за всеки дъх!

            Коментар


            • #21
              До: "RALLY RIDE GREECE 2009" ЕВЕЯ 1-3 МАЙ ГЪРЦИЯ

              Здравейте и от мен.

              Когато разбрах за това състезание, и че близнаците ще ходят реших да отида за купона заедно с тях, без да карам, но говорейки по телефона с Тодор, реших да участвам. Патил съм си вече от гръцки състезания и не ми се участваше, но Тодор ми каза "Тези гърци не са като онези в Ористяда" и за мое най-голямо учудване наистина излезе така! Това излезе най-приятното и добре организирано състезание на което някога съм бил! Приятелска спортна атмосфера съпътстваше цялото състезание а организаторите гледаха на Българите супер приятелски и добре настроени. Дори след добрият ми резултат 1-вият ден главният организатор ме посъветва приятелски на старта на 2-рият ден "Stay cool" за да мога да дам пак добър резултат. Също искам да благодаря на организаторите за 2та литра бензин който ми дадоха вторият ден (при това безплатно) след като се разбра че не съм си занесъл където трябва тубата с бензин и нямаше да мога да си завърша състезанието!

              Ето малко снимки:

              Още не беше стартирал Тодор и започна да се разпада




              Всички се скъсахме да се хилим и да го базикаме




              Мястото където се качихме на ферибот-а.

























              Това вече е острова.




              Много фенове ни очакваха




              Пристигнахме в Пефки на залез слънце.




              Готови за старт. Бяха ми дали старт в 08:13 сутринта, което означаваше че има 26 човека пред мен, защото ни стартираха през 30 сек.





              Тодор и Петър стартираха веднега след мен през 30 сек.




              Близнаците готови за битка чакат да им дойде време за старт.









              Фенките и асистенцията чакат някой да финишира.



              Финиширах 3-ри, като преди мен са само 2-ма от техният клас PRO.




              Острова много наподобяваше нашият терен и красота.







              Това е вече след края на състезанието, BG екипа очаква награждаването.




              Първите наградени бяха Близнаците, които много се измъчиха на това тясно трасе, което беше по скоро за АТВ-та отколкото за тяхната голяма и широка джипка. Карайки с мотора на няколко места направо си виках "Малеее, как ще минат от тук Близнаците?!?"





















              Голям купон и голям кеф беше това състезание! Благодаря на Тодор че ме "подхлъзна" да участвам

              Коментар


              • #22
                До: "RALLY RIDE GREECE 2009" ЕВЕЯ 1-3 МАЙ ГЪРЦИЯ

                Браво момчета, страхотни сте , много е приятно на международно състезание да видиш Българи на подиума
                LZ1PER

                Коментар


                • #23
                  До: "RALLY RIDE GREECE 2009" ЕВЕЯ 1-3 МАЙ ГЪРЦИЯ

                  Поздравления за всички!!!

                  Коментар


                  • #24
                    До: "RALLY RIDE GREECE 2009" ЕВЕЯ 1-3 МАЙ ГЪРЦИЯ

                    Браво на всички участници в това рали.И с пожелание за още много успехи на наши и международни участия.
                    Константин Вълчанов.0888313247

                    Коментар


                    • #25
                      До: "RALLY RIDE GREECE 2009" ЕВЕЯ 1-3 МАЙ ГЪРЦИЯ

                      Пътуването наистина беше весело и приятно, пристигнахме навреме, хванахме ферибота в последния момент и около 18 часа бяхме на острова.
                      За мен състезанието като формат ми беше известно, само ме притесняваха донякъде многото километри.
                      Стартирахме в 8 сутринта, първия ден беше 270 километра...
                      Имаше много камъни, реки ( 2 км) стръмни спускания и изкачвания и трасето си беше бързо Ендуро !
                      Загубихме се с Петър безумно за около 30 мин. за капак заваля и дъжд, но после всичко си дойде по местата.
                      За втория ден бяхме много нахъсани, аз се чувствах във форма, а с Петър сме такъв тандем, че чудеса можем да сътворим
                      През двата дена бяхме плътно двамата ( разликата ни на финала е 7 сек. ) и е перфектния вариант в този тип състезания да имаш верен гръб
                      Искам да отбележа, че напредъка на Петър Ценков е удивителен, само за три състезания ( обаче и трите супер яки) вече натрупа опит на професионален състезател
                      Гърците ни гледаха с респект и казваха, че сме ги "прелитали" като малка гара, а други намираха обяснението, че сме професионалисти
                      Събин също много ги респектира и изненада в гръб с якото темпо което им наложи
                      Атмосферата беше много приятелска, черпехме се със всички състезатели и си създадохме още по-голям фен клуб
                      Това е от мен, радвам се, че отидохме и най-важния извод е, че тежките състезания оформят добрия състезател
                      Ето и малко снимки от гръцкия форум





                      Минахме през много красиви места, качиха ни на върха на планината, карахме по плажа и още много красиви места...



                      Организацията на състезанието беше добра, класирането излизаше бързо, въпреки, че участниците бяха над 100, а класовете общо бяха 11

                      П.П.

                      Не на последно място искам да подчертая задружния български тим
                      Благодаря на Владо от Дупница, Дънди, Васко, Близнаците, Вили...всички те се грижеха за нашия комфорт и спокойствие и допринесоха да си изкараме весело и приятно



                      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 04-05-09, 22:17.

                      Коментар


                      • #26
                        До: "RALLY RIDE GREECE 2009" ЕВЕЯ 1-3 МАЙ ГЪРЦИЯ

                        Браво пичове,перфектни сте.Уж на майтап а ги пребихте.
                        Евала, много ме кефите!!!!!

                        Коментар


                        • #27
                          До: "RALLY RIDE GREECE 2009" ЕВЕЯ 1-3 МАЙ ГЪРЦИЯ

                          Ето и снимките от моя фотоапарат.

                          По-голямата част е снимана от близнаците - там става ясно за тежестта на трасето....







                          Специални гуми за транспорт.....





                          Настроение има.....





                          В лагера....









                          Преди техническият преглед...




                          Прегледа....









                          Самият стар - 1 ви ден
                          Снимах го собственоръчно...





                          Оттук снимките са от близнаците - от 2 ят ден...







































                          А гледките бяха непрекъснато такива - ако имаш време да гледаш.....








                          Само да отбележа, че близнаците караха втория ден само на задно - това е счупеното предно каре....





                          Мотора на Събин...пред хотела ни...



                          Най-хубавата част от състезанието....


                          Не е лесно...








                          Това е последната снимка от серията "Романтични" на близнаците...




                          Титаник модел "ренегад".....


                          Дон Кихот - в битка с Гръцки змей...


                          Бе то не било змей а крава.....



                          Събин....вторият ден е първи, а първият втори... Но поради регламент - в крайното класиране е втори...












                          Стреми се към звездите. Ако не ги достигнеш, поне ще се научиш да летиш....
                          Петър Ценков - Спортен клуб Рали Рейд.БГ
                          www.dakarbg.bg
                          www.rallyraid.bg

                          Коментар


                          • #28
                            До: "RALLY RIDE GREECE 2009" ЕВЕЯ 1-3 МАЙ ГЪРЦИЯ

                            ЧЕСТИТО!!! Знаех си аз, че нещо им кроите шапката на съседите. Явно сте намерили тайната рецепта хем за купон, хем за победно състезание.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #29
                              До: "RALLY RIDE GREECE 2009" ЕВЕЯ 1-3 МАЙ ГЪРЦИЯ

                              Излезе и временното класиране в техния Шампионат, аз съм бил трети, не втори както ги смятах, но с Петър ще подкараме всички състезания до края и имаме шансове за тройката в генералното класиране
                              Остават още четири кръга

                              Коментар


                              • #30
                                До: "RALLY RIDE GREECE 2009" ЕВЕЯ 1-3 МАЙ ГЪРЦИЯ

                                Вестник "Монитор"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X