Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

    Здравейте всички
    Изключително съм изненадан от тази акция във вашия форум. Похвално е, че все още се намират хора като вас!
    Преди две седмици имах близък по спещност в болница и за пръв път се сблъсках с нуждата от кръв и кръводарители...

    За жалост самият аз не мога да бъда кръводарител поради кръвна инфекция и благодаря на Бога, че се намират все още свестни люде на тази земя!

    Respect!

    Коментар


    • #77
      До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

      Колеги, аз днес дарих (във ВМА), тъй като утре ми е по-натоварен графика. Много любезни бяха всички и се учудваха, че дарявам без наложителна причина. Обясних за инициативата на форума и ги предупредих, че основната група ще е утре.

      Към 9:10 ч. вече си бях на работа.

      За възстановяването ми обясниха, че количеството се възстановява за денонощие, а качеството за месец, като за желязото трябва малко повече от месец.

      Успех на утрешната група!
      По-добре късно, отколкото по-късно.

      Коментар


      • #78
        До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

        аз немога в софия. но в пловдив на окръжна болница ще съм първи. ако някои мераклии има, ще се чакаме там.

        Коментар


        • #79
          До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

          Първоначално публикуван от SLAKO Преглед на мнение
          аз немога в софия. но в пловдив на окръжна болница ще съм първи. ако някои мераклии има, ще се чакаме там.
          Чети внимателно, има отделна организация за Пловдив:
          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...d.php?p=617654

          Коментар


          • #80
            До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

            Първоначално публикуван от Tanuco Преглед на мнение
            Аз ще съм с първата група в 08:00ч.
            Само с теб ли ще "отсрамваме" раздел ендуро
            Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

            Коментар


            • #81
              До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

              Аз ще се включа в групата в 8.00ч.
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • #82
                До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                И каква стана тя? От 10 сам ще съм си група, така ли???
                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • #83
                  До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                  Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                  И каква стана тя? От 10 сам ще съм си група, така ли???
                  Не. Аз в 8 не мога да се надигна. Пък и ако стане като предния път, тези от 8 няма да са свършили до 10.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                    Ето групите, според постовете.

                    Група 8 часа:


                    Mitaka 81
                    Георги Василев
                    Tanuco
                    Jango
                    Ангелов69
                    Ковача
                    Lama69
                    Trimata
                    Rumbata
                    rosslan

                    Група 10 часа

                    Ясен
                    upi
                    dag
                    Show must go on!
                    LZ1VES

                    Коментар


                    • #85
                      До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                      Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                      Ето групите, според постовете.

                      Група 8 часа:


                      Mitaka 81
                      Георги Василев
                      Tanuco
                      Jango
                      Ангелов69
                      Ковача
                      Lama69
                      Trimata
                      Rumbata
                      rosslan

                      Група 10 часа

                      Ясен
                      upi
                      dag
                      Аз също ще съм там при първа група, да им паза страх!
                      LZ1HKW
                      Реглаж на преден и заден мост
                      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                      Коментар


                      • #86
                        До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                        Ще се повторя ама явно така ще е по-ясно:

                        Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
                        ... ще дойда с групата от 8 сутринта...
                        Та бройте ме и мен. Освен ако не е нещо затворен клуб, разбира се
                        What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                          От Бургас: аз и Прасчо(Ачо) също ще дадем кръв тук на място. Миналата година и Добри се включи дано и тази година има желаещи от нашия град.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                            Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
                            ...
                            Та бройте ме и мен. Освен ако не е нещо затворен клуб, разбира се
                            Аа, не. Може и още някой да доведеш. Аз например ше си водя шубеливата жена. Да свиква.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Аа, не. Може и още някой да доведеш. Аз например ше си водя шубеливата жена. Да свиква.
                              Само дано да е топло времето че трябва и печка да и носиш
                              SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                              +359 0878 888 874
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                              Коментар


                              • #90
                                До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                                Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
                                Само дано да е топло времето че трябва и печка да и носиш
                                ти майтап си мислиш... газовата ни печка не си знае километрите. Преди и през ум не ми е минавало да отида някъде и да си нося ПЕЧКА!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X