Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране и простотии около Велинград.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Каране и простотий около Велинград.

    имам още малко
    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: Каране и простотии около Велинград.

      Разходката беше просто идеална, дъжда помогна да стане още по-интересно особено в калта благодаря колеги, че се организирахте толкова бързо .

      Коментар


      • Ето снимки и от мен.













































        Ето ви още няколко.


















        Последно редактирано от cveti; 04-05-09, 11:44.

        Коментар


        • До: Каране и простотии около Велинград.

          Браво колеги, снимките са супер

          Коментар


          • До: Каране и простотии около Велинград.

            Браво банда, супер сте
            [LEFT][B][COLOR=Blue][IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic7072_2.gif[/IMG][/COLOR][/B][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][B]Следвайте мечтите си![/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT]

            Коментар


            • До: Каране и простотии около Велинград.

              Тази неделя 03.05.2009 г. организираме обиколка с каляне около яз. Батак. Тръгване в 10 часа от Цигов чарк. Всички, които желаят да заповядат.

              Коментар


              • До: Каране и простотии около Велинград.

                За момента сме около 6 джипки.Тръгваме от Велинград 9.00ч.Тръгване от Циговчарк в 10.00ч.ПРЕДОПРЕЖДАВАМЕ ,че трасето е много кално за предпочитане са по кални гуми.
                sigpic

                Коментар


                • До: Каране и простотии около Велинград.

                  Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
                  За момента сме около 6 джипки.Тръгваме от Велинград 9.00ч.Тръгване от Циговчарк в 10.00ч.ПРЕДОПРЕЖДАВАМЕ ,че трасето е много кално за предпочитане са по кални гуми.
                  Евгени благодаря ти за специалната покана ,но джипката не е готова.Чака все още фланци и лебедка.Поздрави от нас и приятно прекарване
                  Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                  Коментар


                  • До: Каране и простотии около Велинград.

                    Стоил също е пуснал покана.
                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59900
                    Същата ли е?

                    Аз не съм сигурен но ще гледам да дойда. С гумите съм кофти ама... т'ва е.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • До: Каране и простотии около Велинград.

                      Сбирката е същата . Не искам колегите да си помислят че им крадя идеята . Ще се вслушам в идеята ти и ще преминем на пускане на съобщения всяка седмица. Да не си продал гумите? Много ще се радвам да се видим ако успееш да дойдеш.

                      Коментар


                      • До: Каране и простотии около Велинград.

                        Първоначално публикуван от stoil_69 Преглед на мнение
                        Сбирката е същата . Не искам колегите да си помислят че им крадя идеята . Ще се вслушам в идеята ти и ще преминем на пускане на съобщения всяка седмица. Да не си продал гумите? Много ще се радвам да се видим ако успееш да дойдеш.
                        Станахме малко за смях с това преписванеА МА КАРАЙ.Калта да е в повече и да сме живи и здрави.
                        sigpic

                        Коментар


                        • До: Каране и простотии около Велинград.

                          Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
                          Станахме малко за смях с това преписванеА МА КАРАЙ.Калта да е в повече и да сме живи и здрави.
                          Ми пуснете нова тема. Ако не ми беше написал да съм пропуснал.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • До: Каране и простотии около Велинград.

                            Всички приятели ги Уведомяваме на лични или званим по тл.Няма пропускане.Иначе ще заприлича темата на чат.Поздрави.Ще ви чакаме с нетърпение.ВЕЧЕ 4ДНИ ВАЛИ.
                            sigpic

                            Коментар


                            • До: Каране и простотии около Велинград.

                              А ! имало 2 теми вече, тамьн повече хора заблудени като мен, ще се оринтират.

                              Коментар


                              • До: Каране и простотии около Велинград.

                                Генчо каква е тая фронтерка на автара ти

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X