Обява

Свий
Няма добавени обяви.

коментари към темата за разходка в посока Враца - 25.01.09г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • коментари към темата за разходка в посока Враца - 25.01.09г.

    Ей, RYSIA69 кой ти каза за този странотен подпис

    Забравих да ви кажа, че тази седмица ще е най-дългата от всички подгответе се!
    Ей, RYSIA69 може да си нямаш възел в гаража, ама си имаш кафе машина работеща за пари и най-тъжното е, че даже не е и твоя
    Последно редактирано от kolonal-Васил Гергов; 20-01-09, 16:31.

  • #2
    До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

    Първоначално публикуван от dfilipova Преглед на мнение
    Ей, RYSIA69 кой ти каза за този странотен подпис
    Намерихме го в един сайт за мисли и ме накара да му сложа тази мисъл за подпис когато пише в форума.
    [SIZE=4][COLOR=#000080][B][I]Човекът не е направен, за да разбира живота, а за да го живее.
    [/I][/B][/COLOR][/SIZE][URL="http://picbg.net/img.php?file=6ef6c37d458871d1.jpg"][SIGPIC][/SIGPIC]
    [/URL]

    Коментар


    • #3
      До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

      Оформя се готина разходка.
      LZ1VMH

      Коментар


      • #4
        До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

        Първоначално публикуван от dfilipova Преглед на мнение
        Ей, RYSIA69 кой ти каза за този странотен подпис
        Една много светната жена ме отвори аха !Ако искаш мога да те свържа с нея.
        СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


        0878209603 0885665118 Качето русия

        Коментар


        • #5
          До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

          Първоначално публикуван от nenoA Преглед на мнение
          Ами хаиде да се организираме и да отидем,мен тъкмо ме покани един колега
          Да взема и аз да дойда. А?

          Коментар


          • #6
            До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

            Първоначално публикуван от kolonal-Васил Гергов Преглед на мнение
            Да взема и аз да дойда. А?
            Ами хаиде тъкмо ще сме добра група от разбрани хора

            Коментар


            • #7
              До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

              Първоначално публикуван от niko82 Преглед на мнение
              Както се очертава разходката ще е супер,да земем да се стегнем и Тетевенската група и да дойдем.Утре ще се съберем и ще решим колко човека ще дойдем,и колко джипове.Само дано сте потготвили достатачно трудно трасе щото и ние сме в Бълкана,и обичаме пътища на АТС-и Вече имам тел. на хотела където ще спят Ники и Драго щот с тях като се сберем става страшен купон
              Поздрави на всички....аз ще съм с УАЗ-а ето и снимки!!!
              този Уаз съм го виждал някъде на таван

              Коментар


              • #8
                До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
                този Уаз съм го виждал някъде на таван
                да в Лазарово,но все пак на 5-то място
                [SIGPIC][/SIGPIC] -OFF ROAD и много сливова:lol:

                Коментар


                • #9
                  До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                  Първоначално публикуван от niko82 Преглед на мнение
                  да в Лазарово,но все пак на 5-то място
                  Евала доказал се е

                  Коментар


                  • #10
                    До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                    Първоначално публикуван от RYSIA69 Преглед на мнение
                    Здравеите,аз съм един от домакините.Излизах с мотора и по маршрута по които ще се движим няма капка сняг,а там където е останал не е проблемен.Незнам при вас как е,но ние се движим в група без значение дали се познаваме или не.Когато спре един спираме всички и се хвърляме в калта без да се замисляме защото сме излезнали да се каляме ЗАЕДНО и да се приберем така.Които и да доиде е един от нас и ще го приберем до града при всички положения.Ако се наложи ще качим агрегатче и всичко необходимо за да го пуснем на гуми.Ще тръгнем към 10ч.зада може да дойдат тези дето нема да спят тук.Ако някой закъснее да се обади на MAD MAX 2 и ще остане некои от нас да го изчака и ще догоним групата.Поздрави!
                    е това неможах да го подмина земляк , е така трябва , не съм подготвил още джипката и съжалявам че немога да доида да се запознаем
                    sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                    Коментар


                    • #11
                      До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                      Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
                      е това неможах да го подмина земляк , е така трябва , не съм подготвил още джипката и съжалявам че немога да доида да се запознаем
                      Познаваме се ,карам грозна витара с вентилатори на гъба(вече по цивилизована и без вентилатори).
                      СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


                      0878209603 0885665118 Качето русия

                      Коментар


                      • #12
                        До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                        Първоначално публикуван от RYSIA69 Преглед на мнение
                        Познаваме се ,карам грозна витара с вентилатори на гъба(вече по цивилизована и без вентилатори).

                        значи не си вече като карлсон на покрива
                        sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                        Коментар


                        • #13
                          До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                          Първоначално публикуван от uaz_mladenov_469 Преглед на мнение
                          и аз с най-голямо удоволствие ше дойда ама ако оправя документите на уазката няма нито гражданска, нито преглед а и винетка нямам а и незнам как ще е пътя ако е кално идвам на всяка цена ама ако има сняг не ме бройте нямам гуми...
                          С какви гуми си колега?
                          [SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • #14
                            До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                            Първоначално публикуван от RYSIA69 Преглед на мнение
                            Здравеите,аз съм един от домакините.Излизах с мотора и по маршрута по които ще се движим няма капка сняг,а там където е останал не е проблемен.Незнам при вас как е,но ние се движим в група без значение дали се познаваме или не.Когато спре един спираме всички и се хвърляме в калта без да се замисляме защото сме излезнали да се каляме ЗАЕДНО и да се приберем така.Които и да доиде е един от нас и ще го приберем до града при всички положения.Ако се наложи ще качим агрегатче и всичко необходимо за да го пуснем на гуми.Ще тръгнем към 10ч.зада може да дойдат тези дето нема да спят тук.Ако някой закъснее да се обади на MAD MAX 2 и ще остане некои от нас да го изчака и ще догоним групата.Поздрави!
                            Колега евалата на вас,но тук при нас с някои хора е различно.Просто седи гледа и дава ъкъл,но тои е от елита бил състезател по оффроад и те там не помагали,аз поне не съм видял такова нещо.Но има и много свестни хора тук.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Хард разходка в посока Враца на дата 25.01.09г.

                              Първоначално публикуван от nenoA Преглед на мнение
                              Колега евалата на вас,но тук при нас с някои хора е различно.Просто седи гледа и дава ъкъл,но тои е от елита бил състезател по оффроад и те там не помагали,аз поне не съм видял такова нещо.Но има и много свестни хора тук.
                              Колега, не те познавам и не знам за другите, ама на мен сериозно ми омръзна във всяка тема да пишеш едно и също и то по няколко пъти. Като си толкова голям пич що не му каза на Голди в очите какво имаш към него и да не ни занимаваш навсякъде с едно и също. Момчетата от Враца са карали с него и живот и здраве пак ще карат. Аз също съм карал и с тях и с него и с радост ще карам пак. Не знам колко хора ще останат след всичките оплаквания които изсипа тия дни из форума дето ще се радват да карат с тебе. Айде моля ти се намери друг начин и друго място да изразяваш чувствата си и ако нямаш какво да напишеш по темата да не се чувстваш задължен да пишеш.

                              По темата: Ако успея да се освободя задължително ще се включа! Не ме бройте за нощувка. Ще намеря къде да спя.
                              Поздрави!
                              LZ1GYY
                              0898 436 956

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X