Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Erzberg Rodeo 2009 ! отново с българи на борда

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Erzberg Rodeo 2009 ! отново с българи на борда

    Току-що ми се обади организаторът на Ерзберг Родео - Карл Катох и ме уведоми, че всички места за състезанието за 2009 г. вече са заети ! Но тъй като сме приятели, много уважава нас - българите и нашето състезание "Six Days Crazy Job", той ще удържи на обещанието си от миналата година и пет човека от Crazy Job ще могат да карат без такси през юни месец в Айзенерц.
    Направена бе бърза консултация, защото трябва веднага да пусна заявката и нашите, които ще участват на Ерзберг Родео "tax free" са:

    Георги Тодоров (Кокера) - Crazy Job
    Жасмин Николков - Crazy Job
    Данчо Йорданов - Crazy Job
    Митко Митков (Харманли)
    Геле Минков (Бухово)

    Всички състезатели ще са формално от Crazy Job, защото такова е условието на организатора !
    Пожелаваме им успех и нека започнат да се готвят още от сега, защото Ерзберг Родео ... не е шега работа !
    Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 24-12-08, 14:15.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

  • #2
    До: Българският отбор за Erzberg Rodeo 2009 !

    Желая им успех,ако има време се надявам да присъствам там.
    ТЛК 80 4,2ТД-95г

    Коментар


    • #3
      До: Българският отбор за Erzberg Rodeo 2009 !

      Току-що ми се обади организаторът на Ерзберг Родео - Карл Катох и ме уведоми, че всички места за състезанието за 2009 г. вече за заети ! Но тъй като сме приятели, много уважава нас - българите и нашето състезание "Six Days Crazy Job", той ще удържи на обещанието си от миналата година и пет човека от Crazy Job ще могат да карат без такси през юни месец в Айзенерц.
      Направена бе бърза консултация, защото трябва веднага да пусна заявката и нашите, които ще участват на Ерзберг Родео tax free са:

      Георги Тодоров (Кокера) - Crazy Job
      Жасмин Николков - Crazy Job
      Данчо Йорданов - Crazy Job
      Митко Митков (Харманли)
      Геле Минков (Бухово)
      Пожелавам им да разбият конкуренцията и да ги видим в класацията до първите 100 -те места едно голямо "УСПЕХ" и от мен.
      Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 24-12-08, 14:13.

      Коментар


      • #4
        До: Българският отбор за Erzberg Rodeo 2009 !

        Чудесна новина, желая успех на момчетата!
        Последно редактирано от Goblin; 24-12-08, 20:17. Причина: Част от коментара беше за постове които в последствие бяха изтрити
        sigpic

        Коментар


        • #5
          До: Българският отбор за Erzberg Rodeo 2009 !

          Успех им пожелавам и аз.
          [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

          Коментар


          • #6
            До: Българският отбор за Erzberg Rodeo 2009 !

            Успех и нека ги разбият.

            Коментар


            • #7
              До: Българският отбор за Erzberg Rodeo 2009 !

              Честито и от мен сигорен съм, че ще ни представите подобаващо УСПЕХ
              CRF - Contingency Reaction Force

              Коментар


              • #8
                До: Българският отбор за Erzberg Rodeo 2009 !

                Най накрая Европа ще усети желязната воля на Бьлгарина.Успех
                [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #9
                  До: Българският отбор за Erzberg Rodeo 2009 !

                  Говорейки за Катох и другите приятели на г-н Хаджиев...

                  http://www.youtube.com/watch?v=_wyAUcyPqKE

                  http://www.youtube.com/watch?v=ZuSebFdLUWI

                  Такива трасета Крейзи Джоб ги ползват само за загрявка, нали?

                  Коментар


                  • #10
                    До: Българският отбор за Erzberg Rodeo 2009 !

                    Нещо не си догледал!!!Не видя ли какво пишеше в началото на втория филм? 2-Т ONLY

                    Коментар


                    • #11
                      До: Българският отбор за Erzberg Rodeo 2009 !

                      Епа, Митков за какво са го взели?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Българският отбор за Erzberg Rodeo 2009 !

                        Първоначално публикуван от Краси К Преглед на мнение
                        Епа, Митков за какво са го взели?
                        Краси, Митков яко тренира през последните няколко месеца и си е вдигнал формата много ! Той е дал заявка за участие още от миналата година, аз му имам доверие, защото е трудолюбив и предполагам няма да ни изложи !
                        Геле, пък е перфектен катерач, което е много важно за Ерзберг
                        Надявам се, че избраниците на България няма да ни посрамят и ще се подготвят много добре !
                        Няколко седмици преди състезанието ще направим лагер школа със състзателите и ще тренираме елементи, характерни за Ерзберг
                        Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 26-12-08, 22:31.
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #13
                          До: Българският отбор за Erzberg Rodeo 2009 !

                          Жоро, пожелавам на всички наши учасници /от Зарата/ много късмет на това Много трудно състезание, но късмет +много тренировки /не на маса/ ще дадат резултат много добър за най-добрия. Съжалявам, да не ми се сърдят другите състезатели /и те са ми Приятели/,но ще разберем, кой кой е след състезанието.
                          Успех на всеки, който има ГАЩИ да кара там. УСПЕХ ПРИЯТЕЛИ !!!
                          ГОШО НАКАЖИ ГИ
                          Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 26-12-08, 22:35. Причина: Броят на запетаите беше точен, но нито една нямаше на място !

                          Коментар


                          • #14
                            До: Българският отбор за Erzberg Rodeo 2009 !

                            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                            Краси, Митков яко тренира през последните няколко месеца и си е вдигнал формата много ! Той е дал заявка за участие още от миналата година, аз му имам доверие, защото е трудолюбив и предполагам няма да ни изложи !
                            Геле, пък е перфектен катерач, което е много важно за Ерзберг
                            Надявам се, че избраниците на България няма да ни посрамят и ще се подготвят много добре !
                            Няколко седмици преди състезанието ще направим лагер школа със състзателите и ще тренираме елементи, характерни за Ерзберг
                            Майтапя се, Жоро! Мен самата мисъл за участие би ме гипсирала, така че им стискам не само палци да успеят да се подготвят подобаващо.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Българският отбор за Erzberg Rodeo 2009 !

                              Успех на мочетата и дано да постигнат много добри успехи и най вече на Кокера.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X