Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за турбо на VM

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за турбо на VM

    Днес идваики на работа турбото не ми работеше и се чудя от какво ли е няма видими признаци да се е скапало не издава страни звъци при високи обороти направо нямам и идея от какво ли е.
    Да ми препоръчате маистор по турбо добре ще е да е от Пловдив но може и от София.

  • #2
    До: Питане за турбо на VM

    Първоначално публикуван от gun Преглед на мнение
    Днес идваики на работа турбото не ми работеше и се чудя от какво ли е няма видими признаци да се е скапало не издава страни звъци при високи обороти направо нямам и идея от какво ли е.
    Да ми препоръчате маистор по турбо добре ще е да е от Пловдив но може и от София.
    Е баш в Пловдив има специализиран сервиз за турбини.
    Намира се след Метро ,по стария път към Бургас на около 200м в дясно има някаква бензиностанция.
    Сервиза за турбини е в халетата на бившия държавен сервиз.
    Там са най-добрите майстори.
    Успех!
    ________________________________________________________________________________________
    Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
    HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

    Коментар


    • #3
      До: Питане за турбо на VM

      Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
      Е баш в Пловдив има специализиран сервиз за турбини.
      Намира се след Метро ,по стария път към Бургас на около 200м в дясно има някаква бензиностанция.
      Сервиза за турбини е в халетата на бившия държавен сервиз.
      Там са най-добрите майстори.
      Успех!
      Аз го намерих в нета но званя им по телефона и никои не вдига.Много ти благодаря все пак за информацията.

      Коментар


      • #4
        До: Питане за турбо на VM

        Първоначално публикуван от gun Преглед на мнение
        Аз го намерих в нета но званя им по телефона и никои не вдига.Много ти благодаря все пак за информацията.
        В нета - сервизи бол!
        Мой приятел си прави турбото в този сервиз и е много доволен - коректност, бързина качество.
        Точно затова Ти го препоръчвам конкретно този сервиз.
        Успех!
        ________________________________________________________________________________________
        Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
        HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

        Коментар


        • #5
          До: Питане за турбо на VM

          Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
          В нета - сервизи бол!
          Мой приятел си прави турбото в този сервиз и е много доволен - коректност, бързина качество.
          Точно затова Ти го препоръчвам конкретно този сервиз.
          Успех!
          Много благодаря

          Коментар


          • #6
            До: Питане за турбо на VM

            Как разбра че не работи.
            Най ме е страх от хора без мечти...

            Коментар


            • #7
              До: Питане за турбо на VM

              И аз имам съмнения за турбото - не вдига на равно над 110 - как да разбера дали е от турбото?

              Коментар


              • #8
                До: Питане за турбо на VM

                а аз днес тамън си харесах едно чероки... и то на равно не вдигна повече от 120 с газ до ламарината. по никакъв начин не усетих включване, а за да качи обороти трябваше да слизам предавка надоло, та до трета. гледаха я колата в сервиза на голди и казаха че имало малко масло по турбото и е възможно да не е изправно. много ме е яд, защото колата ми хареса. чудя се колко ли би излязнал ремонт, ако се налага...
                не бързам за никъде...
                XJ 2.5TD '98

                Коментар


                • #9
                  До: Питане за турбо на VM

                  Къде е този сервиз на Голди, който много форумци го хвалят???? В София ли е?

                  Коментар


                  • #10
                    До: Питане за турбо на VM

                    С ръка се усеща. Трябва обаче да има достатъчно мека връзка която да хванеш. Към колектора, или интеркулера. Трябва да надува.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Питане за турбо на VM

                      Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
                      С ръка се усеща. Трябва обаче да има достатъчно мека връзка която да хванеш. Към колектора, или интеркулера. Трябва да надува.
                      на пипане, след запалване на двигателя?на тази дето днес гледх , момчето в сервиза каза че връзката е даже доста нека и гумената тръба не е оригинална. като я свали откъм турбото, там където се захваща имаше омасляване. не много
                      не бързам за никъде...
                      XJ 2.5TD '98

                      Коментар


                      • #12
                        До: Питане за турбо на VM

                        да, намерих още една. в понеделник ще ида да я гледам, но лошото е че е в дупница и трудно мога да я закарам до сервиза на голди да я прегледат.
                        не бързам за никъде...
                        XJ 2.5TD '98

                        Коментар


                        • #13
                          До: Питане за турбо на VM

                          Първоначално публикуван от glinski Преглед на мнение
                          на пипане, след запалване на двигателя?на тази дето днес гледх , момчето в сервиза каза че връзката е даже доста нека и гумената тръба не е оригинална. като я свали откъм турбото, там където се захваща имаше омасляване. не много
                          Съвета ми беше към Цвятко. А твоя са го гледали момчетата на Голди. Те си знаят работата.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Питане за турбо на VM

                            да, разбрах... питах просто как да го гледам другия когато няма да мога да им го закарам. благодаря все пак... а маркуча трябва леко да надува при форсиране на място или... ?
                            не бързам за никъде...
                            XJ 2.5TD '98

                            Коментар


                            • #15
                              До: Питане за турбо на VM

                              Първоначално публикуван от glinski Преглед на мнение
                              да, разбрах... питах просто как да го гледам другия когато няма да мога да им го закарам. благодаря все пак... а маркуча трябва леко да надува при форсиране на място или... ?
                              Да. Но не винаги има маркуч. Другия тест е вървежа. Гранда не знам как е, но 120 е малко. От друга старана 120 без турбо като че ли е много.
                              При съмнения, най сигурно в специализиран сервиз.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X