Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

    Около 60 км е общо маршрута . Няма хард места и щом не се страхувате за боята може да карате смело.

    Коментар


    • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

      Първоначално публикуван от Видев Преглед на мнение
      Около 60 км е общо маршрута . Няма хард места и щом не се страхувате за боята може да карате смело.
      Благодаря!

      Ами то да вземем и пушките?...ако ни нападне стадо глигани да се отбраняваме...пък после при Ушев - всичките прасета на мезета?
      Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

      Коментар


      • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

        Остава малко време, нека всички от София да се чакаме в други ден: 30.01.09 във 19.00 часа някаде по пътя след Горубляне, дайте предложения.
        ПОЗДРАВИ на нашия Супер приятел:
        peppy
        Супер Модератор
        | MG Racing |
        | ОС || СзО |
        | МСК ЕдиМоторс || +ПЛ || ТП || ДВиП |* МСС *
        | Модератор |

        Коментар


        • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

          Благодаря, трогнат съм
          LZ1PER

          Коментар


          • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

            Току що слезнах от балкана,обходих трасенцето и в по горските участъци орязах и махнах падналите дървета с бричеда,бяхме две джипки ама втората счупи каре към задния диф и се наложи да се пускам сам в боя,хубу че бричеда беше с мен и с резачката че събори към 10 кубика матрял,дано не разберат горските стражари,минах покрай неква ферма на връщане както изглежда през фекалната им яма,и не се стоеше вътре, камоли отвън покрай колата ,а на авто мивките бях нежелан,тъй че по миризмата ще ме познаете, както се казва
            Прикачени файлове
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

              Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
              Току що слезнах от балкана,обходих трасенцето и в по горските участъци орязах и махнах падналите дървета с бричеда,бяхме две джипки ама втората счупи каре към задния диф и се наложи да се пускам сам в боя,хубу че бричеда беше с мен и с резачката че събори към 10 кубика матрял,дано не разберат горските стражари,минах покрай неква ферма на връщане както изглежда през фекалната им яма,и не се стоеше вътре, камоли отвън покрай колата ,а на авто мивките бях нежелан,тъй че по миризмата ще ме познаете, както се казва
              Oкосили сте трънака
              Само не разбрах къде сте се "уакали" и защо потрошихте карето?
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                Като дойдеш ще видиш,има едно място от с.Колена към града все се натуряваме там,предния път Любо с Нисана се намириса хубаво че жена му не го пусна у тях,а карето явно имаше проблем от преди щот още не бяхме влезли в балкана и се счупи,прибра се на преден мост.
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                  Колегии Илиян е потрошил нарочно карето на Горския ,,щото даневиди колко и какви дървета щесе събарят,, та аз щот пък мие приятел и му подарих един кардан и за всеки случаи му сложих още един резервен във багажника та човечеца дае със нас на разходките па и да види как се унищожават горитее......


                  хаиде стягаитесе за срещата---аз пак съм без гумии
                  boko
                  Jeeep---KIA
                  https://www.facebook.com/autoboko/

                  Коментар


                  • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                    Бока пак ли ще си с цвичките ве,да не си на физическо възпитание,то Витара че е Витара ама малко от малко поне
                    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                    Коментар


                    • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                      Айде народе в 4:00 потеглям и аз от смолян дано да има много кал
                      „глупава глава на краката почивка не дава”

                      Коментар


                      • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                        Привет!
                        Блазе ви...аз пак на работа...шефа щял да ходи у Софето и подготвяме разни работи...днес, утре, че и вдругиден...почивам от понеделник до вторник...ама Бати...т.е. Шефа каза ще видим...демек може и по малко...повече в никакъв случай...
                        Утре и вдругиден да се забавлявате ей...зорко ще ви следя през нета...ха някой да са е скатал да му мисли...
                        И да не забравите да снимате...
                        Успех...
                        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                        .................................................................................................
                        Е. Абу

                        Коментар


                        • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                          Ха-ха.....току що заваля мокър сняг ! Добре дошли в Ст. Загора! Каквото пожелахте го получихте!
                          [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                          Коментар


                          • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                            Разходката приключи в общи линии нормално.С едно малко изключение .... обърнат джип!Пострадали няма,което е най-важното!
                            Снимки ще има - цялата среща е документирана подобаващо и с подробности!
                            Айде,че се стягам за хапката и пивката с уважилите ни колеги от страната!

                            Коментар


                            • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                              Току що пресцентъра съобщи за още един джип през таван......с екипажа няма проблеми .... всичко е ОК!

                              Коментар


                              • До: Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

                                А прес центъра няма ли да пусне малко снимки преди да заседне по софрите?
                                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X