Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за инсталация на софт Нуви 205

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за инсталация на софт Нуви 205

    Здравейте!Можете ли да ми кажете,дали бих могла да си инсталирам software za Nuvi 205 BG,защото нещо го изтрих..и какви са тея RGN файлове??
    Благодаря Ви предварително

  • #2
    До: Въпрос за инсталация на софт

    Ето тази тема ще ти помогне малко да разбереш за какво иде реч
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=38756

    Остава да се намери и .rgn файл за твоето Nuvi .
    http://www.gpspassion.com/FORUMSEN/t...OPIC_ID=117598
    Ще трябва да кажеш и HWID-то на твоето устройство - отвори файла "Garmin\GarminDevice.xml" и напиши това, което е затворено между <PartNumber> и </PartNumber>
    Последно редактирано от chavdarlk; 19-12-08, 20:21.
    Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
    GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за инсталация на софт

      Ще трябва да кажеш и HWID-то на твоето устройство - отвори файла "Garmin\GarminDevice.xml" и напиши това, което е затворено между <PartNumber> и </PartNumber>
      Доколкото разбрах момичето е стигнало до състояние "System Software Missing", така че най-вероятно не може да види файла GarminDevice.xml Сега май само с програмата g7towin може да се разбере HWID-то! Но за да не си блъска главицата девойчето HWID-то най-вероятно и е 851! Поне аз не съм срещал или чувал за друго за този модел.
      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ght=WebUpdater - последният пост Който иска нека и обясни на девойката как да си оправи nuvi-то http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=38756&page=2 и h__p://e-trex.info/fw/nuvi/2x5/fw_nuvi2x5_ID0851_en_v460.rar


      Поздрави,
      asterix85
      Последно редактирано от asterix85; 20-12-08, 14:15.

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за инсталация на софт

        И аз мисля, че HWID е 851, но дори и да не е, по-лошо май няма да стане .
        Ако е правен архив, няма да има проблем с откриването на HWID .

        RGN файла при това положение е този.
        Updater.exe може да се извади от този архив.
        Описание на действията има тук и тук, като независимо от някои малки различия, би трябвало да има еднакъв успех.

        Това е, остава да се пробва!
        Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
        GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за инсталация на софт

          Благодаря Ви много за линковете и файловете.Напълно ме улеснихте,но уви моето Нуви се включва за секунди,секунди даже са много.В буквалния смисъл за секунда-секуда и половина и ми се появява този подал надпис: System Software Missing".Счупих си пръста от "задържане"..

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за инсталация на софт

            Успях!Успях!Успях!Дори ми помни маршрутите и личните настойки!!Благодаря Ви много,много!!
            Бих Ви почерпила по бира

            Сега безопасно ли е да ползвам файловете,който получих при регистрация си в сайта?

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за инсталация на софт

              Поздравления !

              Сега може да пуснеш WebUpdater, защото не знам дали версия 4.60 е актуалната към момента за твоето устройство.
              За какви файлове става въпрос?
              Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
              GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос за инсталация на софт

                Успях!Успях!Успях!Дори ми помни маршрутите и личните настойки!!Благодаря Ви много,много!!
                Бих Ви почерпила по бира

                Сега безопасно ли е да ползвам файловете,който получих при регистрация си в сайта?
                Браво,браво,браво ! Поздравления, ти сигурно си една от малкото, да не напиша първата от твоя пол, която се изправя сама срещу този проблем и го решава сама...Статистически погледнато предполагам, че е нормално най-сетне в тази типично мъжка "занимавка" да се появи и изключение...

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос за инсталация на софт

                  Първоначално публикуван от chavdarlk Преглед на мнение
                  Поздравления !

                  За какви файлове става въпрос?
                  Нали има опция,да регистрираш устройството си на karta МАЙМУНКА offroad-bulgaria.com ,която ти осигурява двугодишен абонамент за безплатно получаване на обновленията на картата .За този upgrade имам впредвид....време е да стана по-внимателна,с тея процедури..вчера малко след като оправих GPS-a,"бъгнах" smartphone на приятеля ми..хихи,..и тази "беля",успях да залича ..но да не разчитам за в бъдеще на късмета...
                  Желая Ви весели празници!
                  Последно редактирано от Pacific; 21-12-08, 17:32.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос за инсталация на софт Нуви 205

                    Реших да си купя Nuvi по принципа "минимално (като цена), но достатъчно". Мисля да го ползвам за екскурзии в България, Европа и Мала Азия, а ако може - да си записвам и риболовни маршрути. Най-евтино нюви 205 е 239 лв., но е само с БГ-карта, а 255 има и карта на част от Европа, но е 339 лв.
                    Въпросът ми е: ако си купя нюви 205 - има ли възможност за инсталиране на други карти и от къде може да ги изтегля.
                    (до сега не съм имал навигатор).
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпрос за инсталация на софт Нуви 205

                      можеш, можеш - стига да си вземеш SD карта, че да имаш повече място
                      -- но ако това те притеснява, че 205 няма карта на европа, още като го купиш ще можеш да си я свалиш, както и карти на други държави
                      GARMIN nuvi 2350 LT
                      GARMIN nuvi 250W - broken display

                      Коментар


                      • #12
                        От: Въпрос за инсталация на софт Нуви 205

                        До колко ГБайта карта може да работи и има ли сайт с безплатни карти?
                        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                        Коментар


                        • #13
                          От: Въпрос за инсталация на софт Нуви 205

                          Съвсем спокойно можеш да си купиш 4Гб карта, ще ти е достатъчна.
                          Относно картите, ще трябва да се напънеш малко и да четеш.
                          Цялото инфо кое как го има тук във форума, а относно картите има на "килограм" в нета.
                          Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

                          Коментар


                          • #14
                            От: Въпрос за инсталация на софт Нуви 205

                            Първоначално публикуван от SunShine Преглед на мнение
                            Съвсем спокойно можеш да си купиш 4Гб карта, ще ти е достатъчна.
                            Относно картите, ще трябва да се напънеш малко и да четеш.
                            Цялото инфо кое как го има тук във форума, а относно картите има на "килограм" в нета.
                            Благодаря! Питанията ми за подробности бяха защото продавачката ме заплаши, че ако инсталирам карта, която не е купена от Гармин, навигаторът ще се скапе и ще отпадне гаранцията. Може и да блъфира.
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Въпрос за инсталация на софт Нуви 205

                              на тая продавачка й кажи да си гледа работата
                              GARMIN nuvi 2350 LT
                              GARMIN nuvi 250W - broken display

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X