Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Baby Rhino in da house!...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Baby Rhino in da house!...

    Темата произлиза оттук:
    Back in the days it was... A DEFENDER!!!


    Здравейте,

    има ли шанс да препоъчате сервиз или човек, в който да ми направят малко тунинг за дефендер 90, 1990 2,5 TD. Малко имам в предвид лифт, лебедка, шнорхел, брони, клетка и други дреболии, че да може и по състезания да се ходи.
    Скоро се зарибих и тепърва ще ходя да се калям и плувам с джипа. Имам желание и в клуба на Ланд Ровър да се запиша!
    Слави 0889241684
    Последно редактирано от Yaro; 19-12-08, 12:35.
    sigpic

  • #2
    До: Back in the days it was...... A DEFENDER!!!

    Честито за машината,шансове вероятно има,но ако смяташ че това всичко са дреболии.....успех в състезанията
    Емил-00356 99872043-Малта
    Defender-90

    Коментар


    • #3
      До: Back in the days it was...... A DEFENDER!!!

      Мерси

      дреболии защото по-натам мисля за двигатели, повечко лифт и други не толкова дреболии

      Борко се оказа голям пич и почваме да действаме по задачките с дефендера. Като го пооравим ще има снимки и видео как плуваме в кал и сняг.
      sigpic

      Коментар


      • #4
        До: Back in the days it was...... A DEFENDER!!!

        Пусни някоя снимка да го видим.
        Емил-00356 99872043-Малта
        Defender-90

        Коментар


        • #5
          До: Back in the days it was...... A DEFENDER!!!

          Ето снимки сега, а след нова година в началото ще има с лебедката, броните, новото окачване, малка face lift, нови джанти, сигурно ще иска и фланци, като изтъркам малко тия гуми и други гуми ще има.

          Весело посрещане на празниците!
          Прикачени файлове
          sigpic

          Коментар


          • #6
            До: Back in the days it was...... A DEFENDER!!!

            Чакаи,чакаи малковидях ме го,ама гримирването го остави за по нататък(приятелски съвет)Намери човек които щто годе познава марката(не е така разпространена в БГ),да ти провери ходовата част-определено щте има много за смяна,екстрите после.С много $$$ и много бързане няма да стане.
            Емил-00356 99872043-Малта
            Defender-90

            Коментар


            • #7
              До: Back in the days it was...... A DEFENDER!!!

              Слави, за Клуба виж тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=46396 А за джипа послушай Лани, купи бира, покани Яро, Лазар и Боркозин и погледайте заедно.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #8
                До: Back in the days it was...... A DEFENDER!!!

                Първоначално публикуван от Lany Преглед на мнение
                Чакаи,чакаи малковидях ме го,ама гримирването го остави за по нататък(приятелски съвет)Намери човек които щто годе познава марката(не е така разпространена в БГ),да ти провери ходовата част-определено щте има много за смяна,екстрите после.С много $$$ и много бързане няма да стане.
                Машината е екстра, днеска я карах до сервиза и доста добре се държи, прегледахме окачването и няма сериозни повреди , на едно колето са се разбили лагерите на сферата и има две повредени карета, има и луфт в кормилната кутия . но като цяло е си е ок

                Коментар


                • #9
                  До: Back in the days it was...... A DEFENDER!!!

                  Е..това са добри новини.Гримирване-имам впредвид,брони,фланци,лебедки....после.Сменете всички тампони от долу,и усилване на всякакав вид железария по ходовата част.
                  Емил-00356 99872043-Малта
                  Defender-90

                  Коментар


                  • #10
                    До: Back in the days it was...... A DEFENDER!!!

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Слави, за Клуба виж тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=46396 А за джипа послушай Лани, купи бира, покани Яро, Лазар и Боркозин и погледайте заедно.

                    Тя бирата е задължителна, но първо да изтрезнеем от празниците и да ходим някъде по планините да пробваме джипака. Само Борко да я постегне и направо може от сега да мислим за третата седмица на януари ?

                    Вие по-добре ги знаете маршрутите.
                    sigpic

                    Коментар


                    • #11
                      До: Back in the days it was...... A DEFENDER!!!

                      Първоначално публикуван от Lany Преглед на мнение
                      Е..това са добри новини.Гримирване-имам впредвид,брони,фланци,лебедки....после.Сменете всички тампони от долу,и усилване на всякакав вид железария по ходовата част.
                      почнато е първо тампоните ще сменим , ще сложим и щитове отдолу , а кво имаш предвит под тва да подсилим всякакав вид железария по ходовата част , карета и полуоски ли ?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Back in the days it was...... A DEFENDER!!!

                        Първоначално публикуван от borkozin Преглед на мнение
                        Машината е екстра, днеска я карах до сервиза и доста добре се държи, прегледахме окачването и няма сериозни повреди , на едно колето са се разбили лагерите на сферата и има две повредени карета, има и луфт в кормилната кутия . но като цяло е си е ок
                        Пълен комплект и за двете гуми отпред - лагери за сферите, семеринги, греси и прочие от Падок Лазар ми го взе за 350 лева с транспорта. Това е всичко необходимо без самите сфери, мойте бяха ОК.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #13
                          До: Baby Rhino in da house!...

                          почнато е първо тампоните ще сменим , ще сложим и щитове отдолу , а кво имаш предвит под тва да подсилим всякакав вид железария по ходовата част , карета и полуоски ли ?


                          Полуоски, кардан(+30), щангите на задния мост, кормилна щанга
                          Последно редактирано от zzlatev; 19-12-08, 19:13.
                          Емил-00356 99872043-Малта
                          Defender-90

                          Коментар


                          • #14
                            До: Baby Rhino in da house!...

                            Я кажи за кардана Lany че не ти разбрах мисълта а ми е интересно и ако знеш с колко трябва да е по-дълга panhard road щангата при 2' лифт че нещо оригиналната ми създава проблеми. Благодаря
                            идеите са навсякъде и даже не ги заключват

                            Коментар


                            • #15
                              До: Baby Rhino in da house!...

                              Първоначално публикуван от hotrod Преглед на мнение
                              Я кажи за кардана Lany че не ти разбрах мисълта а ми е интересно и ако знеш с колко трябва да е по-дълга panhard road щангата при 2' лифт че нещо оригиналната ми създава проблеми. Благодаря
                              Отвори саита на QT Services-там са отговорите
                              Емил-00356 99872043-Малта
                              Defender-90

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X