Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спортен пистолет Иж-34

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спортен пистолет Иж-34

    Здравейте!
    Предстои ми покупка на малокалибрен пистолет и със сигурност ще е втора употреба-спортен.Насочил съм се към Марголин, но има и Тоз-35 и въпросният Иж-34.
    Тоза е еднозаряден и не ме интересува, а за Иж не намерих нищо в Гугала.
    Някой виждал ли е такъв пищов?Еднозаряден ли е?Всяка информация ще ми е от полза.
    Благодаря предварително!

  • #2
    До: Спортен пистолет Иж-34

    Взимай марголина няма да съжаляваш с такъв съм тренирал на времето бяха на над милион истрела и нямаха никъкви проблеми в момента имам и Марго което се води нещо като бойна версия за десет години и незнаен брой патрони основно български и руски не ми е дал някъкъв дефект хубавото на серията марголини е че не се чупят а дори и нещо да се счупи има резервни части и не са капризни към боеприпасите ако искаш нещо наистина много добро което може и да се носи в кобур в магазина на Стар форс има Берета 73 в калибър 22lr на цена 480 лева.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      До: Спортен пистолет Иж-34

      Междувременно намерих информация за пистолета:
      http://imzcorp.ru/ru/company/44.html
      Калибърът му е 22 short.Предполагам намирането на такива патрони ще е проблем.Остава Марголина.

      Коментар


      • #4
        До: Спортен пистолет Иж-34

        Патроните не са проблем. Стрелбищата са заринати от този калибър поради слабото, да не кажа вече никакво търсене. Пистолета иначе е перфектно съотношение цена-качество. Много точен и поне за мен безкрайно удобен. Аз също съм се спрял на такъв, но си чакам спортното разрешително.
        Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

        Коментар


        • #5
          До: Спортен пистолет Иж-34

          Стрелбищата са заринати защото спряха бързата стрелба с него когато се изчерпят наличните количества и някоя фирма да го внася ще е на доста дебела цена.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #6
            До: Спортен пистолет Иж-34

            Сигурно си прав,но до тогава ще мине бая време.
            Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

            Коментар


            • #7
              До: Спортен пистолет Иж-34

              Взех си Марголин-спортен.Жалко, че нямаше с дулен компенсатор (поне на мен така ми казаха).Все пак съм много щастлив

              Коментар


              • #8
                До: Спортен пистолет Иж-34

                Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                Взех си Марголин-спортен.Жалко, че нямаше с дулен компенсатор (поне на мен така ми казаха).Все пак съм много щастлив
                Честито и само радост!

                Коментар


                • #9
                  До: Спортен пистолет Иж-34

                  Ето я новата ми придобивка:

                  Заедно с Биатлонката.

                  Вече изстрелях две кутийки патрони и пистолета се представи много добре, въпреки че е доста стар и на дали някой знае колко изстрела са произведени с него.По мръсно оръжие не бях виждал.Даже и пълнителят беше пълен с боклуци.Отне ми много време и нерви да го приведа в приличен вид.
                  Предстои оксидиране на пистолета, но по натам.Най напред ще се заема с възстановяването на дървената му кутия, че е доста удобна и има място за всякакви джунджурии

                  Коментар


                  • #10
                    До: Спортен пистолет Иж-34

                    и от към патрони не е претенциозен

                    Коментар


                    • #11
                      До: Спортен пистолет Иж-34

                      Честити нови придобивки определено няма да съжаляваш че си ги купил и двете са доказана класика в спортното оръжие.
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #12
                        До: Спортен пистолет Иж-34

                        Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                        Здравейте!
                        Предстои ми покупка на малокалибрен пистолет и със сигурност ще е втора употреба-спортен.Насочил съм се към Марголин, но има и Тоз-35 и въпросният Иж-34.
                        Тоза е еднозаряден и не ме интересува, а за Иж не намерих нищо в Гугала.
                        Някой виждал ли е такъв пищов?Еднозаряден ли е?Всяка информация ще ми е от полза.
                        Благодаря предварително!
                        Добро утро, честита коледа....един колега си купи такъв и постреляхме на стрелбището - имам предвид Иж-34, абе не съм очарован...определено между двата бих предпочел със сигурност " Марголина". Почти не съм виждал Марголин да спре да стреля, освен ако е много замърсен от парафина....Иж-а е с анатомична ръкохватка, издялана обаче....доста по масивен от Марголина, не е еднозаряден, не съм сигурен но мисля че беше осем заряден, с много олекотен спусък....ако искаш още инфо и подробности ще го видя този приятел и ще го разпитам подробно...
                        LZ3YG

                        Коментар


                        • #13
                          До: Спортен пистолет Иж-34

                          Първоначално публикуван от PARAPONERA Преглед на мнение
                          Добро утро, честита коледа....един колега си купи такъв и постреляхме на стрелбището - имам предвид Иж-34, абе не съм очарован...определено между двата бих предпочел със сигурност " Марголина". Почти не съм виждал Марголин да спре да стреля, освен ако е много замърсен от парафина....Иж-а е с анатомична ръкохватка, издялана обаче....доста по масивен от Марголина, не е еднозаряден, не съм сигурен но мисля че беше осем заряден, с много олекотен спусък....ако искаш още инфо и подробности ще го видя този приятел и ще го разпитам подробно...
                          чух го по скайпа - пистолета е шест заряден и даже се уговорихме утре ако работи стрелбището да отидем да постреляме
                          LZ3YG

                          Коментар


                          • #14
                            До: Спортен пистолет Иж-34

                            Първоначално публикуван от PARAPONERA Преглед на мнение
                            чух го по скайпа - пистолета е шест заряден и даже се уговорихме утре ако работи стрелбището да отидем да постреляме
                            Колега, вече си купих от вашето стрелбище(от Валери) Марголин.
                            Последно редактирано от traktorist; 25-12-08, 18:54.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Спортен пистолет Иж-34

                              Шест се води с лекота събира десет а ако му процепиш още пълнителя между 13-15 направил съм си такъв за маргото на него идва по дълъг и се припилва жлеб за ключалката на ново място.
                              Прикачени файлове
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X