Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самоделка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Самоделка

    Очаквам вашите коментари
    Прикачени файлове
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

  • #2
    До: Самоделка

    Бочка дай малко повече инфо-двг, мостове,скрости.
    Може и повечко снимки.
    Gaz69.Suzuki SAMURAI 0887006977

    Коментар


    • #3
      До: Самоделка

      Не знам за машинката, но винаги ме кефи когато някой вместо да седи да разправя че няма, взема и прави. Та да има.

      Коментар


      • #4
        До: Самоделка

        ДВГ-Перкинс-3-ка СК-ГАЗ-53-А Диф-Варшава Предница-Варшава
        Рама-самоделка
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • #5
          До: Самоделка

          Веднага забелязах Варшавовата предница.Както и кормилния прът, кутията и волана.Педалите също.С тази компановка машинката ще ти върши много добра работа.Мисля, че почти няма какво да счупиш тук.От Перкинс-а доволен ли си?
          С "Фармахим" - непобедим
          Дизел - само дънки!

          Коментар


          • #6
            До: Самоделка

            На първата снимка като гледам имаш материал за още самоделки,на времето от това малкото/верижното/ се правеще колесно тракторче.Монтираше се преден мост от нещо и волан,а отзад на мястото на звездочките-джанти с гуми.Това което виждам ми харесва но ако имаш още снимки ги качи и тях,винаги може човек да научи нещо ново.
            LZ1NBN

            Коментар


            • #7
              До: Самоделка

              От ДВГ съм доволен.А с верижното тъста ми вчера изора градината.
              0осем9осем7шест0осем7едно
              Миро

              Коментар


              • #8
                До: Самоделка

                Евала на Майсторо!В България с подръчни средства се правят автомобили и за това най-много да се похвалиме в кръчмата, аиде и в нето! Когато това се случи в някоя бяла държава ще разбере половината космос и след някоя година ще се появи като последна дума на .... Защото са му пъхнали некоя излишна жица и малко лак!
                Спорът ражда истината, а нуждата - изобретението!

                Ако тръгнеш след муха, непременно ще стигнеш до лйно! /партийна поговорка/

                Коментар


                • #9
                  До: Самоделка

                  Великанска машина.

                  Аз понеже съм малко глезен веднага се замислих за комфорта и безопасността. Да организираме във форума дарителска кампания за две по-удобни седалки с коланчета и две три тръби за клетка а?
                  0888932647

                  Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                  Коментар


                  • #10
                    До: Самоделка

                    Първоначално публикуван от GEORGINESHEV Преглед на мнение
                    Великанска машина.

                    Аз понеже съм малко глезен веднага се замислих за комфорта и безопасността. Да организираме във форума дарителска кампания за две по-удобни седалки с коланчета и две три тръби за клетка а?
                    Добра идея, но може би човека иска да се качва/слиза бързо от нея, а не да се завръзва 10 минути с n-точкови колани.Моя съвет е да качи вместо тая пейка, седалката от Варшавата, която е послужила за донор.Ще е много, много по-удобно.Но подозирам и че това не е направено, защото тракторчето седи на открито и го вали дъжд и сняг, но нека колегата каже.
                    С "Фармахим" - непобедим
                    Дизел - само дънки!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Самоделка

                      Да наистина седи на откритол.А преди 20 години не сме търсили комфорт.А без колани по лесно се скача.Защото и това,се е налагало.
                      0осем9осем7шест0осем7едно
                      Миро

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X