Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Една сутрин си купихме Москвич

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Една сутрин си купихме Москвич

    Обаче оцеля до ранния следобед. А ние толкова го пазехме и не минавахме през дупки Приятно гледане 200 мб

    https://htftp.offroad-bulgaria.com/y...e/Moskvich.mpg
    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

  • #2
    Още вчера го видях
    Много ми хареса обаче като заседна и го дърпахте с жипа...е те тогава живи не останаха у нас...всичко живо барабар с гущера и дъждовниците които прибрахме от последния преход изпопада на пода от смях в конвулсии
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      А питаш ли ме мене как съм снимал и защо точно в този момент спрях. Въргалях се по ливадата като прасе и не мога да стана
      http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

      Коментар


      • #4
        LZ1NBN

        Коментар


        • #5
          ! Много извратено ! Обаче не се дава пущиняка ! Според мен не е било редно да го удряте отпред, а да видите колко ще изкара като го ползвате за Офф-Роуд
          RB Patrol Team

          Коментар


          • #6
            Трябваше да ми го дадат да го преметна през таван
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              как се льопка багажника само

              Коментар


              • #8
                Миналото лято с един приятел взехме една 12-ка на 60 000 км беше - пушка от всякъде, това чудо колко зор видя и не се предава бре. Малко си беше гавра с машината обаче чувството да не ти пука за машината и газ до ламарината е много хубаво. Обаче малко нелепо свърши всичко - акумолатора се разхлаби, перката го закачи при което тя се счупи, едно парче от нея проби радиатора и стана една верига нямам думи, но както и да е, продължихме и при 130 градуса сме го карали около 10ина км на макс обороти без да издъхва. На края моя милост направи един скок в стил "Пастрана" и му заора муцуната много здраво та взе че се откърти масления филтър и след 200 метра затегна и до там
                И от тогава си търсим пак някоя 12ка ама нещо не намирме

                Коментар


                • #9
                  И при мен имаше такъв случаи но с Жигула!
                  издъража 5 дни на пълно натоварване из ливадите и горите.Много е издържлива за тази цел,направо останах очарован от здравината и.То небяха скоци,реки,камъни,хълмове и още какво ли не!Е имаше леки повреди като спукан радиатор които заменихме с друг наличен и пак продължихме,откачи ни се ремъка на перката,а тъкмо в това време Десо караше пред нас с джипа и ние го гонехме.И в краина сметка неможахме да я доутрошим!вярно че пода пропадна целия и като минавахме през река или по голяма локва цялата кола се пълнеше с вода но това е нормално.Ще пусна и снимки и клипчета но само да ги взема от един приател.
                  [size=7][color=GREEN]EnDuRo[/color][color=blue] & [/color][color=green]OFF_rOaD[/color][color=blue] TeAm[/color][color=green] BiStRiCa[/color][/size]
                  [img]http://www.autonet.bg/Offroad/deso%20tuning.jpg[/img]

                  Коментар


                  • #10
                    Карал съм Москвич дъъъъълги километри, "желязна" кола, никога не бих и причиннил това, не че "нормалната" ми експлоатация е нещо радикално различно, но все пак уважаваите "истинските" машини, че са на свършване

                    Коментар


                    • #11
                      Алекс много си прав, цялата тази тема е тъжна истина. Не е гордост да изпочупиш едно такова возило което на някой би му служило още дълги години, но всичко това е факт.
                      При моя случай баща ми като разбра малко по-късно вика "..ей на стари години ще ви хвана да ви тегля по един бой бе, това е истинска гавра" - човека е прав признавам го.

                      Коментар


                      • #12
                        ПОМОЩ!
                        не мога да отворя файла с Уиндоус медиа плеър

                        какво да ползвам?
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #13
                          Сложи си по-нови кодеци.
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            линк?

                            аз току-що качих някакви, но без никакъв ефект
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • #15
                              Знам ли и аз, от някъде си свалих преди време торент, ама вече не помня от къде...ама то може от 2-3 места, така че виж там рейтингите и сваляй. И недей разчитай на тоя плаер, сложи си Кристал или нещо по-сериозно.
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X