Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да застраховаме?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде да застраховаме?

    В последно време зачестиха както кражбите на автомобили, така и жилищните кражби. Оказва се, че уж си спокоен, понеже имаш КАСКО, а после се оказва, че компамнията застраховател не ти плаща заради фалит или те бави месеци наред. Кои са читавите застрахователи?

  • #2
    До: Къде да застраховаме?

    До скоро се чуваше, че колите застраховани в Армеец и БулИнс не се крадат, НО за съжаление скоро чух от застрахователен агент, че и двете компании имат откраднати автомобили и то не 1 или 2. Аз все пак продължавам да се доверявам на Армеец, но вече няма пълна сигорност никъде.
    Последно редактирано от cveti; 26-11-08, 16:43.
    '95 Opel Frontera A 2.0 КБ

    Коментар


    • #3
      До: Къде да застраховаме?

      Където и да се застраховаме всичко си е до късмет.
      Стига да не те набележът,че тогава едва ли има измъкване.

      Коментар


      • #4
        До: Къде да застраховаме?

        Не е важно дали коли застраховани в определени "компании" ги крадат.
        По-важно е компанията в която си се застраховал да ти плати.
        По мое мнение повечето с преобладаващо чуждо участие. Да не изброявам.

        Коментар


        • #5
          До: Къде да застраховаме?

          Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
          В последно време зачестиха както кражбите на автомобили, така и жилищните кражби. Оказва се, че уж си спокоен, понеже имаш КАСКО, а после се оказва, че компамнията застраховател не ти плаща заради фалит или те бави месеци наред. Кои са читавите застрахователи?
          Пет шест години правя по седем осем застраховки на МПС в Армеец.Доволен съм.При претърпени щети работят и плащат бързо.

          Коментар


          • #6
            До: Къде да застраховаме?

            При Пепи
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • #7
              До: Къде да застраховаме?

              От Армеец не ми платиха щета и прехвърлих каското в Алианц...

              Преди два дни, един образ дето се стесняваше от камерата и още един също стеснителен, та се бяха закачулили, ми извадиха патрона на вратата, вероятно с идеята, че ще взема да се стресна и да си върна каското!
              Добре че докато извадя пушката от касата се скриха зад дърветата, но сега ги чакам отново подготвен, зареден с патрони със свинска четина и бертолетова сол!
              Ако някой знае как става, мога да ви пусна филмче да видите какво значи притеснителни младежи!
              На този етап съм ги пуснал на едни приятелчета, да ги познаят по дрешките и да им предадат специални поздрави! Както и на тия дето са ги пратили!
              Особенно смешен е втория запъртък, който се озърта като наакан и в три и половина през ноща, докладва ситуацията по телефона, личи си как търси табелката на адреса, явно са пратени с инструкции! И двамата гаврошовци не са от квартала, даже се оказа че на съседите им е направило впечатление, че клечат цяла нощ в едни борчета! Дришльовци!
              Докато слезна или се бяха заровили някъде или са изчезнали като извънземни, защото обиколих за минути целия квартал...

              Но така или иначе, лова си е лов! Даже ще отложа лисиците докато не си направя гъдела върху тия плъхове!
              Последно редактирано от Volk; 20-12-08, 16:40.

              Коментар


              • #8
                До: Къде да застраховаме?

                Дай да ги видиме де! Може и ние да ги познаеме!
                а аз поне до сега застраховам в БулИнс - не съм имал проблеми с щети. Липси не съм имал.

                Коментар


                • #9
                  До: Къде да застраховаме?

                  Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                  ...свинска четина и бертолетова сол!...лов...
                  Това не се ли води бракониерство? Нормалните ловци ползват морска и готварска сол за този дивеч.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Къде да застраховаме?

                    Пусни им видеото тук, може да ги засека в нашия вилает и да им предам много здраве от тебе
                    Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Къде да застраховаме?

                      Току що едно приятелче ми инсталира Скайп, Ц.Кръстев, дай го пак това прозорче, ще дърпам натам иконата, ако не стане - помагайте!
                      Или някой друг, да ми пусне скайп....
                      Последно редактирано от Volk; 20-12-08, 17:15.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Къде да застраховаме?

                        Volk А всъшност какво е филмчето? Като формат.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Къде да застраховаме?

                          Благодаря, но немога да го отворя - Тия плеъри и кодеци са тъмна магия за мене. Ще се справя някак все пак.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Къде да застраховаме?

                            Много те моля, като го отвориш, пусни го в нова тема " Крадци на живо!"...
                            Тия копеленца щяха да се върнат след половин час с ключ и да дръпнат джипката... Защо ли не ги изчаках, вместо да реагирам импулсивно!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Къде да застраховаме?

                              Хубаво, Но не е ли по добре да го метне някой с достъп до сървара? Или да го пробам във V box?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X