Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кофти работа 4 седмици ... и без кола

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кофти работа 4 седмици ... и без кола

    Колеги с Огромно прискърбие искам да ви уведомя че снощи ми откраднаха Тойтата.

    В скапаната ни държава не може човек да се порадва на нищо. Бях Щастлив собсвенник 4 седмици и ..............край.........................

    Пазете си колите има някакво активизирано крадене на джипове и разбрах че имало канал за износ за Грузия.

    Кофти ... до скоро
    Т5
    Crossrunner

  • #2
    Открадната ТЛК 120

    Темата произлиза от тук:
    Първи впечатления от ТЛК 120 Д4Д автоматик на сняг

    Отговарям .... Беше със зимни мишелин купени от мене преди 2 седмици. Беше щото я няма вече ... откраднаха я Мамка им и на тия диванета Да им изсъхнат ръцете дано ... шибана страна сме.



    Застрахована е в Дженерали
    Последно редактирано от Peppy; 22-11-08, 20:12.
    Т5
    Crossrunner

    Коментар


    • #3
      До: Първи впечатления от ТЛК 120 Д4Д автоматик на сняг

      мали човек, кофти случка, дано поне застрахователя ти плати всичко, дано всички документи, ключове и дистанционни са у теб.

      И следващия път БулИнс/дзи или армеец

      Коментар


      • #4
        До: Кофти работа 4 седмици ... и без кола

        в бмв форума има тема, че и бмв-та много се крадяли напоследък, но основно от определени застрахователи.
        В кой квартал беше колата?

        Коментар


        • #5
          До: Първи впечатления от ТЛК 120 Д4Д автоматик на сняг

          Първоначално публикуван от Haji Преглед на мнение
          Беше щото я няма вече ... откраднаха я Мамка им и на тия диванета Да им изсъхнат ръцете дано ... шибана страна сме.



          Застрахована е в Дженерали
          Абе какво става тука бе?!! За последните дни толкова теми за откраднати джипове!!!
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • #6
            До: Първи впечатления от ТЛК 120 Д4Д автоматик на сняг

            Искренно ти съчуствам колегаНе го пожелавам на никойАма май пак се връщаме в края на миналият век

            Коментар


            • #7
              До: Първи впечатления от ТЛК 120 Д4Д автоматик на сняг

              Първоначално публикуван от Haji Преглед на мнение
              Отговарям .... Беше със зимни мишелин купени от мене преди 2 седмици. Беше щото я няма вече ... откраднаха я Мамка им и на тия диванета Да им изсъхнат ръцете дано ... шибана страна сме.



              Застрахована е в Дженерали
              Съжалявам, брато......
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • #8
                До: Първи впечатления от ТЛК 120 Д4Д автоматик на сняг

                Не знам какво да кажа...
                Искрено ти съчувствам и се надявам да ти я платят застрахователите.
                http://www.nakladkibg.com
                накладки, спирачни дискове, съединители

                088 8613380

                Коментар


                • #9
                  До: Първи впечатления от ТЛК 120 Д4Д автоматик на сняг

                  Коментар


                  • #10
                    До: Първи впечатления от ТЛК 120 Д4Д автоматик на сняг

                    Гада ситуация ама такова е времето
                    Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                    Абе какво става тука бе?!! За последните дни толкова теми за откраднати джипове!!!
                    Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
                    се връщаме в края на миналият век
                    Преди си имахме "организирана престъпност" - "борци" и други възпитани в спортното училище, знаещи кой е тренера и какво е дисциплина, иерархия и ред...малко странно интерпретирани но все пак..., а сега си имаме поколение израснало в "новите" условия зачитащо само личното си желание на момента, бързата лесна печалба и т.н. ....да не му спамя темата на "Хаджи"
                    Тойотата не беше ли лизингова?
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #11
                      До: Първи впечатления от ТЛК 120 Д4Д автоматик на сняг

                      Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
                      Искренно ти съчуствам колегаНе го пожелавам на никойАма май пак се връщаме в края на миналият век
                      Прав си Жоро, отвличания, грабежи, киселини, обири то на нищо не прилича.
                      И най лошото е че на никой от полицията не му пука. Затова сме на това дередже. В нас ме разбиха тази година. Сега СОТ, блиндирана врата и пак не мога да спя като хората.
                      За застраховки мога да кажа от многогодишния си горчив опит, че само с Булстрад съм нямал проблеми и съм доволен.
                      Дано колегата си върне колата, искрено се надявам.
                      Prado
                      Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Първи впечатления от ТЛК 120 Д4Д автоматик на сняг

                        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                        Гада ситуация ама такова е времето


                        Преди си имахме "организирана престъпност" - "борци" и други възпитани в спортното училище, знаещи кой е тренера и какво е дисциплина, иерархия и ред...малко странно интерпретирани но все пак..., а сега си имаме поколение израснало в "новите" условия зачитащо само личното си желание на момента, бързата лесна печалба и т.н. ....да не му спамя темата на "Хаджи"
                        Тойотата не беше ли лизингова?
                        Според мен в случая става въпрос за организирана групаОт едно известно време от тук от там чувам че има канал за изнасяне на крадени автомобили извън страната Било към Косово и бившите Руски републикиТа зад тази цялата работа пак стоят много хора от горните етажиИначе ако имахме стабилна система за контрол от страна на държавата само един здрав контрол по всичките ни изходящи гранични пунктове да има да видим тогава от къде тогава ще ги изнасятСлучайни работи в тази държава на неограничените възможности няма

                        Коментар


                        • #13
                          До: Първи впечатления от ТЛК 120 Д4Д автоматик на сняг

                          Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
                          Според мен в случая става въпрос за организирана група.... много хора от горните етажи... ако имахме стабилна система за контрол от страна на държавата
                          Тя пак е организирана, но на принципа АЗ, ТИ и съседа митничар а през другото време сме си почтенни граждани. Ако има стабилна система за контрол...(но то ще има)... на хората от горните етажи ще им лъснат дупетата
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • #14
                            До: Кофти работа 4 седмици ... и без кола

                            Ебати идиотската държава сме!
                            Е в такива моменти ми идва да зарежа всичко и да хващам накрай света! Ама пусто не съм по млад!
                            Живот и здраве да е пич. И на мене са ми крали джип. Тия къде го гепиха вече ги няма.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Кофти работа 4 седмици ... и без кола

                              Каско нямаше ли?Много кофти,дай някакви снимки на джипа ти.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X