Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли желаещи за разходка около Варна за 16.11.2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли желаещи за разходка около Варна за 16.11.2008

    Ако има желаещи за в други ден 16.11 за разходка около Варна, звъннете ми утре да се разберем нещо.

    тел.: 0897/900 920 - Пламен

    ПП. Ще ми е много приятно да се запозная с нови хора.

  • #2
    До: Има ли желаещи за разходка около Варана за 16.11.2008

    С голямо удоволствие щях да дойда,но за съжаление съм в бокса и няма изгледи поне още 5 дни да изляза от там.Следващия път няма да пропусна.Много ще се радвам повече хора от черноморието да пишат тук когато отиват на разходки за да можем да се запознаем.От 7месеца имам джип и обикалям сам горите
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #3
      До: Има ли желаещи за разходка около Варана за 16.11.2008

      "стокси" ще ми е приятно да се запознаем. Другата седмица няма да ходим защото сме въвямбол но по другата със съгурност може да ми звъннеш към края на седмицата да се разберем нещо.


      ПП. За всички които не дойдоха вчера: многопропуснахте. Страхотна разходка се получи. За съжаление аз само карах и нямам снимки, надявам се, че някой от другите участници ще пусне малко снимков материал.

      Коментар


      • #4
        До: Има ли желаещи за разходка около Варана за 16.11.2008

        За съжаление ще пропусна и Ямболна 22 съм на свадба на която не мога да не присъствам.Но другия път съм на линия
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #5
          До: Има ли желаещи за разходка около Варана за 16.11.2008

          Първоначално публикуван от Plamen Mitev Преглед на мнение
          Ако има желаещи за в други ден 16.11 за разходка около Варна, звъннете ми утре да се разберем нещо.

          тел.: 0897/900 920 - Пламен

          ПП. Ще ми е много приятно да се запозная с нови хора.
          Много сажалявам късно видях темата а и термостата ми прави проблеми не изка да отваря,но това е по малкият проблем,другият е че чак на 12 януари ще си взема книжката,но ако намеря кой даме вози мога да дойда и аз.

          Коментар


          • #6
            До: Има ли желаещи за разходка около Варана за 16.11.2008

            Първоначално публикуван от veso003 Преглед на мнение
            но това е по малкият проблем,другият е че чак на 12 януари ще си взема книжката.
            Че от кога книжката кара колата бе колега? Еле па в гората.

            Коментар


            • #7
              До: Има ли желаещи за разходка около Варана за 16.11.2008

              Паце ела тази неделя при нас да покараме аз разбрах , че още момчета от Варна ще идват.Тази неделя идва един Патрул дълга база нарисуван.Ако се съберем повече ще е по-интересно пък май щяло да има награда агне ама несъм сигурен.
              ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X