Обява

Свий
Няма добавени обяви.

тенекии и части за газ69М но не точно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • тенекии и части за газ69М но не точно

    колеги сигурно има много написано по тази тема но моля за помощ . имам газ69м . окачването е сменено с нормални амортесиори и прожини +ресори 15листа. скоростите и раздатката са от уаз кои модел незнам . вратите са от румънския газ.парното е на лада . двигателя е перкинс около 4300кубика , 4 цилиндров. не варненския а англииски .съединителя е от газ камион, помпата е сменена от роторна на редова мисля че е от шкода, мостоете са с ръчни външни хъбове , с твърд таван от жук-сваляем
    та въпросат ми е ; калници, врати ,прозорци, серво за съединител,серво за спирачки и кормилна уредба .
    беше на татко ноо . много е ценен за мен и искам да го направя страхотна машинка .колкото време и пари да ми отнеме това.
    предварително благодаря . тези дни ще кача и снимки

  • #2
    До: тенекии и части за газ69М но не точно

    МНОООООООООООООООООООГОи време и пари. Ако му разбираш-не толкова. Ама като чета въпроса........
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      До: тенекии и части за газ69М но не точно

      аз съм мебелист . но както казах има голяма сантиментална стоиност за мен . и дано съм прихванал нещо от ТАТКО. мисля да го саблеча целия и едно по едно да пасвам и правя . когато го зглобя . да съм жив и здрав . да го тествам и след това да го боядисам. и всички други екстри

      Коментар


      • #4
        До: тенекии и части за газ69М но не точно

        Айде пари не чак толкова на фона на други машини,ама време наистина си трябва.Много ще ти помогнат хората в подфорума на Газ и Уаз те са в тоя филм постоянно .Ще помагаме поне със съвети ако не с друго.И добре ще направиш като го запазиш,защото тези машини след 10 години ще са наистина уникални и ценени.

        Коментар


        • #5
          До: тенекии и части за газ69М но не точно

          Два пъти четох темата, неможах да разбера какъв е въпроса.
          Според мен или го направи орегинален (с орегиналните агрегати, бризенти и т.н.), такъв збироток едва ли ще е мнго красив, не че го нямам почти същия. Я земи го снимай да се пообразоваме малко за този вид окачване
          Поздрави
          Случайни хора УАЗ не карат

          Коментар


          • #6
            До: тенекии и части за газ69М но не точно

            Точно така колега земи го снимаи и после питаи.Сигурен сам че ще стане добра джипка но си трябва работа,а и идва студа така че маи и помещение требва
            0885 297985,мтел-Радо
            0876 556870,виваком като домашен

            Коментар


            • #7
              До: тенекии и части за газ69М но не точно

              Колега,първо изхвърли пружините,ресор и пружини ,не се връзват,кара го да подскача повече на дупките.Двигателя от Перкинс е тежък и бавен ,щом е англйски ще му земеш пари и си купи Волгов,заедно със съединитела,става безпроблемно на скоростите от Уаз.

              Коментар


              • #8
                До: тенекии и части за газ69М но не точно

                Колега, до колкото разбирам ти трябват оргинални части знам морга в ,която след 15-тина дни ще има такива джипове от армията ,ако ти трябват калници и всякакви други теникии мсля че ще има 0888677388 това е моя телефон ,ако искаш обади се да те свържа с човека!!!!
                Мисля и аз да ходя за да си набавя това онова!
                Иван Сапунджиев
                УАЗ 31512
                0888677388

                Коментар


                • #9
                  До: тенекии и части за газ69М но не точно

                  Благодаря за инфото колега и на мен ми трябваха части някои
                  Първоначално публикуван от nonkos Преглед на мнение
                  Колега, до колкото разбирам ти трябват оргинални части знам морга в ,която след 15-тина дни ще има такива джипове от армията ,ако ти трябват калници и всякакви други теникии мсля че ще има 0888677388 това е моя телефон ,ако искаш обади се да те свържа с човека!!!!
                  Мисля и аз да ходя за да си набавя това онова!
                  0885 297985,мтел-Радо
                  0876 556870,виваком като домашен

                  Коментар


                  • #10
                    До: тенекии и части за газ69М но не точно

                    ще го снимам тези дни .

                    Коментар


                    • #11
                      До: тенекии и части за газ69М но не точно

                      Ето и малко снимки
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #12
                        До: тенекии и части за газ69М но не точно

                        Както виждате е доста поизгнил та затова ми трябват калници, врати, заден капак, прозорци странични и предно стъкло с рамката. Както и оптегачите за захващане на предния капак. Ако някои има и радиатор.

                        Коментар


                        • #13
                          До: тенекии и части за газ69М но не точно

                          Първоначално публикуван от asen3 Преглед на мнение
                          Както виждате е доста поизгнил та затова ми трябват калници, врати, заден капак, прозорци странични и предно стъкло с рамката. Както и оптегачите за захващане на предния капак. Ако някои има и радиатор.
                          Мисля ,че предно стъкло с рамката много трудно ще намериш и по-точно здрава рамка без гнилоти.Ако си решил да се придържаш към оригиналния вид мога да ти подаря предните две стъклата без рамката.Така ги взех от мой приятел като мислех да си правя нова рамка,защото старата няма здраво място.Но като гледам руснаците какви трансплантации правят май няма да ми трябва и предната рамка.
                          088пет16пет3пет7

                          Коментар


                          • #14
                            До: тенекии и части за газ69М но не точно

                            Първоначално публикуван от w.krumoff Преглед на мнение
                            Мисля ,че предно стъкло с рамката много трудно ще намериш и по-точно здрава рамка без гнилоти.Ако си решил да се придържаш към оригиналния вид мога да ти подаря предните две стъклата без рамката.Така ги взех от мой приятел като мислех да си правя нова рамка,защото старата няма здраво място.Но като гледам руснаците какви трансплантации правят май няма да ми трябва и предната рамка.
                            Колега кажи от къде да ги взема и колко струват. А рамката ще се опитам да я правя с малко изменение

                            Коментар


                            • #15
                              До: тенекии и части за газ69М но не точно

                              Първоначално публикуван от asen3 Преглед на мнение
                              Колега кажи от къде да ги взема и колко струват. А рамката ще се опитам да я правя с малко изменение
                              Чакам да се пукне пролетта,да се оттопли времето и започвам работа по мойта газка.Имам някои идеи взаимствани от руските колеги и определено няма да се придържам към оригиналната визия.Но незнам от купето на моята текезарка какво може да ти влезне в употреба.
                              Прикачени файлове
                              088пет16пет3пет7

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X