Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чистене на карбуратор...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Чистене на карбуратор...

    Преди да ми покажете темата в която Chinela е постнал видео - видях я, само дето видето нещо го е хванала липсата... "Erorr 404 - document not found"


    Нещо все удрям на камък, като търся материали по темата... Ако някой може да ми каже за какво да гледам като проблеми и как точно да го направя най-добре - имам два за чистене и бих искал да го направя възможно най-читаво...

    Единия е на Honda MTX 125 R, а другия е на TM 300 E...
    Последно редактирано от господин никой; 05-11-08, 15:42. Причина: добавка...

  • #2
    До: Чистене на карбуратор...

    На 2тактовите мотори най често се запушва пилот джета
    ето тозитози малък жигльор който е близо до main jet-a т.е. горивния жигльор.

    до тях се стига като свалиш долната част на карбуратора където са поплавъците или ако имаш една голяма капачка отдолу, по-добре развий нея. Развий 2та жигльора издухай ги и това е.
    Ако пък искаш отвори карбуратора отвсякъде, няма какво да сбъркаш, само внимавай с поплавъците който натискат енда малка иглична, да не изпадне нещо някъде. Отиваш на силен въздух и където има отворче продухваш яко.
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #3
      До: Чистене на карбуратор...

      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
      На 2тактовите мотори най често се запушва пилот джета
      ето тозитози малък жигльор който е близо до main jet-a т.е. горивния жигльор.

      до тях се стига като свалиш долната част на карбуратора където са поплавъците или ако имаш една голяма капачка отдолу, по-добре развий нея. Развий 2та жигльора издухай ги и това е.
      Ако пък искаш отвори карбуратора отвсякъде, няма какво да сбъркаш, само внимавай с поплавъците който натискат енда малка иглична, да не изпадне нещо някъде. Отиваш на силен въздух и където има отворче продухваш яко.
      Този пилот джет кви чудеса прави като се отпуши добре че Краси ме светна по въпроса за което благодаря
      0888 074 049

      Коментар


      • #4
        От: Чистене на карбуратор...

        Здравейте! Значи искам да ви попитам едно въпросче! Моторът ми е Хонда МТХ 125. Моторът като загрее, започва да глъхне. Смених карбУратора с този на МЗ 125 и същата работа. Преди няколко седмици се разхождахме и влезнахме почти цели във водата . Сменихме гарнитурата на капака, след това пак във водата и започна старата песен на нов глас.От какво може да се получава?????

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X