Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На сафари с БРДМ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На сафари с БРДМ

    Здравейте колеги,освен да разхождам туристи ги ползвам за лов,риболов,закъсали автомобили и всякакви други подобни дейности
    Прикачени файлове

  • #2
    До: На сафари с БТР-и

    Айде... колега директно влизаш в клуба на екстремистите

    Давай сега техническите данни на машините... двигатели, окачване, разход, блокажи...абе каквото се сетиш че е извън темите "моя гоуф дига 200км/ч..."

    Коментар


    • #3
      До: На сафари с БТР-и

      Това е разброниран БРДМ-2, не е БТР ... Силно различна машина.

      Коментар


      • #4
        До: На сафари с БТР-и

        Какво да ви кажа като данни ?..ще започна от двигателите-осем цилиндъра от ЗИЛ,като разход зависи от това в колко пресечен терен ще ги вкарам но варират средно 50-60 на сто бензин и около 100 на 100 газ на асвалт държат прилична скорост от 80-90км/час,извън него както дойде,но в прясно изорани ниви вози перфектно,има допълнително четири гуми между двата моста ,които се пускат с хидравлика при преминаване на гърбици окопи и др.Лебедката е зацепена директно към скоростната кутия и вади всичко затънало без проблеми,прибори за нощно виждане,система за плуване и много други,а са разбронирани защото това е оръжие и това са изискванията на военните

        Коментар


        • #5
          До: На сафари с БТР-и

          А допълнителните мостове на въздух ли са или с ПТО (отвод на мощност от ск. кутия или двигател)

          Коментар


          • #6
            До: На сафари с БТР-и

            Абе това рябва да е здрава машина.Издържа и на преобръщания.Нали.А как се регистрира(ако въобще е възможно) и колко струва една такава машина?И последно,може ле да се кара по градовете?
            Където Бирата, Там и Аз...

            Коментар


            • #7
              До: На сафари с БТР-и

              Всички КОМ-ове на всички пълноприводни са на раздатъчните кутии. За БРДМските лебедки в този сайт има писано със снимки от Моралес. Най-добрата възможна лебедка за състезателните от класа на УАЗа. За БРДМите като такива също имаше теми, и в тях картинки. Сравними с тия машини се появиха чак в последните години, а тия са замисляни през 50-те.
              Те и в армията си имат полицейски номера, можеш да ги караш където не е забранено от знаците. Как държи на преобръщане разбронираната не знам, при всяко положение екипажът трябва да се държи и връзва и в цялата. Няма десантен люк на пода, като се обърна в канала в Ирак, трима души загинаха заради това.

              Коментар


              • #8
                До: На сафари с БТР-и

                Аз карах такива в казармата в Русе.И БТР-и.БРДМ-а беше отвратителен на черно,3 обърнати за 3 месеца.Може разбронирания да е по-добре.Онези плуваха,нали не са ги орязали от това
                Калин Владов,09РСПБЗН

                Коментар


                • #9
                  До: На сафари с БТР-и

                  Аз също служих на БРДМ 2, само че противотанков. Машината си е перфектна. Возията е много по-добра от на лек автомобил. На черно също си беше ОК. А ако се постарае човек всичко може да обърне.
                  Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
                  Opel Frontera V6

                  Коментар


                  • #10
                    До: На сафари с БТР-и

                    Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                    Абе това рябва да е здрава машина.Издържа и на преобръщания.Нали.А как се регистрира(ако въобще е възможно) и колко струва една такава машина?И последно,може ле да се кара по градовете?
                    Би трябвало да може да се регистрира само като горска техника,с ограничено придвижване в града,само с пропуск от съответните органи.
                    Иначе разхода на гориво е колкото на голям линкълн,което в моето съзнание го превръща за скъпичко удоволствие,но пък е мечтания "градски джип".Не знам какво щастие бих изживял ако ми разрешат да се возя с него в София.
                    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                    Коментар


                    • #11
                      До: На сафари с БТР-и

                      Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                      Би трябвало да може да се регистрира само като горска техника,с ограничено придвижване в града,само с пропуск от съответните органи.
                      Иначе разхода на гориво е колкото на голям линкълн,което в моето съзнание го превръща за скъпичко удоволствие,но пък е мечтания "градски джип".Не знам какво щастие бих изживял ако ми разрешат да се возя с него в София.
                      Да! И минавайки по женския пазар да питаш небрежно от люка: "та колко казваш че струват доматите!?!"

                      Коментар


                      • #12
                        До: На сафари с БТР-и

                        жалко че е свален боекомплекта..... иначе щяха да са доста убедителни на протести пред НС например......
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар


                        • #13
                          До: На сафари с БТР-и

                          Не подлежат на никаква регистрация,защото нямат марка,модел,номер на шаси и рама,номер на двигател и т.н имат само инвентарен номер при военните,липсва и нормативен акт за подобна техника никой досега не е искал да си купува такова нещо и не знаят как да ме водят.Иначе за в градски условия си е супер,в Сл.Бряг съм влизал в центъра пред Вариетето,ама туристите се плашат,другите шофьори се чудят какво става , полицаите се дразнят а и с маневрите е малко трудно.

                          Коментар


                          • #14
                            До: На сафари с БТР-и

                            Интересно ми е какво ще се случи, ако дойдеш в София и врътнеш две кръгчета по жълтите павета.

                            Коментар


                            • #15
                              До: На сафари с БТР-и

                              Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                              Интересно ми е какво ще се случи, ако дойдеш в София и врътнеш две кръгчета по жълтите павета.
                              Това, ако горският ги изгони от гората ли?
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X