Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стртелбище в Пловдив къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стртелбище в Пловдив къде?

    Колеги от Пловдив някои да знае читаво стрелбище в гарда където може да се постреля с различни пистолети че имам да изпълнявам едно обещание до тук в нета намерих информация за две едното е ДАИКС а другото армеиски клуб по стрелба Тракия къде има по добър избор на пушкала ще се радвам да помогнете.
    П.С. в бързината съм насмел заглавието нека някои мод. го оправи.
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    До: Стртелбище в Пловдив къде?

    Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
    Колеги от Пловдив някои да знае читаво стрелбище в гарда където може да се постреля с различни пистолети че имам да изпълнявам едно обещание до тук в нета намерих информация за две едното е ДАИКС а другото армеиски клуб по стрелба Тракия къде има по добър избор на пушкала ще се радвам да помогнете.
    П.С. в бързината съм насмел заглавието нека някои мод. го оправи.
    Има стрелбище в базата на ДАИКС, на стадион "Христо Ботев" и още едно в един техникум забравих кой, но Готиния може да ни заведе.
    Не знам къде изборът е най-голям, аз още не съм пробвала всички възможности, които предлагат там. Обади се като дойдеш, ще постреляме заедно.
    НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
    Omnia vincit amor !

    Коментар


    • #3
      До: Стртелбище в Пловдив къде?

      И до затвора има пак на Даикс

      Коментар


      • #4
        До: Стртелбище в Пловдив къде?

        Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
        ... и още едно в един техникум забравих кой, но Готиния може да ни заведе. ...

        Електротехникума - ТЕТ-а.

        Който не е ходил там малко трудно ще се ориентира. Сградата на техникума е с П-образна форма и стрелбището се намира отвътре на П-то. По едни стълбички надолу се слиза
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • #5
          До: Стртелбище в Пловдив къде?

          В ТЕТ-а стрелбището е в едно подземие.Входа е в един вътрешен двор.Поне аз табели не съм виждал и доста трудно би го намерил някой който не е минавал от там преди.
          Преди имах раздвоение на личността, но сега взимаме хапчета и сме много добре.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X