Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и коментари за моделите 2WD.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

    Абе това с главината си е крива работа, как ще превърти в оста еи така? Поръчах си вече с бърза поръчка - 27лв. цялата! A знаете ли че KTM си предлагат техен локтайт? Поръчах и от него.

    Коментар


    • #77
      До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

      Пaцо, смених гуните с HD на ITP, и не съм много доволен. По твърда е гумата и провлича при спиране и превърта при тръгване, да не говорим че вози като лагерна количка. Иначе пък без въздух си седи права!

      Коментар


      • #78
        До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

        Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение



        имам предвид предните а-рамена който според повечето собственици на полатис оутлоу и предатора и според мой наблюдения е консуматив който се сменя с честотата на смяна на маслото ако се остави в оригинален вариянт
        нека ако иска Евгени се изкаже по въпроса
        За сега нямам проблем с предницата.Втулките на задния горен носач се разтропаха и незнам да взимам ли ОЕМ или нещо по здраво да се намери...май ще идвам на консултация ,само да разбера каде е сервиза
        Николай Миланов

        "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

        Коментар


        • #79
          До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

          От кой сайт поръчвате части за КТМ ?

          Коментар


          • #80
            До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

            Първоначално публикуван от Petkov ATV Преглед на мнение
            От кой сайт поръчвате части за КТМ ?
            www.ktm.com

            Коментар


            • #81
              До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

              Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение



              имам предвид предните а-рамена който според повечето собственици на полатис оутлоу и предатора и според мой наблюдения е консуматив който се сменя с честотата на смяна на маслото ако се остави в оригинален вариянт
              нека ако иска Евгени се изкаже по въпроса
              Първо честито!!!Т'вай машината
              По предницата-за шарнирите казах вече,втулките голяма болест и да гресираш редовно и от месинг да ги направиш,не става.Намерих си иглени лагери с същия външен р-р,по вътрешния си правиш втулка(закалена),две семеринги и готово.От старите пластмаси режеш само големия диаметър и го слагаш да притиска семерингата,пък и я варди.
              Голям дерт са накрайниците,слабички са.Не само че се разбиват лесно ами и се късат от резбата при по-силен удър,в дърво да речем.Т'ва го реших като направих кормилните щанги по-дълги и остава по-малко резба на вън.Иначе самите носачи са здрави,носят на бой и стоят далече от земята.
              Eвгени Филчев
              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

              Коментар


              • #82
                До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение
                ..............барабар с 4-рите амортесьора.....
                Няма да намериш почти никаква разлика с ЕЛКА-та.Сменяй само прожините,двойна,тройна,четворна или както аз бях направил,върху оригиналната сложих една с височина 100мм. от тел 5.5мм.
                Задните ще трябва да ги сменяш,щ'от са ти повечко килата и все на тампони ще блъска
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • #83
                  До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                  Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                  Първо честито!!!Т'вай машината
                  По предницата-за шарнирите казах вече,втулките голяма болест и да гресираш редовно и от месинг да ги направиш,не става.Намерих си иглени лагери с същия външен р-р,по вътрешния си правиш втулка(закалена),две семеринги и готово.От старите пластмаси режеш само големия диаметър и го слагаш да притиска семерингата,пък и я варди.
                  Голям дерт са накрайниците,слабички са.Не само че се разбиват лесно ами и се късат от резбата при по-силен удър,в дърво да речем.Т'ва го реших като направих кормилните щанги по-дълги и остава по-малко резба на вън.Иначе самите носачи са здрави,носят на бой и стоят далече от земята.
                  От каде намери иглените лагери и какъв е размеря да търся.И дали може да се нагоди за ду..то (горните носачи)?
                  п.п.Каде си направи (купи) предния и заден BAR???Май е по добре на лично,да не спамиме темата...IRS for life
                  Николай Миланов

                  "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

                  Коментар


                  • #84
                    До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                    Първоначално публикуван от nism0 Преглед на мнение
                    За сега нямам проблем с предницата.Втулките на задния горен носач се разтропаха и незнам да взимам ли ОЕМ или нещо по здраво да се намери...май ще идвам на консултация ,само да разбера каде е сервиза
                    Където няма гресьорка е с иглени лагери.Сменяй втулки с лагери+семеринги!!!
                    Много втулки,много нещо
                    Eвгени Филчев
                    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                    Коментар


                    • #85
                      До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                      Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                      Където няма гресьорка е с иглени лагери.Сменяй втулки с лагери+семеринги!!!
                      Много втулки,много нещо
                      Е аз заради тая гресьорка,дето не се вижда от задната гума,стана луфт-а на горния носач(заден).Аз търсих иглени лагери в нек`ви каталози,SKF...ама "греда" .Ако може да ми пратиш снимки или размерите поне да знам какво да търся,че има още живот и не ми се разглобява...кара ми се
                      Николай Миланов

                      "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

                      Коментар


                      • #86
                        До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                        Първоначално публикуван от nism0 Преглед на мнение
                        Е аз заради тая гресьорка,дето не се вижда от задната гума,стана луфт-а на горния носач(заден).Аз търсих иглени лагери в нек`ви каталози,SKF...ама "греда" .Ако може да ми пратиш снимки или размерите поне да знам какво да търся,че има още живот и не ми се разглобява...кара ми се
                        KBS HK1516
                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • #87
                          До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                          Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                          Пaцо, смених гуните с HD на ITP, и не съм много доволен. По твърда е гумата и провлича при спиране и превърта при тръгване, да не говорим че вози като лагерна количка. Иначе пък без въздух си седи права!
                          И аз от време на време търкалям HD и съм крайно огорчен. Искрено се надявам поне да е "непробиваема" защото иначе е безмислено твърда и тежка спрямо ХС-то. Засега нямам пробив. Да не споменавам, че предните са и ненужно криви.
                          Случвало ли се е на някой да счупи прозорчето за маслото на двигателя???
                          [SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • #88
                            До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                            за гумите съм разбрал едно, една и съща гума има различно поведение при различни коли, може би и при АТВ-тата е така аз пък съм много доволен от тая гума рядко ги карам повече от 0,25 и още по рядко на 0,30 иначе за предните си прав надали има по крива гума която мани че не спира и не държи в завой ами вкарва и такива вибрации че не е истина. Сега предните са ми на ИТП пак модела им е ГНЦЦ съвсем друга песен е , Максис имат такава шарка даже мисля че КТМ-а идваше фабрично с нея.

                            п.п. Вече втори комплект HD изтърках досега нямам спукана гума изпускат по малко но за деня държат че и за втория, докато на предишните мекици не мога да им изброя фитилите и рапидките по тях
                            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                              Тази цялата година ще карам с МАXXIS RAZR Cross и RAZR МХ,които са много меки и добри гуми за крос и ГНЦЦ ,а ако има на някои ГНЦЦ остри камани и подобни гадости слагам iRaZr 4плата.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                                Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
                                ... Да не споменавам, че предните са и ненужно криви.
                                Случвало ли се е на някой да счупи прозорчето за маслото на двигателя???
                                Я се обърни някои път и виж задните!

                                Това с прозорчето ми бие малко на саботаж!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X