Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за бак-ъп преди инсталиране

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за бак-ъп преди инсталиране

    До сега съм ъпдейтнал от версия 4,50 на 4,60. Преди да направя тая операция, си прекопирах цялото съдържание на Нуви-то в една папка на харда, та евентуално при омазване на нещата да мога да ги възстановя. Слава Богу, справих се и нищо не се омаза.
    Въпроса ми е - при някаква "случка" до колко ще ми е полезен този "архив" на съдържанието на уреда?
    Благодаря на отзовалите се и само не ме препращайте към други теми или към търсачката.

  • #2
    До: Въпрос за бак-ъп преди инсталиране

    Ако си копирал всичко, след омазването си го връщаш от компа на нувито и всичко пак си работи
    Единствено ако сгафиш при смяна на фърмуера, дупе да ти е яко
    [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за бак-ъп преди инсталиране

      Първоначално публикуван от a_atanasov Преглед на мнение
      До сега съм ъпдейтнал от версия 4,50 на 4,60. Преди да направя тая операция, си прекопирах цялото съдържание на Нуви-то в една папка на харда, та евентуално при омазване на нещата да мога да ги възстановя. Слава Богу, справих се и нищо не се омаза.
      Въпроса ми е - при някаква "случка" до колко ще ми е полезен този "архив" на съдържанието на уреда?
      Благодаря на отзовалите се и само не ме препращайте към други теми или към търсачката.

      Мисля че img файла и unl когато се върнат обратно би трябвало да тръгнат пак без проблем

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за бак-ъп преди инсталиране

        Нямаш никакви проблеми. Най-много някой трак да загубиш (ако можеш да записваш де) ама надали е болка за умиране. Даже аз например за по лесно съм си направил няколко папки на СДто с различни комбинации от кати и която ми трябва в момента копирам в папката гармин без да губя време да ги правя на ново, стига да се докопам до каквото и да е ПЦ . А това, като действие реално си е, като да копираш от бекъп

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за бак-ъп преди инсталиране

          Първоначално публикуван от a_atanasov Преглед на мнение
          До сега съм ъпдейтнал от версия 4,50 на 4,60. Преди да направя тая операция, си прекопирах цялото съдържание на Нуви-то в една папка на харда, та евентуално при омазване на нещата да мога да ги възстановя. Слава Богу, справих се и нищо не се омаза.
          Въпроса ми е - при някаква "случка" до колко ще ми е полезен този "архив" на съдържанието на уреда?
          Благодаря на отзовалите се и само не ме препращайте към други теми или към търсачката.
          Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
          Ако си копирал всичко, след омазването си го връщаш от компа на нувито и всичко пак си работи
          Единствено ако сгафиш при смяна на фърмуера, дупе да ти е яко
          ей, и тука се намерихме,

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X