Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на нашите Тойоти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Представяне на нашите Тойоти

    Колеги гледам само тук все още няма тема в,която да си представяме нашите любими возила,а в частност "Тойота".
    Та затова предлагам,който има желание да покаже с две три или по малко снимки своя джип с гордото име "Тойота" нека го направи тук...
    Няма да е лошо и да се опише примерно година на производство и евентуално екстри за модела...
    Започвам с моята.
    V-6 3000,143сс.,пълен ел.пакет,клима,борд компютър,АВС,и разни други глезотики в купето.Джипа е произведен 1994г.на 186000км. и със сервизна книжка.На мен лично ми харесва,е има и по добри де.
    Ето го...
    Прикачени файлове

  • #2
    До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ТОЙОТИ.

    STEF BMW, ЧЕСТИТО
    (0+)
    Единственото сигурно нещо е,че нищо не е сигурно.

    Коментар


    • #3
      До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ТОЙОТИ.

      Честито и от мен друже!

      Коментар


      • #4
        До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ТОЙОТИ.

        Струва ми се, че колегата STEF BMW иска да направим галерия с нашите Тойоти, така както има и за други марки, например:
        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=37346
        Ако не съм прав, тогава честито и от мен!

        П.С. Аз съм пускал снимки на моята в друга тема и за това ще направя нови снимки и ще ги кача.
        http://www.nakladkibg.com
        накладки, спирачни дискове, съединители

        088 8613380

        Коментар


        • #5
          До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ТОЙОТИ.

          Определено колегата има предвид да си направим фото-галерия на джипките, така го разбрах и аз
          Ами да се похваля и аз с нашата ТЛК 90 /3000 куб. см., 123 коня/, на която преди 3 седмици й направих сефтето и като булчински джип с горд шофьор - самата аз (голяма атракция бяхме, да ви кажа ). За съжаление не мога сега да постна снимки, щото са много големи и не отговарят на условията . Но по-късно - непременно!
          Поздрави на всички тойотаджии!
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

          Коментар


          • #6
            До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ТОЙОТИ.

            Не, че не сте ги виждали (много от вас), но да покажа и моите... По ред на придобиване...

            Toyota Land Cruiser FJ80
            Двигател: 3F-E, 4.0l, редови шестак, инжекция, 155к.с., с подстригана глава за октани 95+.
            Трансмисия: Автоматична скоростна кутия, full time 4x4 с блокаж на междуосевия диференциал, полу-разтоварени полуоси отзад, 4.11 предавателни числа в моста.
            Подобрения: 2 инча лифт на TJM, castor kit отпред, TJM Airtec шнорхел, газов инцекцион на BRC, на снимките с 33" BFG AT, джанти CMS с нулев офсет.

            Снимки:





























            Коментар


            • #7
              До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ТОЙОТИ.

              Моите Тойоти - втори епизод.

              Toyota Land Cruiser LJ70 - "Диването"
              Двигател: 1KD (D4D), 3.0l, с механични помпа и турбина от 1KZ-T, интеркулер от BMW X5. По слухове, около 150к.с. на задния мост.
              Трансмисия: Ръчна скоростна кутия, part time 4x4, heavy duty корона и пиньон на Precision Gear с 4.88 предавателни числа в двата моста (стандартно с 4.11).
              Подобрения: 2.5 инча лифт на TrailMaster, castor kit отпред, Safari шнорхел, ARB блокаж в задния мост, TJM компресор, 30мм фланци, Dotz 16" джанти с 0ЕТ, 33" Cooper Discoverer STT гуми, подстригани прагове и задни калници и някои други, дребни подобрения.

              Снимки:























              Коментар


              • #8
                До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ТОЙОТИ.

                И аз да се включа в представянето
                TOYOTA LJ70 2.5 TD 66Kw/90Ps .Лебедка 9500LB,Шнорхел Airtec,..........и за напред лифтване и още глезотий
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #9
                  До: Представяне на нашите Тойоти

                  Ето я историята и на Баба Яга .
                  Далечната 2001 година ...



                  2002 .



                  Претърпя някои промени





                  След това "позеленя"









                  Отново червена





                  След 4 "кълбета" през таван се наложи "лека" трансплантация
                  https://htftp.offroad-bulgaria.com/fulda/2008/%d0%91%d0%b0%d0%b1%d0%b0%20%d0%af%d0%b3%d0%b0/
                  За да се стигне до това :





                  Иначе другото е в подписа...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Представяне на нашите Тойоти

                    Егати и бойците имате - БРАВО!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Представяне на нашите Тойоти

                      И аз следя темата с интерес. Трудно откъсвам поглед от машините ви. Уникални са.

                      Митко (фулда) няма начин да не си я кръстил "хамелеона" тази твоята като сложиме и надписите в преобразяването, ти се чудя как си я разпознаваш пред блока

                      Коментар


                      • #12
                        До: Представяне на нашите Тойоти

                        Моят "ултра-модерен дамски паркетник",на двете си диагонални колела(както обикновено);
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от huko; 08-04-09, 00:22. Причина: компютърна малограмотност

                        Коментар


                        • #13
                          До: Представяне на нашите Тойоти

                          Привет на компаниата
                          Ето и една красавица от мен. Ще има още малко доработка, но общо взето е готова.
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от plamco; 15-10-08, 08:01. Причина: добавяне снимки
                          TLC 70, 2L-T, Dobinsons - 2", BFG - M/T 235/85/16, T-Max 12000

                          Коментар


                          • #14
                            До: Представяне на нашите Тойоти

                            Аз имам едно предложение:

                            Пишете малко повече информация, като например:
                            - модел, модификация, двигател, година
                            - доработки или планирани такива
                            - за какво се ползва

                            Само снимки няма особен смисъл.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Представяне на нашите Тойоти

                              Хей...STAF BMW изгарям от нетърпение да видя какво ще направиш по новото ти "Тойо",а именно/лифт,булфар/ и т.н.
                              Иначе "шестака" сигурно здраво реве....безавариини хиляди км. ти желая от все сърце и само да те радва.
                              Няма лош автомобил.В повечето случаи има лош собственик ;)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X