Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GasGas вече във България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GasGas вече във България

    Ето и няколко снимки на първите мотори.
    Прикачени файлове

  • #2
    До: GasGas вече във България

    Рамата и окачването си е като на Бетата.

    Коментар


    • #3
      До: GasGas вече във България

      250-ки, 4Т, има ли? Цени, и къде могат да се видят тези чудесии?
      http://forum-lines.ru/rez/ab75176.gif

      Коментар


      • #4
        До: GasGas вече във България

        2Т са EC125, EC200, EC250 и EC300
        4Т са EC450 и EC515
        Може да се видят в Дървеница, Бул. Андрей Ляпчев 7.

        Коментар


        • #5
          До: GasGas вече във България

          Моята скромна (засега) история с ЕС300 я представих тук - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...7&postcount=80

          Коментар


          • #6
            До: GasGas вече във България

            Момчета, пуснете повечко информация! Как ще е поддръжката? Какви са цените? Тъкмо съм решил да похарча пари за ново ендуро.
            КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

            Коментар


            • #7
              До: GasGas вече във България

              Всеки мотор си е индивидуален за него си нито рама нито нищо не си прилича с другите.За 250 4т има но са още прототипи и да чажа честно преди време тук иамаш 250 4т като пресерия но ги спряха защото много се чупат.МНОГО ВНИМАВАЙТЕ С 4Т МОДЕЛИ там е много слабо място на тези машини тук че ги прават почти не се виждат та камо ли в БГ.На краси да му е честита с него се виждахме в Испания и много беше се наточил ,а ето сега и има това което искаше .Само не знам с какви амортесиори е 2009 за БГ ,Тук са с предници Закс
              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

              Коментар


              • #8
                До: GasGas вече във България

                Джара подобни са не са еднакви ,ти маи само бетинки сънуваш а
                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                Коментар


                • #9
                  До: GasGas вече във България

                  Пепи тая работа за четиритактовите беше до 2005та - 2006та година. То до тогава не бяха само четиритактовите, като цяло качеството беше надолу. След това ги оправиха до колкото знам, новите са читави.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • #10
                    До: GasGas вече във България

                    Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                    ...Само не знам с какви амортесиори е 2009 за БГ ,Тук са с предници Закс
                    Sachs отпред (48мм) и отзад. 2008-ма са с 45мм Marzhocci (мързи ме да проверявам дали това е правилното изписване).

                    Коментар


                    • #11
                      До: GasGas вече във България

                      За качеството на 4т съм убеден защото не го казвам от прочетен материал а от жвата практика която съм видял и обсъждал с хора имащи този мотор.За другите модели не съм съгласен ,аз имах 2003 и беше много здрав аи не се променя много модела на по новите.От 2000 до 2004 разлика има само в картерите нищо друго,а и предниците.Виж съгласен съм да кажа че нямат много добър завършен външен вид ,но вече и това го прават.Краси ще каже как се държи с новите Закс отпред и от зад,лошото е че махнаха Олинса от зад,ама това се вече големи прищевки ,аз винаги съм бил доволен от задния амортисьор повече от колкото Марцочито ,което работи много добре при бавна скорост и при катерене на камани , но когато засилиш скороста не ми харесват.Това е лично мнение
                      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                      Коментар


                      • #12
                        До: GasGas вече във България

                        Нямам нито натрупано "игрово" време, нито имам някаква кой знае каква база за сравнание, така че от мен зор ще излезе някакво сносно мнение за качествата на Захцовете.
                        Ей, го на, днес го изведох да го поразработя:







                        И неизежното първо бране на цветя

                        Коментар


                        • #13
                          До: GasGas вече във България

                          Краси К честито!!! и по безаварийни километри с него,и все пак сподели мнението си за мотора.

                          Коментар


                          • #14
                            До: GasGas вече във България

                            Краси К, какъв е GAZ-a? 300 ли е? и как го усещаш? Пусни някакви впечатления.
                            КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                            Коментар


                            • #15
                              До: GasGas вече във България

                              Чеастито Краси , много безаварийни карания , и си обещал да покараме заедно някой път та и аз да го пробвам .
                              GAS GAS
                              EC 450 =>=> EC 300 2013

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X