Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За правилата, приятелите и бановете

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За правилата, приятелите и бановете

    Колеги, тази тема е провокирана от поредния жалостив вопъл " еди-кой си е баннат, защо?". Напоследък се нароиха доста теми от този тип, призиви за връщане и много страници обстойни дискусии. Искам тук без емоции, тихо и спокойно, да си напомним още веднъж някои неща.
    С регистрацията във този Форум всеки от нас е приел автоматично да спазва неговите правила http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=17 . Трудно ми е да проумея причината толкова много да ги дискутираме, тъй като наскоро пуснатата анкета http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=40209 точно и ясно показа, че 84% от нас са за стриктни и точно спазвани правила и само 9,3% смятат, че те трябва да действат избирателно( онези 6,7% с призив за анархия не ги приемам сериозно).
    Всеки от нас има любимци тук, в чиито мнения има важна, полезна или развеселяваща ни информация. Всички, които призововаме да се върнат, са големи хора с ясно съзнание и са приели своя избор. Например и на мен ми липсват безценните техничарски съвети в мненията на Йори, смея да твърдя, че той ми е приятел, но знам, че той е взел своето решение, държи на него и това донякъде му прави чест. Мотивите му са си негова работа и не виждам смисъл от сълзливи призиви за връщане. Същото се случи с друг близък и уважаван от мен човек, Стефан. В неговото кратко отсъствие се разрази вихрушка от призиви за смяна на правилата и прочие щуротии, и то подети от хора, които дори не го познават. Е, Стефан е пак тук, защото той така е решил, а не защото се е умилил от виковете "назад, ела си". Слава богу, и друг сериозен участник, Трапера, лека полека се завръща. Всички те, а и останалите наказани или обидени, ясно съзнават какво се е случило и спроед мен нямат нужда от "адвокати". Всеки прави своя избор и дали е тук, или не, е еднолично решение. Та като следствие на всичко казано, предлагам да престанем с тия теми и да оставим нашите приятели, като големи мъже, да решават сами за себе си. Всеки от тях знае какво му е интересно, какво е важно за него и сам преценява иска ли да е тук виртуално с нас или не.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X