Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съботна разходка Ендуро, Мотокрос и малко Бира

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съботна разходка Ендуро, Мотокрос и малко Бира

    Здравейте на всички!
    Тази Събота се събрахме доста хора и покарахме много добре. Учудващо за много кратко време се организирахме по-голяма група. Сборният пунк отново беше Кичево, там се събрахме 5 мотора и 6 атв-та и потеглихме. Идеята беше да се стигне до Девня, и там който иска да пробва пистата, а после да пообиколим около девня. Бяхме решили да преминем, през Куманово, Орешак, Долище, Яребична, и от там около Аксаковска панорама, и през Игнатиево. Получи се доста добре като цяло, и нямаше спирания заради сериозни аварии.
    Тук се събираме лека полека и се подготвяме да потеглим:






    Тук спряхме, на пресичането на асфалта да се съберем и да навлезем към гората около с.Орешак :




    Тук вече сме по калните пътечки между Орешак и Долище, където преминаването винаги е било много весело :




    Ето го и Киро, много добро каране направи през деня, браво! :




    Жеко, с новата машина умира от кеф да раздава газ из горите :




    И стефчо го има документиран, от доста време се канеше за стабилно каране, радвам се, че му хареса :




    Тук спряхме за кратка почивка и да се посъберем:








    На Жеко по физиономията му личи, какво е замислил на КТМ-а след няколко минутки :




    На Краси новата придобивка, дано да те радва дълго време, и само с това за което говорихме днес да си остане, занапред само газ :




    Тук сме вече на следващото прекосяване на реката, там имаше заиграване, а и машините бая потъваха.
    Сашо (мисти) не я пусна тая газ никъде, браво, много хубаво каране направи! :




    Ето го и Живко, ТРХ-а не се замисляше на подобни препятствия :




    Много културно минаване на Жеко, ама се оправдаваше после нещо с въздушния си филтър :




    На следващото минаване ставаше все по-дълбоко, ах като дойде зимата по този участък ще има бая заиграване :






    Ей го на, още малко ще почне да плува, ах че го нямаше фотогеничния КФХ, дето е спец по плаванията, да ни разясни на всички как се минава (майтап бе Хрис, да не се засегнеш нещо) :




    Ето го и Краси, Бомбардера не се замисляше никъде :




    А на ТРХ-а по нищо не му личеше, че е кросово атв, минава отвсякъде даже плува , с хубави гуми стават нещата :




    Тук отново спряхме за кратка почивка да се съберем, вече сме близо до с.Яребична и започват дебати от къде да минаваме после. В крайна сметка не се стигна до там ама както и да е :




    След това отново имаше спиране. На едното атв му се разхлабиха едни гайки, че се наложи притягане :








    След това потеглихме безпроблемно, преминахме гората и с.Яребична. Вече се бяхме насочили към Аксаковска Панорама, когато пак се наложи да спрем...този път Жеко беше спукал гума, и се заседяхме повечко време.
    Докато едни се мъчеха да направят нещо по въпроса с гумата :




    Други усърдно полагаха усилия да правят простотии :




    Хайде и на задни малко :




    Докато най-накрая става така от престараване :




    А през това време Живко обяснява нещо много сериозно пред камерата :




    След това по близкия до полето път мина познат, който ни видя и спря. Взе Жеко и КТМ-а и тръгнаха на вулканизарор. Уговорихме се направо да се чакаме на пистата в игнатиево, и без това вече бяхме загубили доста време. Присъединиха се още две атв-та към групата и потеглихме, вече без спирания към Игнатиево.
    На пистата всеки разпусна, който му се караше въртеше обиколки. Организирахме се и няколко машини слязоха до магазина и местния Хоремак за Кебапчета и Бирички . Заформихме една маса на работното атв и стана още по весело . Аз се разпилях на тази писта. Направих 20 + обиколки, ама още ме болят мускулите по цялото тяло. Малко по късно се присъедини и Жеко, който имаше голям мерак да кара на пистата. Решихме, че вече е доста късно да продължаваме към Девня и останахме в Игнатиево. Девня я оставихме за следващия път .
    Ето и няколко снимки от самата писта.
    Повечето са мои, има една две и на Сашо...останалите не са сварили обектива на Киро .
    Тук още в началото, малко след като загрях и посвикнах с различните скоци. Междудругото, това ми е първото сериозно каране на писта:





    Ето още едно добро излитане :




    И малко след приземяването :








    Ето го и Сашо тъкмо на загрявка :




    Ето и една по-обща снимка на повечето участници в Съботната разходка, на пункчето с бирата и кебапчетата на стратегическо място да се наблюдава кой какви ги върши долу на пистата . :




    Това беше общо взето Съботния ден, надявам се всички да сте изкарали добре и да са ви харесали пътеките около Долище. Дано следващия път отново да се съберем повечко хора.

  • #2
    До: Съботна разходка Ендуро, Мотокрос и малко Бира

    Насе, абе тая река, която преминавахме Батова ли е?!

    Коментар


    • #3
      До: Съботна разходка Ендуро, Мотокрос и малко Бира

      Да това е река Батова, на няколко пъти се преминава. По този маршрут имаме възможност да стигнем до местността Батова, ако кажете може да се организираме някой път .

      Коментар


      • #4
        До: Съботна разходка Ендуро, Мотокрос и малко Бира

        На тая рекичка ако знаеш колко Кротушка съм изловил преди години . Към Батовата е готино. Като сме ходили за бира сме обикали насам-натам и за по някоя риба, и не съм останал с лоши впечатления. Може да идем да се поразходим. На мен с колата ми излиза към 10-12 км като минавам по пътя за Каменар.
        Сега даже ми идва на акъла, че там има бунгала. Също така ми идва на акъла, че ми се яде агнешко...

        Коментар


        • #5
          До: Съботна разходка Ендуро, Мотокрос и малко Бира

          А пък на мен ми идва на акъла, че ще има и вечеринка към разходката...или след нея

          Коментар


          • #6
            До: Съботна разходка Ендуро, Мотокрос и малко Бира

            Аз него ден щях да се изям от яд щото трябваше да съм на работа. Ама след като се прибрах, викам да изляза да покарам леко в горичката над нас, ама нещо ми стана тъпо и викам да ида до Игнатиево . Като пристигнах там бях сам самичък, нямаше жив човек на пистата ама имаше много следи от АТВ-тата. Чак после разбрах, че това е било вашата група. Направих 2 обиколки и се прибрах. Сега леко съм в бокса, ама за по-нататъчни разходки, ще се включвам и аз.
            [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

            Коментар


            • #7
              До: Съботна разходка Ендуро, Мотокрос и малко Бира

              Аз ти казах... тръгнахме максимум половин час по-рано. На Танаско следите още са били топли сигурно .

              Коментар


              • #8
                До: Съботна разходка Ендуро, Мотокрос и малко Бира

                ааа я виж каква хубава историика се е получила чак да му се докара на човек Браво браво, ама вземи пусни и клипа да радваш хората

                Коментар


                • #9
                  До: Съботна разходка Ендуро, Мотокрос и малко Бира

                  Първоначално публикуван от hondafreak Преглед на мнение
                  ааа я виж каква хубава историика се е получила чак да му се докара на човек Браво браво, ама вземи пусни и клипа да радваш хората

                  Радвам се, че се харесва историйката. Клиповете може да ги кача довечера и да пусна линк в темата.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Съботна разходка Ендуро, Мотокрос и малко Бира

                    Прекрасно прекарване на уикенда. Чакаме клиповете!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Съботна разходка Ендуро, Мотокрос и малко Бира

                      Насе майка вие да карате ли сте ходили или да плавате евала супер трасе доволно е било дано и занапред да става все по добро карането ви! И с джипка и с атв по това трасе е най-добре

                      Коментар


                      • #12
                        До: Съботна разходка Ендуро, Мотокрос и малко Бира

                        Първоначално публикуван от stykobarona Преглед на мнение
                        Насе майка вие да карате ли сте ходили или да плавате евала супер трасе доволно е било дано и занапред да става все по добро карането ви! И с джипка и с атв по това трасе е най-добре
                        И плаваме и летим всичко правим . А дано да вземеш сега мотора, че да се присъединяваш в групата и по-често да те виждам из форума.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Съботна разходка Ендуро, Мотокрос и малко Бира

                          Първоначално публикуван от naskoradew Преглед на мнение
                          И плаваме и летим всичко правим . А дано да вземеш сега мотора, че да се присъединяваш в групата и по-често да те виждам из форума.
                          Миии дай боже и аз така искам ама само времето ще покаже за в бъдеще

                          Коментар


                          • #14
                            До: Съботна разходка Ендуро, Мотокрос и малко Бира

                            Насе, къде са клипчетата, Насе?

                            Коментар


                            • #15
                              До: Съботна разходка Ендуро, Мотокрос и малко Бира

                              Насе прати много поздрави на Живко с TRX -а. С него се зпознахме на ендуро биич Варна. Той ще се сети от кой като му кажеш за синия Брут Форс с който са си лафили на плажа.
                              Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                              Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X