Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

    Не съм вързал финансово и за това ще помогна с малко. Сега преведох една скромна сума.
    За съжаление знам за какво става въпрос. Аз се "разделих" на два пъти с моторите си по същата причина и знам колко боли и колко повече ти се кара , но няма с какво. Дано не ни се случва повече!!!
    motobattalion

    Коментар


    • #47
      До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

      Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
      Имаме 800 кинта, а ни трябват поне 5 хил.Толкова ли няма още 80 човека склонни да се разделят с по 50 лв. или 160 които да дадат по 25.Стига сме се излагали!
      Ако банковия превод ви е неудобен,предложете удобен за вас начин!
      Това е много неприятна новина
      според мен е хубаво да се изведе като важна тема по различните подфоруми. лично аз се затрудних докато намеря темата за да видя сметката
      EnduroX Alba-Damascena 2019

      Коментар


      • #48
        До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

        Тука има хора, които са в бранша на автомобилизма и мотоциклетизма, както и аксесоари за тях. Няма ли някой да му стане рекламен спонсор на момчето?
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • #49
          До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

          Ако направим така, че да се разбере какво е станало с моторите и кой ги е откраднал, ще намерим и по-лесно парите за нови.

          Не може да останат нещата така - ами ако на следващото съзтезание пак откраднат мотора на някой???
          Show must go on!
          LZ1VES

          Коментар


          • #50
            До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

            ако е възможно направете една среща тия дни и я обявете по сметка не мога да ги преведа а от форума никой лично не познаван сигурно има и други желаещи да помогнат с по 50 лв има но незнаят как да го направят
            Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
            Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

            Sofrace Offroad Team

            Коментар


            • #51
              До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

              Ако мотора така и така ще е от Еди, парите може и направо там да се оставят, или по тяхна сметка, на кой както му е удобно
              0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
              Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
              Суперскан България www.decbg.com
              Машинно почистване на DPF/FAP филтър

              Коментар


              • #52
                До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                Вчера на едно събитие, Еди реши да направи урна която да постави в магазина си и всички негови клиенти които желаят да помогнат на колегата могат да пускат каквито си искат суми. Мисля че така е по лесно за всички а могат и странични хора незапознати с проблема да помагат. Мисля че това ако стане е благородно и достоино за уважение.
                Еди е обещал 1000лв. и специална цена за мотора!

                Коментар


                • #53
                  До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                  Я някой модератор да обедини темите за Пацо от тука и от Мототри!Да се виждат и в двата раздела,обаче линка да си е към една тема!

                  Значи до момента в сметка имаме 1155 лв. и 500 лв в брой които са в мен.Лошото е че доколкото знам от Жоро, австро-румънеца Фрайадамец не е превел нито стотинка за обработката на траковете и така увисваме с 1000-та евро от КЕ.Предполагам че все пак ще преведе!
                  offroad фен
                  1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                  TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                  Коментар


                  • #54
                    До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                    Пичове,айде дайте малко по-активно !
                    До момента в сметката има 1305 лв,в мен има 500 лв в брой от МГ Рейсинг+приятели.Има обещани на 99% още 500 лв. от фирма спонсор.Планираната сума която ни трябва е още 7000 лв.Не е задължително да давате страшни пари някакви.Общо взето преводите са по 50 лв най-вече.Толкова ли няма 150 човека във форума които не могат да се разделят с 50 лв.

                    Явно всички тука сме социално слаби когато става въпрос да се помага
                    Извод: джип (мотор)-любимо хоби на бедните хорица.Ебаси!!!
                    offroad фен
                    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                    Коментар


                    • #55
                      До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                      Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                      Пичове,айде дайте малко по-активно !
                      До момента в сметката има 1305 лв,в мен има 500 лв в брой от МГ Рейсинг+приятели.Има обещани на 99% още 500 лв. от фирма спонсор.Планираната сума която ни трябва е още 7000 лв.Не е задължително да давате страшни пари някакви.Общо взето преводите са по 50 лв най-вече.Толкова ли няма 150 човека във форума които не могат да се разделят с 50 лв.

                      Явно всички тука сме социално слаби когато става въпрос да се помага
                      Извод: джип (мотор)-любимо хоби на бедните хорица.Ебаси!!!
                      Гълъбине, помоли "свръх-модератора" да окачи темата най-отгоре във форума, за да я виждат всички, които влизат....Защото тук влизат и хора които само четат, дори не се регистрират, вкл. и спонсори...
                      Също така да има ясно и точно послание с атрибутите на банковата сметка, що не и в евро, току виж някой отвън реши да преведе...
                      Дори в заглавието на темата може да включиш атрибутите на сметката, не всеки му се чете цялата тема, за да ги търси...вероятно...
                      Mitsubishi L200 DobbleCab

                      KTM XC 450 RW 2009
                      KTM 350 SX 2011

                      Коментар


                      • #56
                        До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                        OK!Мерси!
                        offroad фен
                        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                        Коментар


                        • #57
                          До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                          Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                          Пичове,айде дайте малко по-активно !
                          До момента в сметката има 1305 лв,в мен има 500 лв в брой от МГ Рейсинг+приятели.Има обещани на 99% още 500 лв. от фирма спонсор.Планираната сума която ни трябва е още 7000 лв.Не е задължително да давате страшни пари някакви.Общо взето преводите са по 50 лв най-вече.Толкова ли няма 150 човека във форума които не могат да се разделят с 50 лв.

                          Явно всички тука сме социално слаби когато става въпрос да се помага
                          Извод: джип (мотор)-любимо хоби на бедните хорица.Ебаси!!!
                          ДАВАМЕ ДЕ незнзм колко пъти трябва да ви кажа да направите среща някаде за тези които през седмицата и през деня нямат време да ходят по банки и да правят преводи като гледах какво стана от ендуристи миналата неделя на ловния дом на ЯБЛАНИЦА не ми е много ясно как никой не каза нищо на висок глас но както и да е кажи по какво да те позная или на кой от вашия клуб да му ги дам и да се приключва не се сърдете но аз съм от хората които имат желание да помогнат но никой не ни обръща ВНИМАНИЕ
                          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                          Sofrace Offroad Team

                          Коментар


                          • #58
                            До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                            Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                            ДАВАМЕ ДЕ незнзм колко пъти трябва да ви кажа да направите среща някаде за тези които през седмицата и през деня нямат време да ходят по банки и да правят преводи като гледах какво стана от ендуристи миналата неделя на ловния дом на ЯБЛАНИЦА не ми е много ясно как никой не каза нищо на висок глас но както и да е кажи по какво да те позная или на кой от вашия клуб да му ги дам и да се приключва не се сърдете но аз съм от хората които имат желание да помогнат но никой не ни обръща ВНИМАНИЕ
                            Еееее, не го приемай толкова лично!!!!
                            Дайте някакво предложение за среща,нали се досещаш че няма как да ходя от човек на човек
                            offroad фен
                            1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                            TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                            Коментар


                            • #59
                              До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                              Нали има сбирки всеки четвъртък Който има желание - да отиде и там да даде парички
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • #60
                                До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                                Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                                Нали има сбирки всеки четвъртък Който има желание - да отиде и там да даде парички
                                Много малко хора знаят за тези сбирки така, че няма да е лошо да напишеш къде се провеждат и от колко часа горе долу.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X